یه مشکل با flash cs5 - استفاده از tlf برای نوشتن فارسی

++Hadi++

Active Member
یه وقتایی وقتی ساعت و تاریخ سیستم رو عقب می برین مثلا یک سال سیستمتونو عقب می برین ، این مشکل بوجود می یاد و سه نقطه رو نشون می ده ... من یه بار به این مشکل خوردم و با تنظیم تارخ سیستم ویندوز 7 ، همه چی درست شد ...
موفق باشید ...

oonjaweb

Active Member
ویندوز من 7 هستش ، روی بعضی Xp ها جواب نمیده .
ممنون این هم تست می کنم.

oonjaweb

Active Member
طبق بررسی های من و دوستم ، این مورد هم نیست..
واقعا برای کسی دیگه پیش نیومده همچین چیزی ؟! این یه مشکل بزرگ نیست به نظرتـــون ؟ :(

kamran749

New Member
سلام
من از فلش cs5 استفاده مي‌کنم.وقتي از گزينه Tlf برای نوشتن استفاده مي‌کنم ، هنگام تست موي کليپ، در قسمت Output هميشه پيام زير ظاهر ميشود.علت چيست و چگونه آنرا حذف کنم؟
Error opening URL 'http://fpdownload.adobe.com/pub/swz/crossdomain.xml​

++Hadi++

Active Member
والا تا حالا بارها به این مشکل خوردم و دیدم مشکل نیست . اصلا هیچ اشکالی تو پروژه پیش نیومده . همون آدرسی رو که گفته رو تو مرورگر ویزیت کنین و ببینین که یه ایکسمله که باید دان کنین و نمی دونم کجا بزارین . الان یادم نیست . من یه بار دان کردم و هیچ اشکالی بوجود نیومد ....

glayoor

New Member
حل مشکل

عزیزان در مورد 2 مشکل پیش اومده برای دوستان اگر چند پست پایینتر از این پست را نگاه کنید 2 تا کار برای استفاده از tlf براتون نوشتم مشکلتون حل میشه.

glayoor

New Member
در صفحه action script 3 پایین صفحه مبحث "TLFTextField و رفع مشکل فارسی نویسی در فلش"

جواب

فلش بعد از چند بار کامپایل کردن برنامه یه error میده که میگه یه فایل xml رو نمی تونه دانلود کنه که برای رفع اون می بایست به مسیر زیر بروید
file -> publish setings
در تب flash روی setting جلوی ActionScript3.0 کلیک کنید در پنجره باز شده اون پایین defult linkage رو برابر Mearg into code قرار بدید و ok رو بزنید که این مشکل حل بشه

آخرین ویرایش:

kamran749

New Member
در صفحه action script 3 پایین صفحه مبحث "TLFTextField و رفع مشکل فارسی نویسی در فلش"

جواب

فلش بعد از چند بار کامپایل کردن برنامه یه error میده که میگه یه فایل xml رو نمی تونه دانلود کنه که برای رفع اون می بایست به مسیر زیر بروید
file -> publish setings
در تب flash روی setting جلوی ActionScript3.0 کلیک کنید در پنجره باز شده اون پایین defult linkage رو برابر Mearg into code قرار بدید و ok رو بزنید که این مشکل حل بشه

با سلام و تشکر
ضمن درست بودن دستورالعمل دوستمان گلايور ، در ادامه فرمايشات ايشان ، بايد بگويم که در اين حالت فايل textLayout_1.0.0.595.swz با فايل اصلي Embeb مي‌شود.

nekooee2

Member
اما من پرلود گذاشتم از تنظیمات اکشن اسکریپت روی فایلم. با این روش دیگه پرلود غیر فعال میشه! روش مناسبی نیست...

fazelit

Member
برای این کار به جز اسکریپت نویسی آیا میشه فقط با تنظیمات گرافیکی (بدون کدنویسی) این کار رو انجام داد؟
طوری که اگه روی سیستم طرف اون فونت وجود نداشته باشه راحت کارکنه؟

mbagsoft

Member
دوست عزيز يا فونت هارو embed كن يا يه فونت استاندار استفاده كن. اكه ميخواي مطمئن شي مشكل از فونته يا نه فونت ها رو دستي تو سيستم ديكه اي نصب كن بعد فلشو اجرا كن

جدیدترین ارسال ها

بالا