تغییرات فایل 1 یه سوال ساده در مورد پریویو گرفتن

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان
راستش یه سوالی برام پیش اومده بود در مورد پریویو گرفتن کار ، و اونم اینکه وقتی لغزنده زمان در وسط تایم لاینه و برای پریویو گرفتن دکمه صفر ماشین حساب و یا اسپیس رو میزنم پریویو گرفتن از زمانی آغاز میشه که لغزنده قرار داره و بعد از پایان پریویو گرفتن ، پخش ، باز از زمانی که لغزنده قرار داره شروع میشه و اصلا بعد از یه بار پریویو گرفتن ، لغزنده به اول تایم لاین نمیره و باید به صورت دستی این کار رو انجام داد حال سوالم اینه که برای رفع این مشکل چکار باید بکنم
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

madar graphic

Active Member
برای پریویو گرفتن اسپیس رو نزنید زیرا زمان واقعی رو نشون نمیده(real time) اسکیپ میکنه و همچنین صدای کار رو هم نشون نمیده.
بنابراین صفر یا روی لپتاپ Fn+m رو بزنید.اول از اونجایی که می خواهید پریویو گرفته بشه روی تایم لاین دکمه B رو بزنید و در آخر N بعد 0 رو بزنید.
نکته:روی خود تنظیمات مربوط به رم پریویو کنار دکمه تنظیماتی هست که می تونید بهش بگید وقتی تمام شد دباره برگرد از اول یا از همون آخر برو به اول یا هیچ !

یا علی:oops:

rrss

Active Member
با سلام و تشکر از اینکه به سوالم جواب دادید
ضمنا به عرض میرسانم اگه منظور از دکمه همون دکمه لووپ هستش با تنظیم اون هم باز برای پخش مجدد ، پریویو باز از جاییکه لغزنده قرار دارد شروع به پخش میکنه بعد از اینکه اولین پریویو رو گرفت، به اول کامپ نمیره تا بعد از اینکه برای اولین بار پریویو رو گرفت پخش و یا ادامه پریویو گرفتن رو از اول کامپ یا تایم لاین انجام بده
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

rrss

Active Member
با سلام
خدمت دوستان عرض شود که مشکلی رو که گفتم با تلاشی که کردم بالاخره تونستم حل کنم حالا میخوام روش حلش رو بگم تا اگه کسی احیانا با این مشکل روبرو شد بدونه چیکار بکنه
راستش میدونم که شماها خیلی هاتون بلدین ولی من خودم توش مونده بودم برای حل این مشکل در پنل پریویو در پایینش یک گزینه ای است بنام from currentTime که با برداشتن این تیک مشکل بالا به طور کامل حل میشه اگه این گزینه رو نمیبینید اجتمالا با گسترش پنل پریویو به پایین یعنی کشیدن پایین پنل و درگ کردنش به پایین و برداشتن تیک این گزینه یعنی from currentTime میتونین این مشکل رو حل کنین
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا