یا علی عجب انیمیشنه خفنیه!!!

NAKOOT

Well-Known Member
مطمئنی این 3D بود!!!!!!!!
faint.gif

ماماماااااااااااااااااااااا
دیروز یه فلش دیدم سکته زدم امروز هم این !!!! خدا سومین سکته رو رحم کنه
AddEmoticons00513.gif

من می رم خودکشی کنم
AddEmoticons00510.gif

ali3dtech

Member
مرسی خیلی جالب بود. ترکونده بودنا...

اما یه سری هم به اینجا بزن. البته فکر کنم دیده باشی.

P I X A R

اگه حال کردی توی این تاپیک هم بزارش :wink:

موفق باشی

Divine Love

Well-Known Member
من موندم اینا رو چه جوری می سازم. به نظر محال میاد.
راستی چه جوری میشه اینارو دانلود کرد.

NAKOOT

Well-Known Member
راستی چه جوری میشه اینارو دانلود کرد.
اگه از فایرفکس (IE هم می شه فکر کنم) استفاده می کنی صفحه رو HTML سیو کن ، بعدش برو توی فولدر فایل سیو شدت فایل فلش اونجاست ...
از سورس ئه خوده صفحه هم می تونی لینک فلش رو بیرون بکشی ...

ehsan_3dmax

Active Member
راستشو بخوايد اونقدر كارهاي زيبا ديدم كه مطمينم ديگه حالا حالاها شكه نميشم!

يك راه بدونه استفاده از نرم افزار پيدا كردم كه شايد واستون جالب باشه و البته بدونه دنگ و فنگ!
بريد به يك همچين شاخه اي از كامپيوترتون:
C:\Documents and Settings\ehsan\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\jc68h1rl.default\Cache
حالا بر اساس زمان فايل ها رو مرتب كنيد.
معمولا آخرين و حجيم ترين فايل همون فايل فيلميه كه ديديد. كه واسه راحت شناسايي كردنش ميتونيد پسوند فايل رو تغيير بديد. چون اين فايلها پسوندي ندارن.
موفق باشيد.

SΘHEIL

Member
کار فوق العاده ای بودش خیلی ممنون :دی

يك راه بدونه استفاده از نرم افزار پيدا كردم كه شايد واستون جالب باشه و البته بدونه دنگ و فنگ!
بريد به يك همچين شاخه اي از كامپيوترتون:
C:\Documents and Settings\ehsan\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\jc68h1rl.default\Cache
حالا بر اساس زمان فايل ها رو مرتب كنيد.
معمولا آخرين و حجيم ترين فايل همون فايل فيلميه كه ديديد. كه واسه راحت شناسايي كردنش ميتونيد پسوند فايل رو تغيير بديد. چون اين فايلها پسوندي ندارن.
موفق باشيد.

احسان جان برا تو سیو شدش؟ من وقتی پنجره فایرفکس رو بستم توی کش هم چیزی نبودش فکر کنم توی کش هم نمیذار بمونه.

ehsan_3dmax

Active Member
کار فوق العاده ای بودش خیلی ممنون :دی

احسان جان برا تو سیو شدش؟ من وقتی پنجره فایرفکس رو بستم توی کش هم چیزی نبودش فکر کنم توی کش هم نمیذار بمونه.

آره عزيز من هميشه اينطوري اينجور چيزا رو سيو ميكنم. شايد كش نرم افزارت پر شده؟! بيشترش كن. خودت كه اوستايي.
موفق باشي.

Divine Love

Well-Known Member

موفق باشيد.

آخه این و من موندم با چی ساختن. اون مایعات و اون مواد غلیظ رو چه جوری انیمیت کردن. خیلی طبیعی ساخته شده بود.

roohollah

Banned
ای بابا! اسرار لو میدهی آقا! ما با این کارا کلی کلاس میزاریم واسه .... ها!:razz: یکم حداقل بپیچونش, سختش کن, کلمات خفن گلابی توش بیار! انقدر ساده نگو آبرومون مره!...:lol:
انیمیشن رو هم نمیتونم بگیرم! سیستمم الان تو پزشک قانونیه! گواهی فوتش سادر شد:sad: من باید برم سر خاک...:sad:
چاکرییییییییییییییم

Divine Love

Well-Known Member
ای بابا! اسرار لو میدهی آقا! ما با این کارا کلی کلاس میزاریم واسه .... ها!:razz: یکم حداقل بپیچونش, سختش کن, کلمات خفن گلابی توش بیار! انقدر ساده نگو آبرومون مره!...:lol
چاکرییییییییییییییم

منظور آقا احسان دانلود کلیپ بدون نرم افزار بود نه ساخت خود انیمیشن.

iranimation

Member
حالا فرق بین مایا و مکس رو فهمیدید
.
.
.
.
.
.
.
.
.