کمک فوری خطا در ارسال اطلاعات از ترکینک موکا به افتر افکت

rasool_jelve

Active Member
سلام
من ترکینک قاب عکسی رو در نرم افزار موکا انجام دادم ودر قسمت اکسپورت اون رو کپی کردم و وقتی ان رو به لایه عکسی که در افتر فکت دارم کپی میکنم
حدود خیلی زیادی درمحل تعیین شده در موکا فرق داره

اما در انقالshpe دیتا همچی درسته
attachment.php
attachment.php
تمام تنظیمات رو هم درست انجام دادم یعنی تعدا فریم اندازه فریم

ولی عکس در موکا دقیق ترک

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام
علاوه بر اینکه وقتی میخای تو موکا ترک کنی ، مطمئن باشی که از منوی animation توی افترافکت گزینه ی track in mocha ae رو میزنی (چون دقیق اطلاعات هماهنگ بشن در این صورت) ، اول surface رو فعال کن (در نوار ابزار ، 6 امین آیکون مونده به آخری یعنی کنار آیکون grid که صورتی رنگه ، کنارش) و مطمئن شو این surface که چهار ضلعی آبی رنگ هست ، دقیق همونجایی قرار داره که میخای ترک کنی یعنی توی چهارچوب قاب
اگه که قرار نداره میتونی توی سربرگ adjust track تنظیمش کنی این surface رو بصورت دقیق
بعد اطلاعات ترکینگ رو توی افترافکت که میخای منتقل کنی ، اول اسلایدر (روند زمان تایم لاین) رو روی فریم ابتدایی ببر
اون لایه ای که اطلاعات ترک رو بهش منتقل کردی رو سعی کن 3 بعدی نکنی توی افتر

rasool_jelve

Active Member
سلام
علاوه بر اینکه وقتی میخای تو موکا ترک کنی ، مطمئن باشی که از منوی animation توی افترافکت گزینه ی track in mocha ae رو میزنی (چون دقیق اطلاعات هماهنگ بشن در این صورت) ، اول surface رو فعال کن (در نوار ابزار ، 6 امین آیکون مونده به آخری یعنی کنار آیکون grid که صورتی رنگه ، کنارش) و مطمئن شو این surface که چهار ضلعی آبی رنگ هست ، دقیق همونجایی قرار داره که میخای ترک کنی یعنی توی چهارچوب قاب
اگه که قرار نداره میتونی توی سربرگ adjust track تنظیمش کنی این surface رو بصورت دقیق
بعد اطلاعات ترکینگ رو توی افترافکت که میخای منتقل کنی ، اول اسلایدر (روند زمان تایم لاین) رو روی فریم ابتدایی ببر
اون لایه ای که اطلاعات ترک رو بهش منتقل کردی رو سعی کن 3 بعدی نکنی توی افتر

سلام
ممنون از پاسخت من خیلی طول کشید تا این جواب به دستم برسه من مشکلم رو به سختی خودم جوابش رو پیدا کردم و حدود دو ماه پیش پروژ رو بستم

ولی جوابش رو میگم چون دوستان دیگه استفاده کنن
خطا از من بود چون فیلم فول اچ دی بود و من در موکا جهت تسریع دی وی 16به 9 کرده بودمش الیته فکر کنم در کل فریم با هم تفاوت داشت الیته هر دو فایل رو وقتی در افتر باز میکدم فوتیجش یه اندازه بود به ذهنم رسید اتفاقی سایز ها رو بررسی کنم دیدم که تفاوت داره بعد گفتم یه تست بزنم وقتی درست شد داشتم بال در میاوردم حدود سه روز الافش بودم

جدیدترین ارسال ها

بالا