یه مشکل توی word

saber110

Member
سلام
این مشکل از صبح تا حالا اعصاب ما رو خورد کرد لطفا راهنماییم کنید:mad:

چجوری میشه پاورقی ها رو دو ستونه کرد

دستی این کار رو انجام دادم ولی خط های مثلا برای پاورقی شماره 2 پاک نمی شه و فضای سفید زیاد می شه

ممنون

saber110

Member
بابامجان اینجا همه فتوشاپ کار و برنامه وب نویس کارن یکی هم پیدا بشه ورد یاد مون بده

hadi_ab

New Member
سلام
عکسی که گذاشتید رو دیدم من خودم توی یه انتشارات کار می کنم و زیاد دنبالش بودم ولی هیچ راهی نداره که این کار رو انجام بده حتی از طریق برنامه نویسی
بچه ها هم به ماکروسافت پیغام دادن ولی فایده ای نداشت
اگه می خوای کارت راه بیوفته از همون روشی دستی استفاده کن ولی من می گم نکنی بهتره چون دردسرش زیاده

nima_dsnr

کاربر VIP
در دستی بودن این کار که شکی نیست
ولی دستیشم سخت نیست.
یا میتونی بعد از نوشتن بوک 1 کلید tab رو یکبار بزنی
مزیتش اینه که خطوط پایینی رو با بالایی می سنجه و دقیق زیر هم می افتن. (عکس اول)

1.jpg

یا میتونی این کار که من هم همیشه ازش استفاده می کنم انجام بدی
یعنی استفاده از رسم جدول
یک جدول می کشی و توش می نویسی

2.jpg

بعدخظاشو پاک کنی و cell های جدول رو هر جور که میخای تنظیم کنی

3.jpg

saber110

Member
تو دستی وارد کردنش مسکل ندارم فقط مشکلم اینه که وقتی از بالا عدد می ده به ازای هر یه پاورقی یه خط اضافه می کنه پایین
مثلا اگه 6 تا پاورقیداشته باشی 6 تا خط می ندازه در حالی که من می خوام 3 خط باشه

آخرین ویرایش:

hadi_ab

New Member
در دستی بودن این کار که شکی نیست
ولی دستیشم سخت نیست.
یا میتونی بعد از نوشتن بوک 1 کلید tab رو یکبار بزنی
مزیتش اینه که خطوط پایینی رو با بالایی می سنجه و دقیق زیر هم می افتن. (عکس اول)

سلام

این روش ها اصلاً بدرد نمی خورن چون اصلاً جزوء پاورقی حساب نمیشه و با جابه جا کردن شماره یکی از پاورقی ها متن پاورقی در همان صفحه می مونه و جاش عوض نمی شه و یه مشکل دیگه اگه یکی از پاورقی ها حذف بشه متنی که توی فوتر هست پاک نمی شه و این اصلاً یعنی اشتباه محض
بهترین روش همون پاورقی عادی که تعریف شده اگه خیلی ضرورت داره می تونی توی زرنگار این کارتو انجام بدی اونجا این مشکل حل شده​

آخرین ویرایش:

saber110

Member
سلام

این روش ها اصلاً بدرد نمی خورن چون اصلاً جزوء پاورقی حساب نمیشه و با جابه جا کردن شماره یکی از پاورقی ها متن پاورقی در همان صفحه می مونه و جاش عوض نمی شه و یه مشکل دیگه اگه یکی از پاورقی ها حذف بشه متنی که توی فوتر هست پاک نمی شه و این اصلاً یعنی اشتباه محض
بهترین روش همون پاورقی عادی که تعریف شده اگه خیلی ضرورت داره می تونی توی زرنگار این کارتو انجام بدی اونجا این مشکل حل شده[/right]

راس می گه هادی - ولی آخه این همه انتشراتی با زرنگار کار می کنن - بابا براشون که خیلی سخت می شه
باید یه راه حلی داشته باشه

hadi_ab

New Member
سلام
گفتم که من خودم تو یه انتشاراتی معروف کار می کنم و خیلی دنبالش بودم ولی راهی پیدا نکردم
شاید از طریق برنامه نویسی با ویژوال بیسک بشه راهی پیدا کردن باید رفت سراغ برنامه نویس ها و یا اینکه برید سراغ خود ماکروسافت و ازشون بخواید راهی برای این کار پیدا کنن

جدیدترین ارسال ها

بالا