کمک فوری در مورد کارت صدا

psi

Member
با سلام خدمت اساتاتید محترم

با امید به قبولی طاعات و عزاداریها

مادر برد من Gigabyte k8vt800 است و کارت صدای آن on board Realtek است .دیروز برای ضبط صدای مراسم خروجی بلند گوی 10 وات 8 اهم را به میکر.فن وon line کامپیوتر وصل کردم .بعد از مدتی از ور رفتن ناگهان صدای speaker ها قطع شدودیگر speaker شتاخته نشد.البته من یک بار کارت صدا را پاک کردم و دوباره نصب کردم و شناخته شد اما صدا وصل نشد.چون برای ضبط صدا ودیگر کارهای هیئت نیاز فوری به صدا دارم.خواهشمندم با راهنمایی خود در این ثواب شرکت کنید.

ghoghnuse

Member
سلام

از بيروني ترين قطعه شروع مي كنيم :

1- speaker به برق متصل است ؟
2- آيا volume روي speaker درست تنظيم شده و در كمترين حد نيست ؟
3- آيا فيش ورودي speaker به قسمت خروجي كارت صدا متصل شده (( به خروجي سبز رنگ ؟ ))
4- آيا در volume control در ويندوز mute نبوده و در كمترين حد خود نمي باشد ؟
5- آيا در control panel قسمت sound and audio device برگه audio كارت صداي realtek شناسايي شده است ؟
6- آيا در control panel
system
hardware
device manager
كارت صوتي audio device controller و موضوعات مربوط به آن داراي علامت سوال يا تعجب نمي باشند ؟
7 - آيا هنگامي كه يك سي دي audio در سي دي رام قرار مي دهي و speaker ها را به خروجي صدايي كه بر روي سي دي رام قرار دارد متصل مي كني و صداي آن را با استفاده از پيچ تنظيم صداي روي سي دي رام حد اكثر تنظيم مي كني صدايي شنيده مي شود ؟؟‌( اين راه مطمين شدن از درستي speaker است ))
8 - آيا هنگامي كه بر روي علامت بلندگو در گوشه پايين صفحه desktop دو بار كليك مي كني و سپس بر روي دكمه advance كليك مي كني از فعال نبوده گزينه 1 digital out put only lxldk isjd ???

اين گزينه ها را چك كن و جواب را براي بررسي بيشتر در صورت حل نشدن مشكل به من بگو

موفق باشي
بدرود .

جدیدترین ارسال ها

بالا