کمک_ یه طراح می خوام بتونه برام مثل بلاگفا درست کنه

adolf

New Member
سلام.
آقا من در نظر دارم یک سیستم سرویس دهی وبلاگ مثل بلاگفا و غیره درست کنم.
پول هاست و دومین رو جور کردم( فضای نا محدود پهنای باند نامحدود) و اما قبل از اینکه بخوام هاست و دومین بخرم دنبال کسی می گردم که بتونه بهم اطمینان بده که می تونه چنین چیزی رو برام طراجی کنی.
یعنی من دنبال شخصی می گردم که بتونه چنین سیستمی رو برای من طراحی کنه.
در واقع سیستمی مد نظر منه که هم دارای مزیت ها و ویژگی های سایت بلاگ اسپات باشه و هم ویژگی های بسیاری سایت های دیگه مثل بلاگفا و پرشین بلاگ رو داشته باشه. از جمله اینکه:
1. مثلاً اینکه اگر شخصی عضو سایت شد بتونه با یک نام کاربری مثلاً چند وبلاگ درست کنه( مثل بلاگ اسکای یا بلگ اسپات)
2. و یا اینکه شخصی که وبلاگ درست کرد بتونه در وبلاگش عضو گیری کنه.(مثل بلاگ اسپات)
و همچنین فعالترین وبلاگ ها، وبلاگ هایی که بیشترین کامنت ها رو دارن و از این جور چیزا داشته باشه.
و به خصوص یک قسمت هم برای تبلیغات باشه. و در صفحه ی اصلی همانند سایت پرشین بلاگ انواع مختلفی از تبلیغات رو داشته باشه.
همچنین وبلاگ ها خود به خود دارای نظر سنجی و خبرنامه و آمار بازدید کنندگان باشند.
در ضمن بگم که متاسفانه پولم فقط در حد خرید هاست و دومین اما اگر شخصی حاضر شد با من همکاری کنه قول می دم 25% پول تبلیغی رو که بعداً در سایت من بشه بهش بدم.
خلاصه توان من در همین حد.
فقط جون من اگه کسی پیدا شد به من خبر بده چون خیلی برام مهمه. از میان دوستان اگر کسی حاضر است به ما همکاری کنه به آی دی من پی ام بده قول می دم ضرر نکنه. یه جوری راضیش می کنم.
از طریق یاهو مطالب و توضیحات بیشتری رو خوام داد:
اینم آی دی من در یاهو
[email protected]
منتظرم جون من یکی کمک!:sad:
الان هر کسی که بخواد کمک کنه برا من حکم اما زمان رو داره :D

B3ven

Member
25% ؟؟؟؟ تازه اونم بعدا ؟؟
icon_biggrin.gif

adolf

New Member
آره 25 % اونم بعداً چون اگه کار بگیره دیگه گرفته.
در ضمن من خودم می تونم چنین کاری رو انجام بدم ولی چون زیاد حرفه ای نیستم از هک شدن می ترسم و همچنین چون سرم خیلی شلوغه به کسی نیاز دارم که بتونه کمک کنه.
مگر نه خودم هم می تونم.
در ضمن 2 نفر از این سایت و یه 3-4 نفری از سایت های دیگر پی ام دادن دیگه کسی پی ام نده.
مرسی
بای

SME

Banned
آقا چقدر حاظری برای راه اندازی این سایتی که میخای پول خرج کنی؟
من میتونم کمکت کنم.
!!! راستی یاهو هم بعضی وقتا هک میشه !!!

آخرین ویرایش:

vulture

New Member
سلام ای کسی که کمک میخوای من بلد نیستم توی این سایت مجید کار کنم . تازه من خودم یک سایت دارم اگر میخوای با هم همکاری کنیم/
www.nnc.ir
[email protected] ایمیل بزن یا پیام بده

RezaPaya

New Member
سلام.
آقا من در نظر دارم یک سیستم سرویس دهی وبلاگ مثل بلاگفا و غیره درست کنم.
پول هاست و دومین رو جور کردم( فضای نا محدود پهنای باند نامحدود) و اما قبل از اینکه بخوام هاست و دومین بخرم دنبال کسی می گردم که بتونه بهم اطمینان بده که می تونه چنین چیزی رو برام طراجی کنی.
یعنی من دنبال شخصی می گردم که بتونه چنین سیستمی رو برای من طراحی کنه.
در واقع سیستمی مد نظر منه که هم دارای مزیت ها و ویژگی های سایت بلاگ اسپات باشه و هم ویژگی های بسیاری سایت های دیگه مثل بلاگفا و پرشین بلاگ رو داشته باشه. از جمله اینکه:
1. مثلاً اینکه اگر شخصی عضو سایت شد بتونه با یک نام کاربری مثلاً چند وبلاگ درست کنه( مثل بلاگ اسکای یا بلگ اسپات)
2. و یا اینکه شخصی که وبلاگ درست کرد بتونه در وبلاگش عضو گیری کنه.(مثل بلاگ اسپات)
و همچنین فعالترین وبلاگ ها، وبلاگ هایی که بیشترین کامنت ها رو دارن و از این جور چیزا داشته باشه.
و به خصوص یک قسمت هم برای تبلیغات باشه. و در صفحه ی اصلی همانند سایت پرشین بلاگ انواع مختلفی از تبلیغات رو داشته باشه.
همچنین وبلاگ ها خود به خود دارای نظر سنجی و خبرنامه و آمار بازدید کنندگان باشند.
در ضمن بگم که متاسفانه پولم فقط در حد خرید هاست و دومین اما اگر شخصی حاضر شد با من همکاری کنه قول می دم 25% پول تبلیغی رو که بعداً در سایت من بشه بهش بدم.
خلاصه توان من در همین حد.
فقط جون من اگه کسی پیدا شد به من خبر بده چون خیلی برام مهمه. از میان دوستان اگر کسی حاضر است به ما همکاری کنه به آی دی من پی ام بده قول می دم ضرر نکنه. یه جوری راضیش می کنم.
از طریق یاهو مطالب و توضیحات بیشتری رو خوام داد:
اینم آی دی من در یاهو
[email protected]
منتظرم جون من یکی کمک!:sad:
الان هر کسی که بخواد کمک کنه برا من حکم اما زمان رو داره :D

من بلدم اوّل پول بعد كار:twisted: :eek: :D :) :shock: :lol: :razz: :cool: :-? :wink: :neutral: :cry: :mad: :oops: :sad:

zorig4fun

Member
من هم يک چيزی شبی وبلاگ با امکانات کمتريا فقط راه اندازی ساب دمين درست کردن به وسيله کاربر رو هم بتونه انجام بده ميخوام اگه کسی اين زير منو ديد يک ايميل بزنه با هم صحبت کنيم.
[email protected]
مرسی

wolfman

Member
سلام
با من pm بده تا برات راش بندازم.

آخرین ویرایش:

Template

Member
این سرویس با 50 هزار تومان میشه راه انداخت اما امکان ساب دومین خود هاستی که میگیرید باید داشته باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا