کمک فوری

mahdi_karimi

New Member
سلام به همه

من میخوام یه متغیر رو به اکشن اسکریپت بدم و اون رو برام تبدیل به حرکت و فریم یا درجه بکنه .

مثال :

به ازای دادن متغیر عقربه سرعت سنج به یک فریم خاص یا به یه میزان درجه تغییر کنه .

و

به ازای دادن متغیر ، این HealthBar پر یا خالی شود

با تشکر .

فقط اگه میشه حالت های مختلف رو برام بزارید که بتونم از یکی استفاده کنم

mahdi_karimi

New Member
خواهش میشه فقط نگاه نیاندازید . یه راهنمایی بکنید شاید خودم حلش کردم .
من میخوام مثلا متغیر الفا رو دادم بهش که برای مثال 50 هست رو به 50درجه یا 50 همین فریم تبدیل کنه

++Hadi++

Active Member
برا چرخش عقربه ساعت باید یه متغیر از نوع int تعریف کنی و یه مووی کلیپ عقربه درست کنی و register point یا نقطه مرکزی اونو تو زیر تعربه بزاری و rotationZ یا rotation اونو با اون متغیر مقدار بدی . تو سیستم معمولی فلش ، عدد int مقدار 0 تا 359 ، یک دور کامل چرخش هست و عدد 360 همون 0 حساب می شه .
برا اون نواره هم از دو راه می تونی استفاده کنی . width و scaleX . و اما با دادن اندازه width ، اندازه اونو به پیکسل می دی و با دادن scaleX یا scaleY به سیستم persent یا درصدی می شه البته 1 می شه اندازه کامل اون نوار و 0.5 می شه نصف اندازه نوار و 0.3 می شه 3 از ده اندازه کامل ننوار و 2 می شه 2 برابر و .... و البته اینا متغیر ها یا property های کلاس displayObject هستند که sprite اونا رو از displayObject به ارث برده و مووی کلیپ هم اونا رو از باباش یعنی کلاس Sprite به ارث برده ...
PHP:
var r:int=45;
myAgrabe.rotationZ=r;

PHP:
var s:int=0.5;
Bar.scaleX=s;
بای...

جدیدترین ارسال ها

بالا