گاهنامه 3733 ایرانی، پیشکش به ایران دوستان

شروع موضوع توسط izone ‏14 مارس 2008 در انجمن نظرخواهی و گالری

1. izone

izone Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    درود بر همگی.

زمان کوتاهی است که یکی از استادان که گاهنامه سال نو 3733 ایرانی را آماده کرده از من خواست که آنرا آزین بندی کنم. راستش زمان بسیار کم بود (چند روزی بیشتر زمان نداشتم) و کار بسیار. از اینرو نارسایی و ایراد در کارم بسیار است. البته کارهای من اگر عمر نوح را هم داشته باشم باز پر از نارسایی و ایراد است ولی این یکی دیگر...

برای همین نمیخواستم اینجا بگذارم که بیشتر در پیشگاه استادان هنرمند شرمنده نشوم. تا اینکه امروز این پست را یکی از دوستان از ایران در تالار گفتمان تارنمایم درباره این گاهنامه نوشت:

و دریافتم که حتی با یک کار ناچیز میتوان دلهایی را شاد کرد. به این دوستم گفتم که کیمیا گر است و از سنگ خارا دٌر و گوهر ساخته. بهر روی ...

درباره این گاهنامه:

در این گاهنامه نام روز های باستانی ایرانیان، جشن ها و رویداد های بزرگ و هم چنین برابری آنها با گاهنامه های زرتشتی، ترسایی و اسلامی گنجانده شده است.

چند نمونه از این گاهنامه را اینجا پیوست میکنم و اگر کسی خواست میتواند همه آنرا از پیوست زیر دریافت کند.

دریافت گاهنامه 3733 ایرانی - 11 مگابایت

نـــــــوروز را به همه دوستان و سروران گرامی شاد باش میگویم و برای همه آرزوی شاد و شادکامی و تندرستی و بهروزی دارم.

پیوست ها:

• barg_1.jpg
      barg_1.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 27.9
      نمایش ها:
      6
    • barg_2.jpg
      barg_2.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 50
      نمایش ها:
      6
    • 07_mehr.jpg
      07_mehr.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 31.8
      نمایش ها:
      10
    نوشته شده توسط izone در ‏14 مارس 2008
    NAKOOT، mehdi_7070، Masih و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.

به اشتراک بگذارید