گالری Mahd18

Mahd18

New Member
با عرض سلام خدمت دوستان.:rose:
دوست دارم نظرتون رو راجع به طرح ها بگید.
ممنون
:rose:

fly.jpg
Eminem.jpg
ffggfffddddgdfgdfgdgdg.jpg
Dancer.jpg
bahram.jpg

nima_dsnr

کاربر VIP
طرحهای قشنگی هستن
از امینم و اون آقا برعکسه بیشتر خوشم اومد
موفق باشی

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خوبن. به نظرم اگه تصاویر شارپ تر بشن و روی جزئیات بیشتر کار بشه بهترم میشه.
یا علی :rose:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، ببینید دوست عزیزم ، این یکی از بدترین عادت های ممکن تو فروم ها هستش که در صورت بازدید نشدن شما با زدن این جملات ، کسی نبووووووووووووود ! چرااااااااااکسیییییی جواب نیمده ... مبحث رو میارید بالا و اسم این اسپمه و خیلی جاها باعث مسدودی کار بر شده ، پس از شما خواهش میکنم رعایت کنید .
این فروم ربطی نداره اما چندین فروم ما این دردسر رو داریم ، این کار باعث پایین رفتن پست های دیگران میشه که یک جور خوردن حق دیگری هست پس لطفا این کار رو انجام ندید .

اما در مورد کار ها باید بگم ازکیفیت خوبی برخورداند اما کلیشه ای شدند ... و بینهایت این سبک کار داریم ، بهتره وقتمون رو با چیز های بهتری پر کنیم .

Mahd18

New Member
سلام ، ببینید دوست عزیزم ، این یکی از بدترین عادت های ممکن تو فروم ها هستش که در صورت بازدید نشدن شما با زدن این جملات ، کسی نبووووووووووووود ! چرااااااااااکسیییییی جواب نیمده ... مبحث رو میارید بالا و اسم این اسپمه و خیلی جاها باعث مسدودی کار بر شده ، پس از شما خواهش میکنم رعایت کنید .
این فروم ربطی نداره اما چندین فروم ما این دردسر رو داریم ، این کار باعث پایین رفتن پست های دیگران میشه که یک جور خوردن حق دیگری هست پس لطفا این کار رو انجام ندید .

اما در مورد کار ها باید بگم ازکیفیت خوبی برخورداند اما کلیشه ای شدند ... و بینهایت این سبک کار داریم ، بهتره وقتمون رو با چیز های بهتری پر کنیم .

من که به جز دو تا پستم چیز دیگه ای نذاشتم.حالتون خوبه شما؟؟؟؟
فقط از دوستانی که نظر دادن تشکر کردم.همین
دوست داشتم تو مجیدآنلاین فعالیت کنم ولی حیف...
Good bye this forum

meysamn2o

Active Member
اول از همه باید بگم که چرا انقد زودرنج؟!! اینجا فرومه . هرکسیم نظر خودش رو میده . این دلیل نمیشه که بخاطر یه انتقاد شما بذاری بری که :-?
راجع به کارهات ، همونطوری که ابوالفضل گفت بهتره که یکم شارپشون کنی و از عکسای با کیفیت استفاده کنی
درسته این مدل طراحی خیلی استفاده شده ولی دلیل نمیشه که کلیشه ای باشه . هرکسی سلیقه ی خودش رو داره و هرطوری که دوست داره میتونه طراحی کنه
خسته نباشی داداش گلم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا