گواهينامه Verisign

zomorrod

Member
سلام دوستان

مي خوام بدونم چطوري مي تونم گواهينامه Verisign يا هرشركت گارانتي كننده امنيتي ديگه اي رو خريداري كنم .
شنيده ام كه شركت Verisign به سايتها و شركتهاي ايراني رو گواهينامه نميده . با اين وجود شركتي هم هست به نام رايمند سيستم كه ادعا ميكنه امنيت سايتها رو ضمانت و گارانتي مي كنه و ميگه كه نماينده يه شركت خارجيه . من مي خوام بدونم آيا همچين چيزي ممكنه ؟
يعني يه شركت واسطه و يا نماينده (!!!) مي تونه قرارداد ضمانتنامه امنيتي براي يك سايت ايراني ببنده يا نه ؟
دوم اينكه اگر من بخوام براي يه سايتي گواهينامه امنيتي Verisign يا Truste و يا thwate خريداري كنم و اين شركتها سايت منو تضمين كنند ، چه كار بايد بكنم ؟ آيا كسي تا بحال اينكار رو كرده ؟

oxygenws

Active Member
کلا هدفت چیه؟؟ یعنی می خوای با این کار به چی برسی؟؟
برای فعال کردن Ssl روی هاستت نیازی به اینها نداری هاااااااا.

oxygenws

Active Member
مواد لازم:
- یک Ip معتبر.
- یک کلید خصوصی.
- یک کلید عمومی.
- یک وب سرور.
- یک سرور (با داشتن دسترسی روت)

اول یک کلید خصوصی و عمومی می سازی...
بعد وب سرورت رو برای کار کردن با اون کلید ها (و البته Ip) تنظیم می کنی....
بعد هم همین دیگه، موفق باشی :)

zomorrod

Member
مي خوام كلا" شركتي مثل Verisign يا هر شركت معتبر ديگري سايتم و اطلاعات روي اون رو گارانتي كنه اعم از ورود و خروج كاربران و دسترسي به اطلاعات و غيره . . . و همچنين login سايتم از طريق محيط https انجام بشه .
من چطور مي تونم از سرويس https استفاده كنم . آيا اين با گرفتن گواهينامه انجام ميشه يا با فعال كردن SSL راه ميوفته ؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
HTTPS و SSL ربطی به Verisin یا هر شرکت دیگه ای نداره..

اونا فقط شما رو تضمین میکنن

اگر هدف انتقال اطلاعات بصورت امن هستش اصلا نیازی به Certificate نداری

مجید

oxygenws

Active Member
شما تو تمام گفته هات یک کلمه رو استفاده می کنی که من حدس می زنم اشتباهی به کار می بریش..... اونم کلمه "گارانتی" است.

آیا شما واقعا گارانتی می خوای؟؟ یعنی در صورت مورد دار بودن! ازشون خسارت می خوای؟؟ یعنی این خسارت گرفتن برات مهمه یا امن بودن؟؟

zomorrod

Member
با تشکر و عرض معذرت بخاطر مطرح کردن نادرست سئوالم .
سئوالاتم رو اصلاح می کنم :
1- مراحلی رو که باید طی کنم تا برای Login سایتم از سرویس Https یا عبور از هر لایه امنیتی دیگر , رو راهنمایی کنید ؟
2- چطور می توانم امنیت اطلاعات سایت و بخصوص کدهای Server Side اون رو بالا ببرم ؟ ( که براحتی هک نشود , چون ممکن است اطلاعاتی مانند اعتبار خرید و یا تسهیلات مالی برای کاربران سایت در نظر گرفته شود )
3- چطور می توان گواهینامه سایتهایی مانند Verisign , Truste , Thwate و یا هر سایت امنیتی دیگری را خریداری کرد ؟
پیشاپیش ممنونم .

BeHnAm_akb

Active Member
اول از همه باید از امنیت نرم افزاری که نوشتی مطمئن شی (نوع کد نویسی)

بعد از اون باید از امنیت سرورت (اگه خصوصی باشه بهتره) مطمئن شی

بعد از Ssl استفاده کنی که آقا امید توضیح دادن چه جوری

در آخر هم اگر اینا رو رعایت کردی می تونی بری سراغ این جور جاها

oxygenws

Active Member
1- موارد لازم رو در پست شماره چهار، همینجا، گفتم، اگر بازم سوالی داری بپرس.
2- در بخش برنامه نویسی server-side توضیحات کاملی در این مورد وجود داره :)
3- شرمنده، من اطلاعاتی ندارم :)

جدیدترین ارسال ها

بالا