یه اسکنر می خوام

sobhan_250

Active Member
من یه اسکنر با قیمت حدود 100 تومن می خوام
حدودا نیمه حرفه ای باشه و امکاناتش هم بدک نباشه .هرکی تجربه داره کمک کنه.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
:D
به نظر من hp بهترین مارکه چون خودم داخل بازار هستم ولی خودم کنون دارم و ازش هم خلیلی رازی هستم اپسون هم می تونه جواب گوی شما باشه

dark-man

Member
من در همین حد می تونم راهنماییت کنم که هر چی میگیری بگیر فقط Jenius نگیر ..من 2 مدل از این اسکنر هاش را گرفتم و هر دوش هم بدتر از هم بودن ... واقعا اسکنر های بدی داده به بازار

Parham

Well-Known Member
به نظر من... HP در پرینتر خوب هستش ... قبول دارم که اسکنر خوبی‌ هم داره اما به نظر شخصی‌ من در زمینه اسکنر Canon بهتر هستش ...

mostafa_az

Well-Known Member
به نظر من hp و cannon واقعا اسكنرهاي خوبي هستند .
من خودم BenQ دارم و واقعا هم ازش راضيم . خيلي خوب در اومده . من حول و حوش 80.000 تومن خريدم .

مخلصيم
مصطفي

sobhan_250

Active Member
خیلی ممنون از همه دوستان که منو راهنمائی کردن
کدوم یک از این اسکنر ها امکان اسکن نگاتیو را داره ؟ آیا شما خودتون آزمایش کردین؟

Parham

Well-Known Member
تقریبا همه شرکت هایی‌ که اسکنر دارند، مدلی‌ برای نگاتیو هم دارند ... من خودم یک Cannon مدل D1250UTF دارم که کار نگاتیو هم انجام میده ... مدل قدیمی‌ هستش اما بسیار با کیفیت و کارآمد هستش

sobhan_250

Active Member
من مدلهای مختلف اچ پی و کانن را دیدم امکانات جالبی داشت اما خیلی تنوع دارن. یکی از دوستام هم می گفت انها بیشتر پول مارکشو می گیرن و ممکنه که یه مدلی مثل همین بنکیو کار خیلی بهتری ارائه بده

به چیز دیگه ! من دو نوع از این اسکنره رو دیدم یکی اون نوع که ارتفاعی حدود 10 تا 15 سانت دارن و اصلاحا میگن آینه ایه و یه مدل هم خیلی نازک هستش کسی در این مورد چیزی می دونه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا