یه مشکل در مورد نصب یه برنامه تو سرور داشته بیدم Database

وخاستم بدونم دتابس هاست چیه آیا همون هاست رو ویزگولنج که تو ف ت پ استفاده میشه یا نه .. :neutral: :neutral:

oxygenws

Active Member
فکر کنم باید به قوانین سایت، استفاده نکردن از ادبیات برره ای رو هم اضافه کنند!!! :)

دیتابیس ربطی به ف ت پ اینا نداره!!

iman_ebru

Active Member
oxygenws گفت:
فکر کنم باید به قوانین سایت، استفاده نکردن از ادبیات برره ای رو هم اضافه کنند!!! :)

دیتابیس ربطی به ف ت پ اینا نداره!!

آ.ت: در مجلس دارند به این فکر میکنند که همین قانون که گفتی رو به قانون اساسی اضافه بکنند :)

ترجمه سوال شما اینطوری میشه:
دیتابیس هاست چیه آیا همون هاست رو میگن که تو FTP استفاده میشه یا نه .

اگه منظورت میزبان بانک اطلاعاتی یا همون database server هست، نه اون نیست و منظور آدرس سروری هست که برنامه برای بدست آوردن اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی بهش متصل میشه! و همیشه با آدرس سروری که برای اشتراک فایل ها هست یکی نیست و میتونه یک آدرس جدید دیگه ای باشه...

البته امید استاد من و مدیر شبکه هست و در این باره اطلاعات بیشتری میتونه در اختیارت بزاره. امید جان اطلاعات من درسته؟

مرسی از اینکه منو راهنمائی کردید ... <) اگر یه مقاله راجع به نصب یه برنامه تو دتابس بزارید ممنون میشم ...

oxygenws

Active Member
البته امید استاد من و مدیر شبکه هست و در این باره اطلاعات بیشتری میتونه در اختیارت بزاره. امید جان اطلاعات من درسته؟
بابا بیخیال.... من مدیر شبکه که نیستم هیچی، هیچی از شبکه هم حالیم نیست :)
اطلاعات شما کاملا درسته، ولی واقعا نمی دونم جواب این دوستمون باشه یا نه، سوالش کلا خیلی گنگه!!

بیخیال همتون ... جواب سوالم رو از میزبان سایتم گرفتم ... به هر حال از شما هم ممنونم ..

جدیدترین ارسال ها

بالا