کمک کنید. یک اسکریپت ایجاد سایت هاست رایگان

sina-h39

New Member
اگه میشه یک اسکریپت ایجاد سایت هاست رایگان بدین . که بتونم کاربر داشته باشم و کاربران فایل آپلود کنند و من بتونم میزان هاست رو برای کاربران تنظیم کنم.

Albus Dumbledor

New Member
دوستان قصد دارم بهتون یاد بدم یک سایتی مثل گیگفا یا هر سایتی که 300 مگابایت هاست رایگان می ده و از vistapanel استفاده می کنه داشته باشین.اول از هرچی بگم اصلا مربوط به اسکریپت و cms نیست برای ایجاد یک سایت هاست رایگان مثل گیگفا فقط باید برین به http://byethost.com/index.php/resellers/resellersignup و بعدش ثبت نام کنین بعد آدرستون رو با یک ساب دومین می ده فقط باید کی دامنه بخرید و توی کنترل پنل وصلش کنین به هاستتون از خودتون هم هیچی نمی دین شما فقط رابطین مثل گیگفا یا مای گیگ و امثال اینا بهتون همون اول یک اسکریپت ساده می دیه ولی بعد می تونیین عوضش کنین و یک چیزی خودتون بزارید جاش.در کنترل پنل هم میزان هاستی که می دین رو می تونین مشخص کنین.همین.تموم شد به همین سادگی شروع کنین به هاست دادن به مردم با کمترین هزینه ممکن.

Albus Dumbledor

New Member
این سیستم خیلی ساده هست و اگر شما می خواین هاست رایگانتون فارسی باشه بهتره این سیستم رو پاک کنین ولی فایل های signup.php و signupform.php رو پاک نکنین.دانلودشون کنین فارسی شون کنین (البته اگر بلدین) بعدش یا خودتون یک چیزی بنویسید یا این که بیاید یک سیستم مدیریت محتوا بریزین روش بعد فایل های عضویت رو که گفتم آپلود کنین و بجای فایل های خود سیستم بزارین.من در حال حاضر در حال نوشتن یک cms برای این کار هستم که همه چی داره.اما باید یک چند روزی منتظر بمونین.در ضمن اگر با من همکاری کنین و این مطلب رو هرجا که می تونین منتشر کنین (البته به اسم من) دست بلاگفا و پارس برد هم براتون رو می کنم.

mohan4u

Member
من ثبت نام کردم ولی به من اصلا اسکریپت نداده یه هاست خالی داده که نمیتونم باهاش کاری بکنم چون اجازه نمیده با اف تی پی کار کنم حتی اجازه پارک دواینم نمیده به امید روز موفقیت شما
لطفآ اگه میتونین خودتون یکی برای من ثبت کنین بقیه کاراشو خودم حل میکنم کمی واردم :دی
اگه خواستین ثبت کنین بگین تا اعتلاعات رو براتون پیغام شخصی کنم البته روش اسکریپ داشته باشه همون اسکریپتی که شما میگین روش تغیرات بده با تشکر

Albus Dumbledor

New Member
باشه پس لطفا شما اطلاعات رو برای من بفرست در ضمن من یک اسکریپت برای این سیستم آماده کردم بزودی منتشر می کنم.فقط به چند نفر پشتیبان احتیاج دارم.

با تشکر.

mohan4u

Member
اگه مایل باشین و چند تا از دوستان هم حاضر باشن یه تیم پشتیبانی تشکیل میدیم

mohan4u

Member
سلام دوست عزیز ممنون باسه ثبت اشتراک
من دوتا سوال داشتم اولی
کد صفحه ثبت نام که عکسش اینجا هست رو چطوری از طوی اون فایلا در بیارم فقط کد اونهایی که تو عکس مشخصه
gv32k5te1bx6j46pi1xh.jpg

عکس رو فایل ضمیمه کردم

بعدش من اگه بخوام به این سیستم یه دامین وصل کنم مثلا www.sit.com که وقتی طرف ثبت نام کرد ادرس سایت اون به این شکل بشه www.yoursit.sit.com بشه باید در کدوم قسمت دامین و وصل و چه کارایی انجام بدم ممنون

پیوست ها

• freehost.JPG
    freehost.JPG
    18.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
آخرین ویرایش:

reza303

Member
سلام دوستان فکر کنم اگه دست نگه دارید بهتر باشه !!!
این اسکرپپتی که من براتون اوردم ... گیگفا . پارس اسپیس و پرشین گیگ و ... رو قولت می ده !!!!!!!!!
خیلی اسکریپت سرعت . امکانات و ... بالاست ...
این اسکریپت تمام امکانات بزرگترین سرویس دهنده هاست یعنی ; www.myspace.com رو داره + بهترین امکانات سی پنل ...
( دمو رو شما فرض کنید myspace باشه ) ( البته بهتره اونه )
خوب کسانی که می خوان .
اسکریپت myspace + هاست نامحدود + پهنای باند نامحدود + سه دامنه (ir.com.net) +دیگر امکانات نامحدود .
= سالانه : 200.000 تومان .
= ماهانه : 20.000 تومان .
البته بگم قیمت در برابر سودی که شما می کنید صفر هست ...
یعنی امکانات گذاشتن تبلیغات رو داره .
کنترل پنل پیشرفته برای کاربران و مدیریت پیشرفته بر هاست از جمله ویژگی هست که همه رو شیفته خودش می کنه .

برای خریداری می توانید با آی دی یاهو !! takhoster تماس بگیرید .

جدیدترین ارسال ها

بالا