***کمک در مورد هوش مصنوعی بازی فوتبال***

ACE1

New Member
سلام دوستان عزیز:
من می خواستم بدونم که یک بازی فوتبال چگونه برنامه نویسی می شود که وقتی به طور مثال ما در یک جام شرکت می کنیم کامپیوتر یا همان هوش مصنوعی نتایج دیگر بازی ها رو با اعلام گل های رد و بدل شده رقم می زند .... در واقع مثل این است که زمانی که ما در حین بازی هستیم دیگر بازی ها هم در حال اجرا است و جالب اینجاست نتایج رو که نگاه می کنیم کاملا با منطق جور در میاد جالب تر اینجاست در بعضی ورژن های بازی فوتبال می توانیم تصاویر آهسته گل های رد و بدل شده در دیگر بازی ها رو که ما ندیدیم و فقط نتایج آنها رو داریم می توانیم ببینیم....
این نشان می دهد که نتایج شانسی و یا احتمالی و یا بر اساس نام تیم رقم نمی خورد و کاملا بر اساس منطق فوتبال و داشته های تیم و نقاط قوت و ضعف رقم می خورد...
خلاصه دوستان می خواستم بدونم این هوش مصنوعی چگونه عمل می کند و با چه زبانی نوشته می شود....
نکته:اصلا منظور من این نیست که در محیط فلش یا مدیا باشد....موضوع این است این بازی هایی که ما نمی بینیم و محیط 3d آنها قابل روینت نیست چگونه عمل می کنند
و آیا نمونه سورس برنامه موجود است و یا حتی نمونه های ساده آن؟
با تشکر فراوان منتظر کمک شما عزیزان هستم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Mohammadreza

Well-Known Member
اگه منظورتون بازي هايي مثل myfc.ir هست ، هر تيم يه سري بازيكن و هوادار و دكتر تيم و بدنساز و ... داره ،
هر بازي كه بر گزار مي شه نرم افزار چك مي كنه كه ورزشگاه ميزبانكيه اين يه امتياز براي ميزبان ، بعد چك مي كنه چفقدر هوادار اومدن ورزگاه ( تعداد هوادار بستگي به نتايج قبلي داره ) ، بعد چك مي كنه بازيكنايي كه توي زمين هستند ، چه قدرت هايي دارند ، پست تخصصي شون هستند يا نه بعد يه امتياز به تيم ميده ، و همينطور يم حريف و به نظرم يه درصد كمي شانسي هم قرار ميده كه به يكي از تيم ها مي رسه ،
و بالاخره يكيشون امتيازش بيشتر مي شه و اون بازي رو به نسبت همون امتياز مي بره ، تعدد گل هايي هم كه رد و بدل مي شه به نظر تصادفي هست ،
موفق باشيد

Mohammadreza

Well-Known Member
در مورد اينم كه پرسيدين با چه برنامه نويسي
اين نوع سايت هاي بازي تحت وب با هر برنامه نويسي تحت وب مي شه انجام داد ، php , asp.net , python , ...

جدیدترین ارسال ها

بالا