گذاشتن پسورد روي درايو يا فولدر

سلام من دنبال يك برنامه ميگردم كه بشه روي يك پارتيشن و يا يك فولدر يك پسورد گذاشت ولي خيلي راحت انجام بشه يعني به محض اينكه روي اون كليك ميكنيم يك پسورد بخواد و فولدر يا پارتيشن را باز كنه و احتياج به بازكردن برنامه خاصي نباشه
ممنون
حسين

the_king

مدیرکل انجمن
کار با برنامه هایی مانند Folder Lock راحته و امکانات خوبی هم دارند.
ولی به هر حال برای ایجاد و رمزگذاری پوشه به خود برنامه نصب شده نیاز دارید.
وقتی اطلاعات را روی CD می نویسید، برای دسترسی به محتویات پوشه برنامه های جانبی
Folder Lock به محتویات CD اضافه می شوند تا در سایر کامپیوتر ها قابل دسترسی باشند.
وگرنه اطلاعات قابل استفاده نخواهند بود.

عماد جان ممنون اين دقيقا همون برنامه اي بود كه لازم داشتم ولي متاسفانه در لينك هاي دانلودي كه گذاشتيد سريال ورژن قديم هست كه روي اين ورژن كار نميكنه اگه ممكنه سريال جديد رو هم بزاريد
ممنون حسين

آخرین ویرایش:

manammammad

Member
عماد جان ممنون اين دقيقا همون برنامه اي بود كه لازم داشتم ولي متاسفانه در لينك هاي دانلودي كه گذاشتيد سريال ورژن قديم هست كه روي اين ورژن كار نميكنه اگه ممكنه سريال جديد رو هم بزاريد
ممنون حسين

دوستان عزیز . هر دو برنامه معرفی شده لاک و گارد بالا در هنگام هارد به هارد کردن ناکار میشن و آبروتون رو میبرن.کسی چیزی داره که همیشه کار کنه؟

emad_67

Member
دوستان عزیز . هر دو برنامه معرفی شده لاک و گارد بالا در هنگام هارد به هارد کردن ناکار میشن و آبروتون رو میبرن.کسی چیزی داره که همیشه کار کنه؟
موقغ تعویض ویندوز چطور؟
یه برنامه دیگه هست به اسم Folder Icon xp که کار اصلیش تغیر آیکن هست ولی یه قسمتی داره که امکان پسور گذاری روی فولدر ها رو میده.( هر چند تا که بخواین) وقتی هم که ویندوز رو عوض کنید بازم امکان دسترسی به اون فولدر تا قبل از نصب نرم افزار و وارد کردن پسورد وجود نداره. وقتی که تازه ویندوز رو عوض کنید و برنامه folde icon نصب نباشه، آیکن اون فولدری که قفل شده مثل کنترل پنل میشه و با کلیک روش وارد کنترل پنل میشه.

manammammad

Member
موقغ تعویض ویندوز چطور؟
یه برنامه دیگه هست به اسم Folder Icon xp که کار اصلیش تغیر آیکن هست ولی یه قسمتی داره که امکان پسور گذاری روی فولدر ها رو میده.( هر چند تا که بخواین) وقتی هم که ویندوز رو عوض کنید بازم امکان دسترسی به اون فولدر تا قبل از نصب نرم افزار و وارد کردن پسورد وجود نداره. وقتی که تازه ویندوز رو عوض کنید و برنامه folde icon نصب نباشه، آیکن اون فولدری که قفل شده مثل کنترل پنل میشه و با کلیک روش وارد کنترل پنل میشه.

آقا عماد عزیز.من نرم افزاری رو که گفتید هر جا سرچ کردم مثل اینکه قرار نیست نصیب ما بشه. همش من رو به یه سایت مسخره ریدایرکت میکنه.شما دارید بزارید ما دانلود و دعاتون کنیم؟

emad_67

Member
آقا عماد فقط همینو بگم که شما یکی از افتخارات این فروم هستید. تشکر
شما لطف داری دوست عزیز
در مقابل برنامه های خوبی که شما میزاری و ما استفاده میکنیم اصلا چیزی به حساب نمیاد. ;)

جدیدترین ارسال ها

بالا