گــــــــــاج (اصفهان)

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام
دو تا از کارهایی که خیلی دوسشون دارم و به سفارش گاج اصفهان هم طراحی کردم!! تایید نهایی هم شد ...کلا مجموعه طرح های من برای گاج 2 ماه زمان برد!! متاسفم که به قولشون عمل نکردن و چاپش نکردن( برای دور میدون دروازه شیراز) البته این جور حرف ها ارزشی نداره ولی همین طرح فعلی دور میدان هم من طراحی کردم!! نه تماسی گرفتن!نه هزینه ای بابت کارها که قول داده بودن پرداختن و نه ... من واسه ی این شخص یا اشخاص کاملا احترام قایلم و اینکه چنین عکس و توضیحاتی رو گذاشتم اصلا اصلا به منظور آبرو کسی رو بردن و این حرفا نیست اصلا!! هرگز من قصد خراب کردن این آموزشگاه یا شخص خاصی رو ندارم!! فقط خواستم قضاوت را با بیننده بزارم همین!!!وگرنه ممکنه خیلی آدم های خوب و با شخصیتی هم باشند!! اشتباه نشه! اسم اینجور آدم ها رو چی میشه گذاشت ؟! شما چی فکر می کنید ؟!!شما این طرح رو می پسندید ؟! این طرح ها به نظر شما ارزش چاپ رو دارند ؟!

پیوست ها

• Gaj2.jpg
    Gaj2.jpg
    290 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • Gaj.jpg
    Gaj.jpg
    270.6 کیلوبایت · بازدیدها: 50
آخرین ویرایش:

sharktech

کاربر فعال
طرح ها قشنگ شدن

یعنی شما بدون دریافت پیش پرداخت و قرارداد و ... کار رو شروع میکنی ؟؟!

اصولا برای پروژه ها پیش پرداخت صورت میگیره و طرح نهایی رو هم زرت نمیبرن پیش طرف, یا پیش نمایش در سایز کوچک میبرن یا روش یه واترمارک میندازن و بعد از تایید کار و پرداخت کل هزینه, طرح نهایی رو میدن!

.:BEHNAM:.

Active Member
مرسی . نه من همیشه پیش پرداخت می گیرم.ولی رو حساب اینکه برند بودن احترام گذاشتم و بهشون اعتماد کردم... همین!
یکسری قوانین اداری هم دارند که سورس ها باید در سیستم مرکزی قرار بگیره انگار... برای همین اینجوری شد !! شاید اشتباه از من
بود که پیش پرداختی نگرفتم.!

main

Well-Known Member
جالب شده. مفهوم قشنگی هم داره بهنام جان.
تبریک می گم.
موفق باشی

SajadCG

کاربر فعال
خیلی قشنگ شدند.
من از دومی ازسمت راست خیلی خوشم امد.
ولی میتوستید یه حالت چرخش قشنگ تری بین مقاطع دربیارید.(نظر شخصی)

اشکالی نداره دوست من این چیزا همشون خاطر میشند.:green:
موفق باشید.

rohnaz

Well-Known Member
کارت خیلی خوب شده.از ایده های بکار رفته هم کلی لذت بردم.همین که جز رزومه کاریت حساب بشه کافیه:wink:
این مشکلیه که همه ماها باهاش درگیریم:توی کار احترا م به شخصیت واسه هر کس درست نیست.

ArTaBaZ

Well-Known Member
طرح های خوبی بود بهنام جانـ
در مورد اون قضیه هم باید بگم ، کار جالبی نبوده ! خودتون یک یادآوری بهشون بکنید !

موفقیتـ

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اصفهان دیگه هنوز مونده تا باهاشون اشنا بشی گنده تر از گاج هم خیلی وقتا تا 2 سال طول میکشه پول ازشون بگیری ( به شخصه 2 سال درگیر 6 تا کتاب بودم با محیط زیست )

کارها هم خوب شدن :rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
طرح از ابتدایی تا دانشگاه خیلی ایده خوبی داره
اجراش هم تا حد زیادی خوب شده
اگر اون یکی رو قبول نکردن این یکی رو باید قبول میکردن.

m0hammad

Member
پسر کوچیکه را خیلی دوست داشتم. قشنگ شده.

بهنام جان اگر همین قیمت حساب میکنی دو سه تا کار هم برای ما بزن.:green::rose:

m0hammad

Member
پسر کوچیکه را خیلی دوست داشتم. قشنگ شده.

بهنام جان اگر همین قیمت حساب میکنی دو سه تا کار هم برای ما بزن.:green::rose:

داشتم دنبال گرافیست های قدیمی میگشتم سر از اینجا دراوردم ، چه نوستالوژی . سرانجام پول گرفتن از گاج چی شد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا