یه برنامه برا ساخت فورم میخوام کمک!!!

salah

Member
سلام دوستان
من اجتیاج مبرم به یه برنامه برا سخت EForm احتیاج دارم
یه Eform Maker مثلا خیلی گستم و لی چیز جالبی بتورم نخورد :(

اساتید فن اگه یه برنامه حالا چه تحت وب و چه سیستمی که بتونه فورم رو باهاش بسازی و اونام
بفرسته مثلا به یه ئیمیل یا اسکریپت خاص

البته اگه با ASP هم باشه خیلی ممنون میشم
خدا از دانایی کمتون نکنه
مخلص همگی

:oops:

salah

Member
mazoolagh گفت:
ممنون از پاسختون منظورم یه برنامه که نیازی به کد نوشتن نداشته باشه!
یعنی هر کسی بتونه باهاش کار کنه

البته اگه تحت وب باشه خلی عالیه

مجددا ممنون از پاسختون

mazoolagh

Active Member
يك سري سايتها هستن كه اينجور سرويسها رو ميدن. بايد دنبال عبارت html form wizard جستجو كني. ضمنا يك برنامه هم كه خود شما معرفي كرده بودي هست و اكثر اين برنامه ها در همون حد هستن. يعني اگر اون رو نپسنديدي احتمالا از بقيه شون هم خوشت نمياد.
يك برنامه ديگه هم قبلا ديده بودم بنام aws كه الان خاطر نيست اسم سايتش چي بود ولي همونجور كه ميخواي هست يعني تحت وب.
ضمنا ساخت فرمها توسط wizardهاي frontpage هم خيلي ساده و بدون نياز به كدنويسي هست. فكر ميكنم اگر اين درخواست رو تو انجمن فرانت پيج مطرح كني اونجا (وب) خيلي ميتونه بهت كمك كنه و تجربه خيلي خوبي در اين موارد داره.

salah

Member
mazoolagh گفت:
يك سري سايتها هستن كه اينجور سرويسها رو ميدن. بايد دنبال عبارت html form wizard جستجو كني. ضمنا يك برنامه هم كه خود شما معرفي كرده بودي هست و اكثر اين برنامه ها در همون حد هستن. يعني اگر اون رو نپسنديدي احتمالا از بقيه شون هم خوشت نمياد.
يك برنامه ديگه هم قبلا ديده بودم بنام aws كه الان خاطر نيست اسم سايتش چي بود ولي همونجور كه ميخواي هست يعني تحت وب.
ضمنا ساخت فرمها توسط wizardهاي frontpage هم خيلي ساده و بدون نياز به كدنويسي هست. فكر ميكنم اگر اين درخواست رو تو انجمن فرانت پيج مطرح كني اونجا (وب) خيلي ميتونه بهت كمك كنه و تجربه خيلي خوبي در اين موارد داره.
یک دنا ممنون از پاسخ مفصلتون

جدیدترین ارسال ها

بالا