[سوال] کند شدن ناگهانی لپ تاپ

MyroxSoft

New Member
سلام دوستان لپ تاپ Asus K42j دارم و ویندوز سون 64 بیت نصب کردم
قبلا مشکلی نداشت و سرعت خوبی داشت
بعد اینکه کمی پارتیشنها رو تغییر دادم و همون ویندوز 64 بیت رو نصب کردم لپ تاپم خیلی سنگین شده
قبل صفحه ولکام و خود صفحه ولکام خیلی طول میکشه 20-30 ثانیه از حد معمول بیشتر
حتی نرم افزارهای اتوکد و تری دی مکس هم لودشون دو برابر شده

با نرم افزار Hdd Regenerator تحت داس گذاشتم واسه پیدا کردن بدسکنور تا 70 % مشکلی نبود بعد اون تقریبا 2000 بد سکتور پیدا کرد اما نتونست ادامه بده و پیغام خطا داد

روش های پیشنهادی تون واسه برطرف کردن مشکل چیه.
حتی ویندوز رو تو پارتیشن های دیگه نصب کردم مشکل پابرجا بود
ممنون

MyroxSoft

New Member
راه حل نرم افزاری نداره، باید هارد دیسک رو عوض کنید.

رجوع شود به :
مشكل ذر لود ويندوز 7

ممنون توضیحات خوبی بود ، به نظر تنها راه همون عوض کردن هارد باشه
فقط سوالی که پیش میاد، دلیلش چی میتونه باشه که هارد رو عوض کردم دوباره مشکل مشابه پیش نیاد
باطری لپ تاپ مشکل داره ، احتمالش هست کار باطری باشه یا نوسانات برق به هارد آسیب رسونده باشه

iliya77

Active Member
احتمالا برنامه ی جدیدی نصب نکردید
منم این مشکلو پیدا کرده بودم مال من مشکل از یکی از برنامه هایی بود که کاملا نرمال به نظر میرسید
ولی کند شده بود هر چی گشتم مشکلو پیدا نکردم بردم بیرون برنامه پیدا شد و حذفم نمیشد ولی درست کردن

MyroxSoft

New Member
احتمالا برنامه ی جدیدی نصب نکردید
منم این مشکلو پیدا کرده بودم مال من مشکل از یکی از برنامه هایی بود که کاملا نرمال به نظر میرسید
ولی کند شده بود هر چی گشتم مشکلو پیدا نکردم بردم بیرون برنامه پیدا شد و حذفم نمیشد ولی درست کردن

بارها ویندوز عوض کردم ، مشکل سخت افزاریه

reza_026

New Member
سلام.من یه لپ تاپ MSI GE 620 دارم تقریبا 4 روز پیش یه کادر کوچیکی باز شد نوشته بود هارد شما مشکل داره و ریکاوری بزنید خاموش کنید.خاموش کردم ولی بلند نمی شد رو عکس مادربورد قفل می کرد 3 روز خاموش بود بعد اینکه روشن کردم دیگه اون خطا رو نمیداد الان ویندوز عوض کردم بعد اینکه ویندوز 8 زدم این مشکل رو پیدا کرده بودم اما الان باز 7 زدم الان وقتی روی فلش فایل میریزم سرعت خیلی کمه تو حد کیلوبایت ویندوزم هم خیلی طول میکشه تا بلند بشه.کمکم کنید لطفا
:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا