یه مشکل جدی که راه حلی براش پیدا نکردم ( مشکل با ویندوز 8.1 )

mrkrasoul

New Member
سلام. من بعد از کلی این ور اون ور به این نتیجه رسیدم که از ویندوز7 به 8.1 نقل مکان کنم اما حالا که افتر افکت رو نصب کردم قسمت ریل تایم واسه پخش فایلهام سفید شده و هیچی نمایش نمیده فریم ورک 3.5 و یه سری کدک هم نصب کردم کویک تایم هم نصب کردم اما جواب نداد !!!!
یه داستان دیگه.... فوتوشاپ هم نصب کردم عکس رو که باز می کنی پنل عکس سیاه​
اما سر برگش رو که با موس کلیک می کنی و نگه می داری تا زمانی که موس کلیکش نگه داشته شده عکس رو نشونت می ده اما وقتی ولش می کنی دوباره عکس نیست
confused.png
confused.png
confused.png
frown.png
frown.png

اگه ممکنه کمک کنید این مشکل رو حل کنم ممنون
:sad:

morteza3

Member
سلام
اول اینکه با چه کرکی نرم افزار رو اکتیو کردید؟ حتما با کرک گروه x-force نرم افزارها رو اکتیو کنید. از طریق داینامیک لینک یک پروژه پریمیر رو وارد افترافکت کنید ببینید باز هم مشکل سرجاش هست یا نه.

mrkrasoul

New Member
پک گردو

از پک گردو استفاده کردم برای نصب و اکتیو کردن میگردم اکتیوی که گفتید رو پیدا می کنم - اگه لینک دانلودش رو دارید ممنون میشم بزارید واسم !
پریمایر هم نصب کردم متاسفانه در اون هم هیچ کلیپی رو باز نمی کنه صدا داره اما تصویری نشون نمی ده :cry:

mrkrasoul

New Member
با اون کرک هم نصب کردم نشد .... راه حل دیگه ای به ذهنتون نمی رسه؟

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
واسه من هم یه باز همچین اتفاقی افتاد با ویندوز 8.1 . بعد از یکی دو بار نصب مجدد ویندوز و نرم افزار مشکل من که حل شد . نمیدونم دلیلش چیه . البته من کلی وقت گذاشتم و درایور کارت گرافیک رو مناسب ویندوز 8.1 پیدا کردم .

جدیدترین ارسال ها

بالا