کی اسکرپیت می خواد؟

emad.h

Member
خوب عزیز من . وقتی نمیتونی بزاری چرا الکی تاپیک میزنی . تو صفحه اول 3 یا 4 گذاشتی و تو 4 صفحه بعد همه درخواست دادن و هیچ .............................................

emad.h

Member
متاسفانه ما عادت کردیم اسکریپتی هم که میخوایم بزاریم یا یه تیبل از بانک اطلاعاتیش رو پاک میکنیم . یا کد شدش میکنیم که فقط زیرش بنویسه مثلا www.......com

پی سی ول هم داره خودشو دیگه خراب میکنه . چند تا اسکریپت ناقص تا حالا گذاشته . من تقریبا تمام سایتهایی که اسکریپت میزارن رو تست میکنم .....

ahmad19

Member
متاسفانه ما عادت کردیم اسکریپتی هم که میخوایم بزاریم یا یه تیبل از بانک اطلاعاتیش رو پاک میکنیم . یا کد شدش میکنیم که فقط زیرش بنویسه مثلا www.......com

پی سی ول هم داره خودشو دیگه خراب میکنه . چند تا اسکریپت ناقص تا حالا گذاشته . من تقریبا تمام سایتهایی که اسکریپت میزارن رو تست میکنم .....

خب حالا اسکری÷ت های کدوم سایت ها بهتره :d

sinderella813

New Member
اسکریپت سیستم پیغام وجعبه پستی الکترونیکی با php

با سلام
اگه کسی میتونه تو این زمینه راهنماییم کنه ممنون میشم
من میخوام توی سایتم قابلیت سیستم پیغام وجعبه پستی الکترونیکی رو قرار بدم که: به عنوان مثال مثل همین سایت برنامه نویس یا سایت های دیگه ای که کاربر عضو سایت، میتونه بعد از ورود به سایت لیست پیغام های خصوصی یا خوانده نشده ی خودش رو ببینه یا برای سایر اعضا یک پیغام بذاره (یا حتی یک فایل رو بذاره)

(برنامم رو با php نوشتم و بانکمم mysql هستش)
اگه هر چی زودت کمکم کنید واقعا ممنون میشم . خیلی فوریه و واقعا لازمش دارم) :there:

jigartalaa

Member

سلام دوست من ! من ادمین پی سی ول احسان.پ هستم !

دوست من اشتباه میکنید ما نه لینک گذاشتیم ته اسکریپت نه رمز میذاریم رو فایل و نه کدی رو حذف میکنیم !

خیلی از دوستان نمیتونند نصب کنند نمونش همین اسکریپت hoo.ir که گذاشتیم اما بعدش راهنمایی کردم مشکل برطرف شد ! اگر کسی نمیتونه نصب کنه بر ضعف و ناتوانی دوستان هست . یه مدت میگفتن بلاگ 23 که من گذاشتم نصب نمیشه اما من نصب کردم www.proitn.net/index.php میتونید مشاهده کنید !

ما همیشه هدفمون خدمت به جامعه ایرانی بوده نه شهرت خودمون یا دست یافتن به پول هنوز که هنوز میبینید تبلیغاتی هم نگرفتیم با وجود رنکینگ بالا در دنیای وب !

لطفاً کمی خوش انصاف تر باشید !

احسان.پ

emad.h

Member
احسان جان سلام .

من که چیزی نگفتم . اگه دقت کنی من زیاد میام تو سایتت و زیاد نظر میدم و بخدا همه نظراتم دل سوزانه هست . قسمت اول سخن من با شما نبود : منظورم با نوشته زیره

اگه دقت کنی من اسم سایت شما رو بعد از این حرفم زدم . به هر حال به امید اینکه روز به روز سایتت بیشتر پیشرفت کنه و موفق باشی /

jigartalaa

Member
sinderella813

نمونه بارز که به ساده ترین روش نوشته شده سیستم مدیریت محتوا راش هست ! میتونی ازش کمک بگیری برای جعبه پیام !

ahmad19

Member
سلام ما یه فرم عضویت خواستیم کسی به دادمون نرسید اونایی رو هم که پیدا کردم به دردم نخورده اگه کسی داره بذاره خیلی ممنون می شم

یا علی

jigartalaa

Member
فقط عضو بگیره !؟

من یه اسکریپت فارسی کردم ! برای عضویت هست بدون نیاز به بانک اطلاعاتی هم هست تمامی اطلاعات بر روی یک فایل ذخیره میشه ! مرتب و جمع و جور هم هست . کارایی هم راحت اینو ببین اگه حرفه ای تر خواستی بگو باز

تصویر :

fareg.jpg

توضیحات :

حجم : ۵۷ کیلوبایت | نام اسکریپت : اسکریپت عضوگیری فارسی Faregister | احسان.پ
اسکریپتی در جهت راه اندازی سیستم عضو گیری برای سایت شما بدون نیاز به بانک اطلاعاتی برای کسانی که محدودیت بانک اطلاعاتی در سایت خود احساس میکنند این سیستم علی رغم نیاز به بانک اطلاعاتی بسیار حرفه ای میباشد که توسط دوستان زیادی درخواست شده و توسط خودم فارسی شده است . دارای مدیریت عالی و آسان طراحی ساده و کاربر پسندانه ای است

دوستانی که با یونیکد مشکل دارند کد زیر را در اول همه صفحات قابل نمایش اضافه کنند
<meta http-equiv=”Content-Type” content=”text/html; charset=utf-8″>
<meta http-equiv=”Content-Language” content=”fa”>
توجه : اولین کاربری که عضو سیستم میشود به عنوان مدیر شناخته خواهد شد
فارسی کننده : احسان.پ | گروه پی سی ول
تغییر دهنده توابع : احسان.پ
دانلود با لینک مستقیم { حجم : 57 کیلوبایت } : http://dl.p30vel.ir/scripts/faregister-script-Eh3an.zip

نویسنده و فارسی کننده : احسان.پ

ahmad19

Member
فقط عضو بگیره !؟

من یه اسکریپت فارسی کردم ! برای عضویت هست بدون نیاز به بانک اطلاعاتی هم هست تمامی اطلاعات بر روی یک فایل ذخیره میشه ! مرتب و جمع و جور هم هست . کارایی هم راحت اینو ببین اگه حرفه ای تر خواستی بگو باز

تصویر :

fareg.jpg

توضیحات :

حجم : ۵۷ کیلوبایت | نام اسکریپت : اسکریپت عضوگیری فارسی Faregister | احسان.پ
اسکریپتی در جهت راه اندازی سیستم عضو گیری برای سایت شما بدون نیاز به بانک اطلاعاتی برای کسانی که محدودیت بانک اطلاعاتی در سایت خود احساس میکنند این سیستم علی رغم نیاز به بانک اطلاعاتی بسیار حرفه ای میباشد که توسط دوستان زیادی درخواست شده و توسط خودم فارسی شده است . دارای مدیریت عالی و آسان طراحی ساده و کاربر پسندانه ای است

دوستانی که با یونیکد مشکل دارند کد زیر را در اول همه صفحات قابل نمایش اضافه کنند
توجه : اولین کاربری که عضو سیستم میشود به عنوان مدیر شناخته خواهد شد
فارسی کننده : احسان.پ | گروه پی سی ول
تغییر دهنده توابع : احسان.پ
دانلود با لینک مستقیم { حجم : 57 کیلوبایت } : http://dl.p30vel.ir/scripts/faregister-script-Eh3an.zip

نویسنده و فارسی کننده : احسان.پ

راستش با یونیکد که مشکل داشت (کد ansi بود که utf-8 کردم جواب داد ولی بال ارور می ده که نمی تونه session_start();
header("Cache-control: private"); رو انجام بده اگه می تونی یه راهنمایی کن ) اگه با بانک اطلاعاتی هم داری بذار مشکل نداره :D

با تشکر
یا علی :rose:

آخرین ویرایش:

ahmad19

Member
ارور بالای صفحه اینه
Register
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at c:\wamp\www\faregister-script-eh3an\faregister-script\index.php:1) in c:\wamp\www\faregister-script-eh3an\faregister-script\index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at c:\wamp\www\faregister-script-eh3an\faregister-script\index.php:1) in c:\wamp\www\faregister-script-eh3an\faregister-script\index.php on line 3

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:\wamp\www\faregister-script-eh3an\faregister-script\index.php:1) in c:\wamp\www\faregister-script-eh3an\faregister-script\index.php on line 4

ahmad19

Member
آقا احسان کدها همشون ansi هستند اگه برات زحمت نیست اونا رو یونیکد کن یا کلمات فارسی رو با کد ansi بذار
ممنون

jigartalaa

Member
کد که اعلام شد !

قبل از انتشار تست شده مشکلی نداره مگر اینکه دوستان دستکاری کرده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا