یه آقای گلی لطف کنه لینکKaspersky Antivirus Personal 2006 Beta را به ما بده !

Parham

Well-Known Member
شرمنده من داشتم یه پست دیگه را جواب میدادم ... خیالم به این پست هم جواب دادم ... نسخه بتا را میتونی‌ از FTP سایت Kaspersky دانلود کنی‌ ... به آدرس زیر برو و آخرین نسخه را با نام kav2006.msi دانلود کن ...

ftp://80.239.156.195/beta/kav2006/english

در ضمن نیاز به سریال یا کرک هم نداره چون بتا هستش ...

agri

Member
برادر من مگه از جونت سير شدي. اين نسخه 2006 بتا هست. كار مرورگرها رو وحشتناك مختل مي كنه. من بعد از نصبش حتي ياهو رو هم نمي تونستم باز كنم. اعصابم خرد شده بود كم مونده بود ويندوز رو عوض كنم كه بعدش اين آنيستال كردم ديدم درست شد. البته نسخه 5 مشكل نداره.

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز هیچ مشکلی‌ نداره ! اگر در کار کردن با برنامه ای مشکل دارید یا سخت هستش دلیل نمی‌شه که بگین این برنامه مشکل داره یا بد هستش ...

roonak

New Member
سلام دوستان
اگر ممكنه لطفا لينك نسخه 5 Kaspersky را بگذاريد.

Parham

Well-Known Member
امید نیاز به کرک نداره چون این نسخه 2006 نیست که در بالا معرفی‌ کردم نسخه 6 هستش که تا 3 ماه دیگه ارائه می‌شه و تا اون موقع میتونی‌ با سریال بتا که در خود سایت هستش به صورت رایگان امتحان و استفاده کنی،‌ به نظر من امکانات بهتری هم داره و سرعت بیشتر و مواردی که باید در عمل ببینی‌ ، به هر حال من بهت پیشنهاد می‌کنم که نسخه 6 حالا چه Internet Security چه Antivirus را دانلود و نصب کنی‌ ...

oxygenws

Active Member
من نسخه بتا 1 رو داشتم و ازش استفاده می کردم، ولی اکسپایر شد و بتا 2 رو دانلود کردم و ........ نصبش سخته، باید قبلی رو حذف کنی و restart کنی و .... من هم که هر 1 ماه یه بار سیستم ام رستارت میشه و ...... تازه بعد از نصب، یه بار دیگه هم می خواد ریستارت کنه...... (یعنی عملیات نصب دو ماه طول میکشه!!! تا اون زمان هم نسخه جدید اومده و ... اوپس، اصلا ولش کن!!)

Parham

Well-Known Member
والا من که تا الان باهاش مشکلی‌ نداشتم و الان در حدود 3 سال هستش که دارم به طور کامل از محصولات Kaspersky استفاده می‌کنم و هیچ مشکلی‌ در این مورد ندیدم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا