کمک . مشکل در یاهو مسنجر

keyvan32

Member
من مدتی هست پیغام هایی که دوستانم بهم میزنند بهم نمیرسه یعنی آف ها برام نمیمونه و بهم نمیرسه
میشه بگید مشکل از چیه ؟

d@nial

Well-Known Member
من هم این مشکل رو دارم، تاحالا هم هیچ راه حلی براش پیدا نکردم

یکی گفت اگر ایدیهای دیگر رو بجز ایدی اصلی رو پاک کنید درست میشه، امتحان نکردم!

YTERROR

Active Member
سلام دانیال جان و .....

این مشکل هیچ ربطی به ساعت آخرین خروج شما یا ... ندارد بر خلاف گدشته باهو سمنجر برای تعداد آفلاین هاش مقداری رو تعیین کرده که حدودا 7 ماه پیش تویی سایتش نوشته بود که تعداد آفلاین برای هر آی دی نباید از 24 تا بیتشر بشه و گرنه آفلاین آی دی شما 0 شده و دوباره آفلاین می گیره

اونی هم که به شما گفته آی دی دوستاتو پاک کنی منظورش ایکنور کردن بوده که دیگه کسی برات آفلاین نزاره و آفلاینات پاک نشه

بهترین کار برای این مشکل آی دی های که آفلاین تبلغاتی یا لینکهای جالب رو برات می فرستند ایگنور کنی تا الکی آفلاینت پر نشه و همیشه قبل از ورود از یک آی دی دیگه برای خودت یکدونه آقلاین بفرست تا دفعه بعد که وارد آی دیت میشی بدونی آخر و اول آفلاینات کجاست

keyvan32

Member
از Yterror و دانیال عزیز واقعا ممنونم
فقط Yterror جان . حالا من چیکار کنم ؟
الان اف های من پر شده و هیچ کس نمیتونه بهم اف بزنه . یعنی هیچی بهم نمیرسه
من آرشیو رو هم پاک کردم ولی بازم نمیرسه
حتی یاهو پاک کردم و ورژن 7 ریختم ولی نمیشه که نمیشه

راه حلی هست که دوباره ای دی من آف بگیره ؟
چون خیلی لازم دارم
اگه میشه بهم میگید؟

خیلی ممنون

d@nial

Well-Known Member
yterror گفت:
سلام دانیال جان و .....

این مشکل هیچ ربطی به ساعت آخرین خروج شما یا ... ندارد بر خلاف گدشته باهو سمنجر برای تعداد آفلاین هاش مقداری رو تعیین کرده که حدودا 7 ماه پیش تویی سایتش نوشته بود که تعداد آفلاین برای هر آی دی نباید از 24 تا بیتشر بشه و گرنه آفلاین آی دی شما 0 شده و دوباره آفلاین می گیره

اونی هم که به شما گفته آی دی دوستاتو پاک کنی منظورش ایکنور کردن بوده که دیگه کسی برات آفلاین نزاره و آفلاینات پاک نشه

بهترین کار برای این مشکل آی دی های که آفلاین تبلغاتی یا لینکهای جالب رو برات می فرستند ایگنور کنی تا الکی آفلاینت پر نشه و همیشه قبل از ورود از یک آی دی دیگه برای خودت یکدونه آقلاین بفرست تا دفعه بعد که وارد آی دیت میشی بدونی آخر و اول آفلاینات کجاست
شما متوجه اشکال ما نشدید

من تقریبا هر روز و تقریبا هر ساعت چک میکنم، هیچ افلاینی نمیاد، حتی اگر خودم هم بزارم چیزی نمیمونه

و همچنین نگفتن که ایدی دوستاتون رو پاک کنید، ایدیهایی که تو پروفایل ساخته شده رو گفتن حذف کنید!

YTERROR

Active Member
دانیال جان خیلی واضح بود حرف من و توش بحثی نیست

اما ایراد کار شما اینه که یاهو تون کامل لود نشده و برای این که بخوای مطمن بشی بهتر وقتی تویی یک آی دی هستی به آی دی خودت پی ام بدی می بینی که جواب پی ام ت نمیاد پس چجوری انتظار داری چیزی که از تویی کامپیوتر خودت بازگشت نداره برای آی دی یاهو دیگری آفلاین بشه اول باید صبر کنی تا کاملا آی دیت کاکنکت بشه بعد

آقا کیوان من منظورم آفلایناتون شما هر بازر که وارد آی دی تون میشین آقلایناتون رو 0 می کنید

keyvan32

Member
دوست عزیز
اصلا اولش که وارد یاهو میشم هیچ آفی نمیاد
الان یه ماهی میشه
اگه میشه بگو چیکار کنم

d@nial

Well-Known Member
dark-man گفت:
دانیال جان از چه ورژنی از یاهو استفاده می کنی؟؟؟
Yahoo messenger with voice 7.0.0.426

دانیال جان خیلی واضح بود حرف من و توش بحثی نیست

اما ایراد کار شما اینه که یاهو تون کامل لود نشده و برای این که بخوای مطمن بشی بهتر وقتی تویی یک آی دی هستی به آی دی خودت پی ام بدی می بینی که جواب پی ام ت نمیاد پس چجوری انتظار داری چیزی که از تویی کامپیوتر خودت بازگشت نداره برای آی دی یاهو دیگری آفلاین بشه اول باید صبر کنی تا کاملا آی دیت کاکنکت بشه بعد

آقا کیوان من منظورم آفلایناتون شما هر بازر که وارد آی دی تون میشین آقلایناتون رو 0 می کنید

من الان با یه ایدی دیگه برای ایدی خودم افلاین میزارم، میرم چک میکنم، قاعدتا طبق گفته شما باید بمونه، ولی نمیمونه!!

keyvan32

Member
d@nial گفت:
من الان با یه ایدی دیگه برای ایدی خودم افلاین میزارم، میرم چک میکنم، قاعدتا طبق گفته شما باید بمونه، ولی نمیمونه!!

سلام
من تا حالا 100 بار با ای دی های دیگم به خودم آف زدم ولی حتی یکی از اونها هم نرسی :cry: د

اگه میشه بگید چیکار کنیم

foroozan

Member
سلام
من یه مشکلی دارم که امیدوارم کمکم کنید.
وقتی مسسنجر یاهو رو باز میکنم این پیغام در صفحه ظاهر میشه
the page unavailable while offline
و وقتی connect رو میزنم تموم آفلاینهام می پره
و البته این اتفاق برای توم آیدیهام میافته
به نظر شما علتش چی هست؟
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

YTERROR

Active Member
شما ئوقتی تویی اینترنت نیستید از کوکیها استفاده می کنید یا همون اطلاعات ذخیره شده در کامپیوتر خودتون و وقتی تویی اینترنت می آید و یاهوتون لوگین می کنید در هنگام لود شدن یاهو سمنجر از شما سوال می کنه که اصلاعات جدید به اطلاعات قدمی هاردتون ریخته شود و وقتی شما می زنید کانکت دوباره می ره برای لوگین و آفلایناتون پاک میشه بهترین کار یانه که قبل از ورود به یاهو سمنجر وقنتی وارد اینترنت می شوید یک سایت مثل گوگل باز کنید و یکبار صفحه رو رفرش کنید و احتمالا اگه کانکت داد کانکت کنید و بعد وارد یاهو سمنجر شوید

جدیدترین ارسال ها

بالا