کپی سی دی ؟؟؟

dark-man

Member
با سلام خدمت دوستان ...
آقا من 3 تا سی دی آموزش لینوکس رد هت مال شرکت نرم افزارهای طلائی را گرفتم و می خواهم ازش کپی کنم ..(رایتش کنم ) ولی متاسفانه روش قفل داره ...با کلون سی دی هم نتونستم رایتش کنم ....کسی از دوستان می دونه چطوری می تونم این سی دی را رایت کنم ....
داخل محتوایات سی دی هم به صورت زیر هستش ..که داخلش هم یک فولدر به اسم lock Cd هستش که عکس محتوایات آن را هم قرار دادم در..
ممنون می شم اگر بتوننین کمک کنین

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    32 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • 02.jpg
    02.jpg
    50.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11

dark-man

Member
هیچکی نیست بتونه منو کمک کنه ؟؟؟
من خودم الان که دارم این پست را می نویسم طبق سفارش یکی از دوستان دارم با برنامه alcohol 120 % سی دی را ایمیج می گیرم ولی الان 3 ساعت دقیق گزشته فقط 300 مگ ازش ایمیج گرفته شده و هنوز بقیه اش مونده ....
می خواستم ببینم کسی راهبهتری سراغ نداره ؟؟؟

Sunboy454

Active Member
با این پروفایلی که واست گذاشتم یه تست بزن ، با برنامه ی isoBuster هم امتحان کن ، تو معرفی نرم افزار لینک داده شده ، CloneCD ورژن زیر 3 باشه مثلا 2.8 ،

پیوست ها

• Negahban.rar
    436 بایت · بازدیدها: 40

dark-man

Member
مرسی نیما جان ..می رم ببینم چی میشه ...چون با آن برنامه که دوستم گفته بود هم نشد

Sunboy454

Active Member
بجای فایل NegGlpSH.dll تو ریشه ی CD این فایلی رو که آدرسشو دادم جایگزین کنید و CD رو رایت کنید ، فایل NegGlpSH.dll رو هم لطفا واسه من آپلود کنید ؛
کد:
http://rapidshare.de/files/10932320/Negahban.DLL.Cracked.7z.html

در صورتیکه این لینک نتیجه نداد ، فایل dll خود CD شما کرک میشه و تحویل داده میشه ،
------
* فایل کرک شده ی dll توسط newbie_cracker(MS)l؛ یکی از اعضای تیم UnR3al هست ،

آخرین ویرایش:

mohsenshahab

Active Member
منم یه نرم افزار رایت میشناسم به نامblind write suit که خودم خیلی ازش نتیجه گرفتم و اکثر سی دی های قفل دار رو رایت کرده
امتحانش ضرر نداره

dark-man

Member
mohsenshahab گفت:
منم یه نرم افزار رایت میشناسم به نامblind write suit که خودم خیلی ازش نتیجه گرفتم و اکثر سی دی های قفل دار رو رایت کرده
امتحانش ضرر نداره
دوست عزیز با این نرم افزار امتحان کردم جواب نداد

dark-man

Member
نیما جان آن فایل ای که در خواست کرده بودید ::

پیوست ها

• negglpsh.rar
    347.5 کیلوبایت · بازدیدها: 50

dark-man

Member
نیما جان نشدش ..موقعی که فایل را می خواهم ...برای ایمیج گرفتن به این فولدر cd LOCK و به فایل DATA گیر می دهد و کلا ایمیج نمی گیرد تا رایت شود .....
چه کار کنم من ؟؟

khofash

New Member
با هیچی کپی نمیشه من با همه چی امتحان کردم با داسم نشد هرکی تونست بگه

جدیدترین ارسال ها

بالا