کمک در ویستا

esmail007

New Member
من ویستا رو نصب کردم، ولی هیچ سی دی و دی وی دی رو باز نمی کنه
تو مای کامپیوتر نشون میده ولی هرچی سی دی می زاری نشون نمیده، چیکار کنم.
باتشکر

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
به انجمن خوش آمدید.
همین مشکل رو من هم دارم، جالب اینجاست که شما اگر در Dos prompt را باز کنید و از درایو dvd-rom خود dir بگیرید، محتوای آن را نمایش می دهد !!!

vatanmusic

Well-Known Member
بنده مشكل ديگه اي دارم
زماني كه ويستا نصب كرده بودم
بعد از اينكه سي دي را باز ميكردم و يك فايل را اجرا ميكردم كه بخونه (مثلا فايل صوتي يا تصويري )
بعد كه سيستم را ريست يا خاموش ميكردم ديگه سري بعدي ويندوز بالا نميومد

آخرین ویرایش:

siavash-tanha

Well-Known Member
منم چنین مشکلی رو دارم ( با بیشتر سی دی ها) , باید چند بار هر سی دی رو اجیکت کنم و دوباره بزارم تا اون سی دی رو بیاره ( وقتی ظرفیت سی دی رو نشون میده - اما نمیاره و میگه باید فرمت شه)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
یافتم، آخیش . کلی جستجو کردم، ایت ویستا چه قدر باگ داره...
دوستان به ترتییب مراحل زیر را پیش روند:

1- بر روی Start > Run رفته و regedit را تایپ کنید و enter نمایید. توجه داشته باشید که باید administrator لوگین کنید. اگر از شما رمز administrator را خواست، آن را وارد کرده و سپس کلیک کنید.

2- به مسیر زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

3- در پنل سمت راست، بر روی UpperFilters کلیک راست کرده و آن را Delete نمایید.

4- در پنل سمت راست، بر روی LowerFilters کلیک راست کرده و آن را Delete نمایید.

از Registry Editor خارج شده و سیستم خود را reStart نمایید.
مشکل من که کاملا حل شد.
مایکروسافت می گه احتمال دارده این مشکل پس از UpDate ویندوز و یا نصب برنامه خاصی به وجود آمده باشد.
همگی شاد باشید.

من خودم از نسخه Ultimate کرک شده ویستا استفاده می کنم و مشکلی با همچین چیزی که شما ها می گین ندارم، شاید مشکل شما به خاطر کرک نبودن یا خراب شدن ویندوز بعد از رایت دی وی دی ویندوز باشه در کل امیدوارم مشکل شما حل بشه.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
من خودم از نسخه Ultimate کرک شده ویستا استفاده می کنم و مشکلی با همچین چیزی که شما ها می گین ندارم، شاید مشکل شما به خاطر کرک نبودن یا خراب شدن ویندوز بعد از رایت دی وی دی ویندوز باشه در کل امیدوارم مشکل شما حل بشه.

مایکروسافت می گه احتمال دارده این مشکل پس از UpDate ویندوز و یا نصب برنامه خاصی به وجود آمده باشد.
همگی شاد باشید.

همگی شاد باشید.

البته در پاسخ قبلی یادم رفت این رو بگم که Security ویندوز ویستا نسبت به نرم افزار های Clone CD و Clone Virtual Drive حساس است و ممکن است درایو دی وی دی رام یا سی دی رام ها رو Block کنه مثل بقیه نرم افزار های دیگه که توسط Security ویندوز ویستا Block می شوند و به شما پیشنهاد می کنم که از نسخه ویرایش ویستا این نرم افزار استفاده کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاد، برای دانلود آن می توانید به سایت زیر بروید :

SlySoft Product Downloads

و برای کرک اینگونه نرم افزار ها می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید :

راه حلی منطقی برای کرک کردن نرم افزار های Trial

آخرین ویرایش:

esmail007

New Member
ماله من همچین فایلی رو نداشت که بخوام پاک کنم، کار دیگه ای میشه کرد.
به عکس نگاه کنید

پیوست ها

• 10.jpg
    10.jpg
    33.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جدیدترین ارسال ها

بالا