یعنی واقعا ممکنه؟

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام به همه بچه های گل هنرمند .

راستش من تازه عضو سایت مجید آنلاین شدم و این اولین پستمه ولی خداییش جای خیلی باحالیه البته خیلی وقته که سایتو میشناسم و سر میزنم.حالا بگزریم

اصل مطلب از این قراره که من الان 2 ساعته که دارم گیج میزنم.می پرسین چرا؟ :wink:

خوب الان میگم ولی اول باید نظرتون رو در مورد این عکس پایین بگین

attachment.php

خوب حالا نظرتون در مورد این عکس چیه؟میدونین گیجی من از چی بود؟ از اینکه این واقعا یک عکس نیست و هنر یک طراحه که با فتوشاپ قدرتمند!(البته از نوع ورژن 6) اونو طراحی کرده و در اصل گرافیک کامپیوتری هست.

از وقتی دیدمش تو کفم میخواستم بدونم اینجا کسی میتونه از این کارا طرح بزنه؟
من که خیلی دوست دارم بتونم یکی از این طرحا رو بزنم :D

خلاصه اگه باور ندارین که این کار کامپیوتر هست تا چند روز دیگه آدرس آموزش اونو براتون میزارم البته به زبان انگلیسیشو.

قربان شما..فعلا

پیوست ها

• photoshop.jpg
    photoshop.jpg
    49.2 کیلوبایت · بازدیدها: 70
آخرین ویرایش:

spider69

Member
آره من باور دارم خود همین عکسو خیلی وقت ÷یش دیده بودم که آموزشش کنارش بود اگه آدرسشو یادآوری کنی ممنون میشم!!!!(البته من نمی تونم چنین چیزیو تو ذهنم تصور کنم)

آخرین ویرایش:

FashisT

Active Member
درسته معرفی همین کار قبلا در انجمن بوده!
این کار در سبک Airbrushing-Painting هست و فقط با با براش زنی های متفاوت درست میشه در تاپیک :گالری دو بعدی : من خیلی از این سبک گذاشتم!
آموزشهای خوبی هم در این زمینه هست که برای کسایی خوبه که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند!
اگه از نمونه کارهایی از این سبک میخواید من وقتی تونستم به سیستم دست یابم :دی چندتایی از بهترین کارها اپ کنم!
درDA هم از این کارها زیاد هست!
فعلا

S.H.R.M.K

Well-Known Member
FashisT جان من نمی دونستم اسم این سبک چی هست ولی ازش خیلی خوشم اومد.
شما تو این سبک خودت کار کردی؟
اگه چیزای دیگه هم میدونی از این سبک یا کاری که خودت انجام داده باشی یا لینک آموزشهاشو بزاری ممنون میشم

اینم لینک آموزش همین کار هست که در 6 صفحه به زبان انگلیسیه...

http://www.wade.pwp.blueyonder.co.uk/tutorial1.htm

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا