یه مشورت می خواستم از دوستان برای راه اندازی سایت مخصوص دانلود با حجم بالا

aloo

Active Member
من قصد دارم
یه سایت دانلود فیلم با کیفیت بالا (اچ دی و بلو ری) بذارم برای دانلود روی سرور خودم حجم هر فیلم متوسط 5 هست ولی بعضی ها 14 تا 20 هم هست

تمام قسمتها اوکی شده و تنها مورد بحث فضا هست
موندم برای این کار چه کنم هاست وارز بینهایت بگیرم ؟وی پی اس؟سرور یا ....

به نظرتون چی خوبه البته اولش نمی خوام خرج کنم به صورت تستی تا یه مدتی پیش برم ببینم میگیره یا نه اگه اوکی شد بعد خرج کنم

حالا به نظرتون چی خوبه
یه قیمتی هم بدین خودم ترجیح میدم مستقیم از خارج بگیرم کجا رو پیشنهاد می کنید البته باید وارز باشه

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
طی این همه مدت کاری میزبانی سایت هایی مانند شما به نظر من بهتر هست از سرور اختصاصی استفاده کنی.به هیچ عنوان نه از نظر مالی و نه فنی سرور مجازی و یا هاست شیر بدردت نمیخوره. شما نیاز به پهنای باند بالا و هارد دارید که
من میتونم بهت سرور مخصوص با مشخصات بسیار خوب ارایه کنم.

اگر مایل بودید پ.خ کنید تا درباره هزینه و ... صحبت کنیم.

aloo

Active Member
چرا قیمتا اینقدر بالاست
من چند تا سایت خارجی رو نگاه می کردم
با هزینه حداکثر 8دلار در ماه یه هاست کلا بی نهایت و .. رو در اختیار می زارن آدم می مونها
یهکم توضیح بدین باید چیکار کرد
بدبختی سرویس داخلی رو میگیریم همه چی تعطیل کلا سیات پایین پشتیبانی صفر..........

nimafire

find / -name Support > u
عزیز شما با ساپورتش صحبت کن بگو دانلود سنتر دارم بهت با قطعیت میگن امکان سرویس دهی رو بهت نداریم. زیرا این گونه سایت ها نیاز به هاست و امکانات اختصاصی دارن

MoOo j TaBa

New Member
سلام
شما بهتره فقط مقدار فضايه لازمتو بگي تا منم همون چقدر بهت بدم وقتي قيمتمو ببيني شكه ميشي!اونم فقط به خاطر اينكه يك مدت ميخوام حراجي بزنم.......

ID: zigzall_playpool

nimafire

find / -name Support > u
سلام
شما بهتره فقط مقدار فضايه لازمتو بگي تا منم همون چقدر بهت بدم وقتي قيمتمو ببيني شكه ميشي!اونم فقط به خاطر اينكه يك مدت ميخوام حراجي بزنم.......

id: zigzall_playpool

عزیز دانلود های حجیم شدیدا نیاز به رم بالا داره چون لود سنگینی رو روی سرور ایجاد میکنه و نیاز به فضای مخصوص و اختصاصی داره.
به شما هم پیشنهاد نمیکنم که از هاست ریسلری خود برای این کار ها استفاده کنید چون برای شما هم مشکل ایجاد میشه

موفق باشید

A-750

Active Member
به نظر من واسه شرورع سرور مجازی بگیر
بعد سرور اختصاصی

nimafire

find / -name Support > u
به نظر من واسه شرورع سرور مجازی بگیر
بعد سرور اختصاصی

اگر دقت کنید هر فایل نزدیک به 5 گیگ هست. هزینه ای که برای سرو رمجازی باید برای این فضای هارد بدند نزدیم به 1.5 برابر یک سرور اختصاصی میشود

بهترین سرویس سرور اختصاصی هست تا همه چیز تحت نظارت خودشون باشه ;)

pouya saadeghi

Active Member
متاسفانه سايت هاي دانلود همه دارن في_لتر ميشن
سايت خودم هم كه 4 سال واسش زحمت كشيدم امروز صبح في_لتر شد...

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
اول از همه باید بهتون بگم که دنبال هاستینگ های آمریکایی نردید .
چون که همشون اور سلینگ هستند و مثلا وقتی 500 گیگ به شما می فروشند 50 گیگش رو که مصرف کردی برات ایمیل میدن که باید پول بدی .
سرور اختصاصی از همه بهتر هست که با کپی رایت هم مشکل پیدا نمی کنید و لی مدیریت سرور اختصاصی به تخصص و سابقه بسیار بالا نیاز داره و اگر که وارد نباشید در عرض یک ثانیه ممکن هست کل سرور نابود بشه چون متاسفانه یکم هکر زیاد داریم .
برای مدیریت سرور هم کسی نداریم که ارزون بگیره و بتونه براتون مدیریتش کنه و معمولا اونی که وارد هست بیشتر از ماهی 200 هزار تومان می گیره .
الآن هاست ایران با این قدرتش به راحتی سرورش دیفیس میشه و اونم به خاطر اینه که کسی ندارند که مدیریت بلد باشه .
شرکت های خارجی هم حدود همین 200 هزار تومان برای مدیریت از شما می گیرند .
بهترین گزینه تهیه هاست دانلود هست که البته مطمئن باشه .
بعضی از دوستان میگند که هاست شیر برای سایت شما کاربردی نداره ولی من مخالفم .
وقتی شما هر فیلم 10 گیگ هست پس 10 تا که آپلود کنید میشه 100 گیگ و 50 تا که آپلود کنید میشه 500 تا که این میشه کل هارد یه سرور و میشه همون اختصاصی و به جز شما کس دیگه ای رو سرور هاست نمیشه و همه منابع به خودتون میرسه .
من خودم هاست دانلود و وی پی اس می فروشم .
اگر که خواستین میتونم در خدمتتون باشم البته با قرار داد کتبی که خیال هر دو طرف راحت باشه .
اما به یه نکته هم توجه داشته باشید .
معمولا فیلم ها با فرمت avi هستند و فرمت avi هم وقتی با نرم افزار های winrar فشرده میشن اگر که حجمشون مثلا 500 مگ باشه میشه حدود 20 مگ .
فکر کنم شما هم بتونید از این روش استفاده کنید و فیلم ها رو فشرده کنید .
البته یه راهد یگه هم هست و اونم اینه که شما فایل ها رو بر روی سرور قرار بدین و دانلود رو پولی کنید مثلا هر یک ماه عضو ویژه قیمت حدود 5 هزار تومان .
اینطوری هم سود می برید و هم پول هاست در میاد .
من از دیتا سنتر کارو سرور دارم .
اگر که هاست شیر یا وی پی اس خواستین بنده در خدمتم .
موفق باشید .

nimafire

find / -name Support > u
E-Boy ممنون از جوابت.
صحبتی که من داشتم به دلیل تجربه ای بوده که داشتم.اگر فایل ها بالای 1 گیگ باشه شدیدا لود سرور رو بالا میبره و باعث لود سنگین روی
سرور میشه دقت کنید تمام فاسل ها چنین سنگین هستند.هنگامیکه چنین فایل هایی یک جا دانلود شوند .... .!!!!

شما تشریف بیاورید تهران محل اصلی اولین دیتا سنتر ایران.از نظر مدریت و منیج در خدمتتان هستیم.

درباره هاست ایران.امنیت مطلق نیست و ارتباطی با هاست ایران نداره.هاستی ایران و ... تختصص لازم برای مدریت سرور در سطح بالا را داشته و از نظر فنی در وضعیت بسیار بسیار خوبی بسر میبرند.

اگر شما در زمینه سرور هاتون ادعایی دارید که شرکت ها و مدیران سرو رهای ایرانی را زیر سوال میبرید به هر دلیلی که شما چنین اجازه ای رو ندارید یک هاست به من بدید تا در این زمینه عملی با هم صحبت کنیم ;)

هزینه ها مشخص هست. کسی که امنیت و مدریت حرفه ای میخواهد باید هزینه کند. این قانون زندگی هست.
سرور های دانلود منیج مخصوص به خود را داشته و نباید با هاست شیر معمولی یک جا ارایه شوند.

نه کسی ادعایی داره و نه کسی اجازه داره کسی رو زیر سوال ببره

موفق باشید

irlogo

Active Member
برای ماه های ابتدایی سرور مجازی و برای ماه های بعدی سرور اختصاصی ارزان قیمت

E-Boy

E-Boy ممنون از جوابت.
صحبتی که من داشتم به دلیل تجربه ای بوده که داشتم.اگر فایل ها بالای 1 گیگ باشه شدیدا لود سرور رو بالا میبره و باعث لود سنگین روی
سرور میشه دقت کنید تمام فاسل ها چنین سنگین هستند.هنگامیکه چنین فایل هایی یک جا دانلود شوند .... .!!!!

شما تشریف بیاورید تهران محل اصلی اولین دیتا سنتر ایران.از نظر مدریت و منیج در خدمتتان هستیم.

درباره هاست ایران.امنیت مطلق نیست و ارتباطی با هاست ایران نداره.هاستی ایران و ... تختصص لازم برای مدریت سرور در سطح بالا را داشته و از نظر فنی در وضعیت بسیار بسیار خوبی بسر میبرند.

اگر شما در زمینه سرور هاتون ادعایی دارید که شرکت ها و مدیران سرو رهای ایرانی را زیر سوال میبرید به هر دلیلی که شما چنین اجازه ای رو ندارید یک هاست به من بدید تا در این زمینه عملی با هم صحبت کنیم ;)

هزینه ها مشخص هست. کسی که امنیت و مدریت حرفه ای میخواهد باید هزینه کند. این قانون زندگی هست.
سرور های دانلود منیج مخصوص به خود را داشته و نباید با هاست شیر معمولی یک جا ارایه شوند.

نه کسی ادعایی داره و نه کسی اجازه داره کسی رو زیر سوال ببره

موفق باشید

سلام دوست عزیز .

1 - می تونند فایل ها رو به پارت های 100 مگابایتی و یا 50 مگابایتی تقسیم کنند و اینطوری هیچ فشاری نمی یاد .
2 - بنده خودم منیج سرور رو بلدم البته کارم بیشتر هک هست ولی خوب میدونم چطوری حال سرور و مدیر سرور رو با هم بگیرم .
3 - دیتا سنتر ما کارو هست و درباره امنیت کارو هم بحثی نیست و مدیریت سرور هم دست خود کارو هست و سرور ها منیج شده هستند البته امنیت هیچ وقت 100 درصد نیست و درباره هاست ایران هم باید بگم که من الآن یه هاست از این ها دارم و به آسانی شل رو اجرا کردم و با یه بکدور ساده دسترسی روت رو گرفتم اما جرات مس دیفیس رو نداشتم چون که بعدش باید برم زندان که البته بکدور بعد از اتمام کار خودش رد پا ها رو پاک می کنه ولی نمیشه ریسک کرد .
5 - با این حرف شما موافق هستم .
6 - سرور ها دانلود و شیر ما از هم دیگه جدا هستند و این رو از طریق تفاوت آی پی ها فهمید .
7 - کسی هم ادعایی نداره و کسی هم دیگری رو زیر سوال نمی بره و این فقط یه حقیقت تلخ هست که شما می تونید با خرج کردن 20 تومان و خرید یه هاست 50 مگابایتی از هاست ایران و آپلود یه شل c99 یا c100 یا r57 به این حقیقت دست پیدا بکنید .

لطفا اگر که بحثی با بنده دارید از طریق پیغام خصوصی دنبال کنید تا از موضوع تاپیک خارج نشیم .
موفق باشید .

nimafire

find / -name Support > u
خوب هاست ایران که من بحثی ندارم .
من مشکل شخصی کلا با این شرکت دارم و اقای فرشاد دارم.

زمانیکه سرورشون هک شد که بعدا متوجه شدم هک شده اعلام کردن و میل زدن که داریم انتقال میدیم.اما جالب این که اطلاعات برگشت به ماه قبل. دیتابیس دیگه نداشتم و .... .اطلاعان سایت شخصی من از بین رفت.

در باره کارو یا .... .خودتون متوجه هستید که چقدر هزینه ها بالا هست برای منیج.پس منیج کارو در حد عادی هست.
اصلا اطمینان نکنید.
امنیت سرور به دو مبحث هست.
1- نتوورک و شبکه که دست دیتا سنتر هست و مربوط به روتر هست.
2- مدیر سرور که چقدر وارد هست در زمینه مدریت و مباحث کاملا فنی.

اگر سرویس های شما اختصاصی دانلود هست که چه بهتر.چون منیج سرور دانلود بحثی اختصاصی هست.

الان هم که میبینید چه وضع بدی هاستینگ داره.ریسلر ها تا چشم کار میکنه در همین مجید انلاین و وب هاستینگ دات ای ار تاپیک میزنن و بیچاره کسی که ..... !!!!

به هیچ عنوان به هیچ عنوان عنوان نزدیک سرور های ایران نشید.دلیلش رو خودتون میدونید که لازم نیست من اینجا بیان کنم.اصلا ارزش ریسک کردن هم ندارند ;)

همیشه هم یادتون باشه دست بالای دست بسیار هست ;)

لطفا اگر که بحثی با بنده دارید از طریق پیغام خصوصی دنبال کنید تا از موضوع تاپیک خارج نشیم .
نه دوست عزیز بحث خاصی نیست.به هر حال ما سال ها هست که در این زمینه فعالیت شبانه روز ی داریم و صحبت شما درباره مدیران سرو ر کمی من را ناراحت کرد.
به خصوص که با هاست ایران قیاس کردید

اگر از صجبت من ناراحت شدید عذرخواهی میکنم

بدرود

E-Boy

خوب هاست ایران که من بحثی ندارم .
من مشکل شخصی کلا با این شرکت دارم و اقای فرشاد دارم.

زمانیکه سرورشون هک شد که بعدا متوجه شدم هک شده اعلام کردن و میل زدن که داریم انتقال میدیم.اما جالب این که اطلاعات برگشت به ماه قبل. دیتابیس دیگه نداشتم و .... .اطلاعان سایت شخصی من از بین رفت.

در باره کارو یا .... .خودتون متوجه هستید که چقدر هزینه ها بالا هست برای منیج.پس منیج کارو در حد عادی هست.
اصلا اطمینان نکنید.
امنیت سرور به دو مبحث هست.
1- نتوورک و شبکه که دست دیتا سنتر هست و مربوط به روتر هست.
2- مدیر سرور که چقدر وارد هست در زمینه مدریت و مباحث کاملا فنی.

اگر سرویس های شما اختصاصی دانلود هست که چه بهتر.چون منیج سرور دانلود بحثی اختصاصی هست.

الان هم که میبینید چه وضع بدی هاستینگ داره.ریسلر ها تا چشم کار میکنه در همین مجید انلاین و وب هاستینگ دات ای ار تاپیک میزنن و بیچاره کسی که ..... !!!!

به هیچ عنوان به هیچ عنوان عنوان نزدیک سرور های ایران نشید.دلیلش رو خودتون میدونید که لازم نیست من اینجا بیان کنم.اصلا ارزش ریسک کردن هم ندارند ;)

همیشه هم یادتون باشه دست بالای دست بسیار هست ;)

نه دوست عزیز بحث خاصی نیست.به هر حال ما سال ها هست که در این زمینه فعالیت شبانه روز ی داریم و صحبت شما درباره مدیران سرو ر کمی من را ناراحت کرد.
به خصوص که با هاست ایران قیاس کردید

اگر از صجبت من ناراحت شدید عذرخواهی میکنم

بدرود

سلام دوست عزیز .
بنده رو هم اگر که باعث ناراحتی شما شدم ببخشید .
متاسفانه مشکلات هاستینگ در ایران زیاد هست و کاری هم نمیشه کرد .
سرور های ایرانی هم که اصلا قابل قیاس با سرور های آمریکا نیستند و معمولا قیمتی 10 برابر دارند با کیفیت کمتر .
مثلا من همین سرور دانلود رو ماهی 800 دلار براش میدم و اگر که می خواستم همین سرور رو توی ایران فراهم کنم اول اینکه اصلا همچین چیزی پیدا نمی شد و اگر هم که پیدا میشد قیمت سر به فلک می کشید .
بنده الآن یک سال هست که در هاستینگ فعالیت می کنم ولی الآن تقریبا 3 سال هست که با هک و امنیت سر و کار دارم و 4 ساله که طراحی وب کار می کنم .
سرور ها رو هم خودم منیج می کنم و کارو فقط مانیتور میکنه چون که قیمت منیج های کارو بسیار بالا هست .
اگر که به امنیت مثل یک غول نگاه کنید اونم مثل یه غول کار رو خراب میکنه ولی اگر که ساده بگیرید بسیار هیجان انگیز و آسون میشه .
امنیت هم 100 درصد نیست و اون چند درصدی که باقی می مونه مخصوص هکر های زیر زمینی هست که روش های خودشون رو دارند و نمیشه کاری هم در مقابلشون انجام داد .
تصویر زیر هم تصویر شل c99 هست که بنده چند دقیقه پیش بر روی سرور هاست ایران آپلود کردم .

پس نتیجه می گیریم که علت این گرونی قیمت های هاست ایران امنیت سرور هایی هست که دارند . ( :lol: )
بازم شرمنده اگر که شما رو ناراحت کردم .
ولی توجه داشته باشید که بنده خودم هم مدیر ایرانی هستم و قصد زیر سوال بردن هیچ کسی رو نداشتم .
دوستانی هم که دوست دارند یه عکس از شل آپلود شده در سرور ما ببینند بگویند تا براشون تهیه کنم .
موفق باشید .

aloo

Active Member
پدر کشتگی همه با هاست ایران کاملا مشهود و عجیبه!!!!!

فکر کنم با این اوضاع بی خیال شم بهتره نه؟؟؟

نظرتون در مورد سرویس های روسی چیه با قیمت پایین امکانات بالا میدن مثلا فضا و پهنای بی نهایت و وارزم هست

behzadkh

New Member
من قصد دارم
یه سایت دانلود فیلم با کیفیت بالا (اچ دی و بلو ری) بذارم برای دانلود روی سرور خودم حجم هر فیلم متوسط 5 هست ولی بعضی ها 14 تا 20 هم هست

تمام قسمتها اوکی شده و تنها مورد بحث فضا هست
موندم برای این کار چه کنم هاست وارز بینهایت بگیرم ؟وی پی اس؟سرور یا ....

به نظرتون چی خوبه البته اولش نمی خوام خرج کنم به صورت تستی تا یه مدتی پیش برم ببینم میگیره یا نه اگه اوکی شد بعد خرج کنم

حالا به نظرتون چی خوبه
یه قیمتی هم بدین خودم ترجیح میدم مستقیم از خارج بگیرم کجا رو پیشنهاد می کنید البته باید وارز باشه

دوست عزيز با سلام
شما مي توانيد از يونيكس هاست استفاده نماييد
آدرس وب سايت www.unixe.co.cc
iهزينه هاش هم به اين صورت:
هزينه هاست نامحدود ( لينوكس يا ويندوز ، فرقي نداره ) + دامنه = 95.000 تومان سالانه
موارد اضافه در صورت نياز و درخواست
هزينه Load Balancing ساليانه 100.000 تومان
هزينه ترافيك بيش از حد در 4 حالت 55.000 تومان ، 100.000 تومان ، 200.000 تومان ، 250.000 تومان ساليانه ميباشد.

توجه گردد ، هزينه اصلي فقط همان 95.000 تومان ساليانه است ، شما فقط از موارد اضافي به ترافيك نياز داريد.

موارد و كسب اطلاعات بيشتر در سايت www.unixe.co.cc
و يا شماره تلفن 09354028149 تماس بگيريد.

E-Boy

پدر کشتگی همه با هاست ایران کاملا مشهود و عجیبه!!!!!

فکر کنم با این اوضاع بی خیال شم بهتره نه؟؟؟

نظرتون در مورد سرویس های روسی چیه با قیمت پایین امکانات بالا میدن مثلا فضا و پهنای بی نهایت و وارزم هست

سلام دوست عزیز .
والا اینا همش یه حقیقت هست که قابل انکار هم نیست .
کسی هم پدر کشتگی با هاست ایران نداره .
خودتون می دونید که چه بلایی سر پی سی دانلود آوردن و هنوز هم تکلیف سایت مشخص نیست .
سرویس های روسی هم من تا حالا چک نکردم ولی اگر که سرعت و کیفیا می خواید فقط آمریکا بدرد می خوره که البته وارز نیست و یکم باید کپی رایت رو دور بزنید .
موفق باشید .

سلام
من از سرور کارولینا آمریکا هاست میگیرم ازش هم راضی هستم قبلش هم سیپنل داشتم .وبرای سایت های موزیک قیمت های نسبتا خوبی دادم خواستین میتونم کمکتون کنم.

5گیگابایت هاست - پهنای باند نامحدود - قیمت ماهیانه 8 هزار تومان - قیمت سه ماهه 18 هزار تومان - قیمت شش ماهه43 هزار تومان - قیمت یک ساله 60 هزار تومان

10گیگابایت هاست - پهنای باند نامحدود - قیمت ماهیانه 12 هزار تومان - قیمت سه ماهه 26هزار تومان - قیمت شش ماهه 52هزار تومان - قیمت یک ساله 80 هزار تومان

گیگابایت هاست - پهنای باند نامحدود - قیمت ماهیانه 16 هزار تومان - قیمت سه ماهه 38 هزار تومان - قیمت شش ماهه 60 هزار تومان - قیمت یک ساله 100 هزار تومان15.

وبرای سایت های معمولی 1گیگابایت 18 هزار تومان

با تشکر.
www.iranianhost.ir

[email protected]
mob:9355702759

aloo

Active Member
سلام دوست عزیز .
والا اینا همش یه حقیقت هست که قابل انکار هم نیست .
کسی هم پدر کشتگی با هاست ایران نداره .
خودتون می دونید که چه بلایی سر پی سی دانلود آوردن و هنوز هم تکلیف سایت مشخص نیست .
سرویس های روسی هم من تا حالا چک نکردم ولی اگر که سرعت و کیفیا می خواید فقط آمریکا بدرد می خوره که البته وارز نیست و یکم باید کپی رایت رو دور بزنید .
موفق باشید .

در کل باید بگم سایت برای هاست ایران بوده و هست و برقیش چرت و پرت و یه دعوای خانوادگی بوده (شما و خیلی ها خبر از جزئیات ندارید)

ضمنا هاست آمریکا رو چه جوری باید دور زد؟؟
ین و المان ه طورن کسی هست تو کار روس یا چین و آلمان باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا