یاهو قرارداد همکاری خود را با گوگل منعقد کند

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
به گزارش خبرگزاری رویتر، یک منبع آگاه به استراتژی کمپانی یاهو پیشبینی کرده است این شرکت ممکن است همکاری با گوگل را از نظر تجاری برای خود بسیار با صرفه تر از آن بداند که بخواهد به پیشنهاد 44.6 میلیاد دلاری مایکروسافت جواب مثبت دهد.

این منبع مطلع می گوید: "مدیران یاهو مذاکراتی را که طی ماههای گذشته با گوگل برای انجام یک همکاری یکارچه انجام داده اند به عنوان جایگزینی در برابر پیشنهاد مایکروسافت مد نظر قرار خواهند داد."

روزنامه "وال استریت ژورنال" در جدیدترین شماره خود خبری را منتشر کرده است که طی آن "اریک اشمیت" از مدیران رتبه نخست گوگل در تماسی تلفنی با "جری یانگ" مدیر ارشد کمانی یاهو اظهار داشته است، گوگل آماده است تمام تلاش خود را نماید تا یاهو تحت تسلط مایکروسافت قرار نگیرد و این قرار داد امضاء نشود. جزئیات بیشتری پیرامون این تماس فاش نشده است.

کپمانی یاهو که اکنون ارزش هر سهم آن در بازار بورس 31 دلار می باشد معتقد است پیشنهاد مایکروسافت کمتر از ارزش واقعی این شرکت است. به بیان دیگر، این احتمال نیز وجود خواهد داشت که یاهو اگر مشتریان بهتری و یا پیشنهاد مالی بهتری داشته باشد می تواند بدین صورت مایکروسافت را تحت فشار قرار دهد.

آنچه مشخص است تا پایان روزی که پیش رو داریم، تنها این مایکروسافت و گوگل هستند که به عنوان مشتری به یاهو مراجعه کرده اند.

منبع:winbeta
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا