یه طرح خیلی ساده و حرفه ای !!!

rafeiaref

New Member
سلام به همه دوستان

من دیروز دوتا پست دادم ( مثل هم ) تا شاید زودتر جواب بگیرم ولی مثل اینکه یکی هم حاضر نیود به من جواب بده یا شاید طرحی که گفتم خیلی سخت بود - خلاصه بیخیال

من یه طرح میخوام واسه صفحه اصلی یه سایت ( در مورد دهکده فناوری - villageit.com ) که از طراحان حرفه ای فتوشاپ میخوام چندتا طرح برام بسازن که جالب و قشنگ باشه !

یعنی کسی اینجا نیست که یه طرح 600*800 یا ... برای دهکده داشته باشه ؟!

memol_515

Active Member
دوست عزیز، طراحی که آش هم زدن نیست که عزیزم.

وقت میبره. همین که آدم بخواد بگرده ایده پیدا کنه، کلی وقت میبره. چه برسه به اجرا کردنش!

یکذره درخواستتون منطقی تر باشه، احتمالا از دست کسی هم ناراحت نمیشید.

من فقط پست زدم که بدونید تاپیکتون دیده میشه، فقط احتمالا فرصت کمک کردن مهیا نیست. در هر صورت میتونید صبر کنید تا شاید کسی تونست وقتشو در اختیارتون قرار بده.

موفق باشید

rafeiaref

New Member
چرا کسی جوابمو نمیده ؟!

اینقدر میگفتن کاربرای مجید آنلاین حرفه ای هستن که من گفتم کارمو 6-7 روزه تحویل میدن ولی بازم جواب ندادن ، آخه چرا کسی جواب منو نمیده ؟!

یعنی کسی نیست که همچنین طرحی برام بسازه ؟:paint:

Legend

Member
دوست عزیز بدترین چیز در دنیا انتظارات بیجا هست ...
دوستان گرامی تمام تلاش خودشون رو خواهند کرد اما نمیشه به قدرت جمله باید رو به کار برد ...
تنها کاری که میشه کرد خواهش هست و اون هم مرزی داره ...
این محیط مکانی هست برای استفاده دوستان ...
که البته دوستی نیز مرزی داره و گذشتن از مرز دوستی یعنی سوء استفاده می شه ...
امیدوارم که از صریح صحبت کردن من ناراحت نشده باشید ...
حالا دقیقا بگید به چه چیزی نیاز دارید ...
سعی می کنم براتون یک طرح مناسب درست کنم .. :rose:

rafeiaref

New Member
...؟!

سلام به همه دوستان

از همگی به خاطر اینکه ناراحتتون کردم ، معذرت میخوام آخه تا حدودی هم بهم حق بدین که ناراحت شده باشم آخه بهم گفتن تا 10 روز بهت تحویل میدیم ولی هنوز هیچی نگفتن!

خب ببین من این طرح رو میخوام :

یه دهکده از دور پیدا باشه و تو راه دهکده یه تابلو باشه که اونو به چند مکان راهنمایی کنه ( جزییات با خودتون - درخت - پرنده و ... )

البته میخوام یه جوراییی تو مایه های کارتونی و کاریکاتور مانند باشه که همه ازش خوششون بیاد

البته اگه ایده ای هم واسه سایت دهکده فناوری دارین بگین ( آخه شما طراحین و ایده های خیلی خوبی تو ذهنتون دارین)

این تمام چیزیه که میخوام

فقط بگین تا کی میتونید درست کنید تا من مزاحموتون نشم (مثالاً 10 با 15 روز دیگه !)

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به نظر من شما بهتر بود تو قسمت نیاز مندیا این می زدید وقیمت خودتون هم اعلام می کردی
بعد 10 روز که ... 20 دقیقه برات اوکی می کردند بچه ها

البته نظر شخصی خودم بود خیلی ها شاید رایگان اینکار برات بکنند ( من اگه بلد حتماً کمکتون می کردم )

__amir__

Well-Known Member
__

این طرحی که میخوای واسه صفحه ورود میخوای؟؟؟
تو چه سایزی؟؟؟
بگو تا برات بزنم:rose:

rafeiaref

New Member
...؟!

این طرحی که میخوای واسه صفحه ورود میخوای؟؟؟
تو چه سایزی؟؟؟
بگو تا برات بزنم:rose:

آره واسه صفحه ورود میخوام و اندازش 1024*768 باشه بهتره

البته نیازی نیست حتماً طرح من باشه اگه خودتون طرح دیگه رو میدونید که واسه صفحه اول سایت جالبه بدین

خیلی ممنون از کمکتون

rafeiaref

New Member
...؟!

سلام به همه دوستان

قرار بود یکی این عکس رو واسم درست کنه ولی بعد از گذشت حدود 1 ماه ( از درخواست اولیه ) هنوز هیچ خبری نشده

من که گفتم اگه این طرح مشکله یه طرح از خودتون بسازین !:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا