کپی اخبار سایت دیگر تو سایت خود

آیا راهی وجود داره که اخبار سایت دیگه ای که با نوک درست شده را تو سایت خود کپی کرد؟

برای مثال من میخواهم که هر خبری که تو سات مجید آنلان هست تو سایت من هم باشه!

آیا اصلا همچین چیزی امکانپذیر هست؟ :wink:

اگه ممكنه يه نفر بيشتر توضيح بده
و
اينكه امكان داره مثلا اخبار سايت بي بي سي اتوماتيك به قسمت اخبار php nuke بياد ؟
با تشكر

aftabgardon گفت:
امكان داره مثلا اخبار سايت بي بي سي اتوماتيك به قسمت اخبار php nuke بياد ؟
با تشكر

آره عزيز اين كار امكانش هست اين هم بلوكش مي توني ازش استفاده كني

guilanict

Member
اين كار كاملا امكان پذير است اگر سايت هدف امكان rss را فعال كرده و اجازه داده باشد.
در قسمت افزودن بلوك مي توان اين بلوك را ساخت.

ممنون
فقط از كجا بايد فهميد سايت هدف rss رو فعال كرده يا نه
و اينكه براي سايتهاي ديگه مثلا روزنامه شرق و ...
چكار بايد كرد ؟

guilanict

Member
معمولا اين سايتها وجود اين قابليت را اطلاع مي دهند بصورت تبليغ در هود سايت و يا آيكونهاي rss or xml .
مثلا تالار وب يك چنين قابليتي دارد و ضمنا بعضي موتورها هم كمك مي كنند براي پيدا كردن اين سايتها البته بيشتر انگليسي اند.

Dark Man

Member
اقا شما بايد براي اينكار ادرس RSS يا XML سايت رو داشته باشي.بعد بايد از ديتابيست يه Backup بگيري و در اون در بخشي كه مربوط به اين ادرسهاست اونا را وارد كني و دوباره ديتابيس رو ژاك كني.

Dark Man گفت:
اقا شما بايد براي اينكار ادرس RSS يا XML سايت رو داشته باشي.بعد بايد از ديتابيست يه Backup بگيري و در اون در بخشي كه مربوط به اين ادرسهاست اونا را وارد كني و دوباره ديتابيس رو ژاك كني.
آقا ميتوني يه نمونه بزاري ( يه مثال )

بابا مثال نمي خواد كه خيلي تابلو يعني اينكه شما تيتر اخيار سايت هدف رو توي سايت خودتون داشته باشين
براي نمونه هم مي تونين برين اينجا:
http://www.narenj.com/nuke/index.php

پايين صفحه مي توانيد نمونه عملي اون رو ببينيد

ashkanjoon گفت:
بابا مثال نمي خواد كه خيلي تابلو يعني اينكه شما تيتر اخيار سايت هدف رو توي سايت خودتون داشته باشين

عزيز منظور ما كه تيتر نيست... ما مي خواهيم ببينيم چطوري ميشه خبري كه تو صفحه اول سايت هدف هست تو سايت ما هم ديده بشه..( يعني از ديتا بيس طرف استفاده كنه )

iranianitc گفت:
ashkanjoon گفت:

عزيز منظور ما كه تيتر نيست... ما مي خواهيم ببينيم چطوري ميشه خبري كه تو صفحه اول سايت هدف هست تو سايت ما هم ديده بشه..( يعني از ديتا بيس طرف استفاده كنه )

شرمنده من بد متوجه شدم. اما من هم قبلا اين سوال رو تو همين انجمن پرسيده بودم و متا سافانه فقط اين جواب رو گرفتم "اگر سايت هدف امكان rss را فعال كرده باشه شما مي توانيد از اين امكان استفاده كنيد" و هيچ كس هم نيومد كه يه توضيح اضافه تر بده تا دقيقا بدونيم كه چكار بايد كرد

guilanict

Member
مي شه لطفا واضح بگين منظورتون رو؟
آيا شما مي خواهيد اخبار سايت مثلا ... تو يك بلوك در سايت شما نمايش داده شود؟
اگر سوال اين است كه خوب بابا بريد بخش اضافه كردن بلوك و به جاي انتخاب يك بلوك ادرس rss را بدهيد. همين.
اگر چيز ديگري مي هواهيد لطفا دقيقتر بگيد.

dotiran

New Member
ببخشيد اينايي رو كه پرسيدن راجع به ناك بود حالا اگر بخوايم يه فايلو از يه هاست به هاست خودمون بريزين هم راحي هست

guilanict

Member
منظورتون چه نوع فايلي است؟
اگر فايلهاي غير asp يا php و . . . باشه كه بعله امكان پذير است اما خود اين فايلها وقتي ديده مي شوند بصورت html در مي آيند و اگر اطلاعات متني آنها را بخواهيد باز هم مي شود اما اگر سورس برنامه اي رو مي خواهيد حتي با view source هم نمي شود .
اما اگر منظورتان چيز ديگري است لطفا بنويسيد.

dotiran

New Member
نه مثلا يه فايل زيپ شده تا اگزه رو از يه هاست به هاست ديگه در اين صورت خيلي خوب ميشه چون خود سيپنل زيپ ها رو آنزيپ ميكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا