کمک کنین. میخوام طراحی وبسایت رو از صفر شروع کنم

™Hadi

New Member
سلام دوستان. من میخوام طراحی وب رو اصولی و از همون اول شروع کنم. میشه کمکم کنین که از کجا میتونم شروع کنم؟ :rose:

MASIHA68

Member
خب راه طولانی در پیش داری و اگه هیچی هم از طراحی نمی دونی که بدتر
البته نمیخوام نا امیدت کنم چون همیشه چندتا راه مینابر هست
اگه پولشو داری که چندتا کلاس php css و ... اجاکس و جاوااسکریپ برو که تقریبا هزینه هر کلاس چیزی بالاتر 200 تومنه
اگرم مثل من دنبال یه لقمه ی اماده میگردی و میخوای این کلاس ها رو بدون هزینه بری که من خودم یه پکیج طراحی وب خریدم که توی اون تموم اموزشها و کلی اطلاعات مفید بود
این لینک ادرس اون شرکت ادرس
من خریدم دو روزه تحویلم دادن و خودم هم یه سی ام اس از روش ساختم
اینم ادرس سایتم Www.panda98.ir/popup

آخرین ویرایش:

™Hadi

New Member
ممنون. میشه بگین چه آموزشایی داره؟ و اینکه چقدر طول میکشه؟

MASIHA68

Member
طول کشیدنش که بستگی به علاقه ی خودت داره
مثلا من اموزس سی ام اس رو 4 روزه تموم کردم
در مورد امزش هاشون که تقریبا همه ی زبانهای تحت وب رو اموزش میدن و کلی هم سایت اماده و هرهای لایه باز دارن
من بیشتر با اموزش سئوشون حال کردم . که با همون تونیستم قالب وردپرسم رو سئو کنم در حالی توی بیرون طرف 30 تومن واسه سئو می خواست

™Hadi

New Member
سایتتون سر زدم! باحاله ... چند روزه ساختیش؟؟

آخرین ویرایش:

MASIHA68

Member
این اولین پروژه م بود که دو هفته وقت برد ... البته چون اون اموزشها رو نداشتم وگرنه این سیستم رو میشه یه هفته ای ساخت

farik

Well-Known Member
باسلام..
دوست عزیز بزارین اینطوری بهتون بگم..."نابرده رنج گنج میسر نمیشود"...
برای شروع شما باید html ,js,css رو یاد بگیرین..
یعد باید برین سراغ سرور ساید و یکی از زاین هایی مثل php,asp ,.. رو یاد بگیرین..
به شخصه هم برای مواردی مثل C# کلاس هم رفتم..ولی یادتون باشه اصل مداومت در کار کردن..تا وقت نگذارین هیچی یاد نمیگیرین..بهترین راه رو کتاب میدونم...و انجام پروژه..و تحلیل کد های نوشته شده...
حرف این دوست عزیز رو هم نمیتونم رد کنم ..ولی به نظر من یکم بعید میرسه که کسی آموزش ساخت CMS رو تو 4 روز یاد بگیره...قصد اهانت نیست ولی ظاهرا ایشون پس زمینه های برنامه نویسی داشتن پس خیلی به این سرعت امیدوار نباشیذ..
موفق باشید

MASIHA68

Member
سلام
منم حرف شما رو تایید می کنم
من فقط گفتم که اون سری اموزشی رو که خریده بودم قسمت سی ام اس رو 4 روزه نشستم و گوش دادم
در مورد خودم هم باید بگم بله من اول ویژوال بیسیک رو توی اول دبیرستان یاد گرفت م و بعد اون خیلی از زبانها رو یاد گرفتم ولی در مورد وب من فقط سی اس اس و اچ تی م ال رو بلد بودم و یه کمی هم پی اچ پی و یه خورده هم جی کوری
ولی در کل هزینه هایی که توی بیرون واسه یادگیری میگیرن اونقد زیاده که من نداشتم
بگذریم
هر راهی که اسان باشه همه از اون راه میرن ولی راههای سخت رو فقط کسایی انتخاب میکنن که میدونن زندگی یعنی سختی کشیدن :)

جدیدترین ارسال ها

بالا