کمک درباره ی یاهو در ویستا

mh.attari

Member
سلام دوستان خوبم
می خواستم ببینم اکر ما از ران بریم ریجستری بعد SoftWare بعد یاهو و کاری کنیم که 2 تا یاهو باهم باز شه ساین این شیم
واسه ویندوز بده خوبه فرقی می کنه؟

mohammadlar

New Member
کمک ایدی

سلام من 3تا سوال دارم تو یه تایپیک میگم:D
1. کینگ 2009 رو چطور میشه رایت کرد قفل داره لطفا روشی که تست کردید بگید؟
2. نرم افزاری میخوام چراغ ایدی رو هی خاموش روشن کنه+اموزشش چطور کار میکنه:rose:
3.حذف ایدی از لیست دیگران

Mr.Steres

Active Member
2 مورد اخر توی نت و وبلاگ های هک ریخته ! مردم آزاری نکن من کسایی که این کارو می کنن حدف ایگنور می کنم ... با نرم افزارهایی که برای رایت قفل شده ها هست استفاده کنید . اینجا رو یک نگاه بیندازید 

mohammadlar

New Member
در مورد سوال اول من هم میدونم نرم افزار زیاده یکیش که کار کنه اکثرش جواب نمیده

بچه ها یه پیشنهاد، لطفا اگه جواب دوستان به سوال شما، درست بود، حتما دکمه تشکر رو براش بزنید تا دیگران هم متوجه بشن که جواب صحیح بوده و مشکل حل شده!

من خودم با نرو رایت کردم، رایت شد!!! البته کینگ12 محصول شرکت پرند، آخه هر شرکتی از راه مرسه یه کینگ می ده بیرون که....

(نکته اخلاقی: من از دی وی دی رایت شده اصلا استفاده نکردم و فقط این کارو کردم به خاطر بوتیبل بودن dvd، الان هم کل پک رو هدیه کردم به یکی از دوستان و خودمم هیچ کپی ازش ندارم) (هر چند تمام نرم افزارهای این مجموعه کپی های غیر مجاز نرم افزارهای خارجیه و آدم رو یاد مثل «رطب خورده منع رطب نکند» می ندازه)

بچه ها یه پیشنهاد، لطفا اگه جواب دوستان به سوال شما، درست بود، حتما دکمه تشکر رو براش بزنید تا دیگران هم متوجه بشن که جواب صحیح بوده و مشکل حل شده!

من خودم با نرو رایت کردم، رایت شد!!! البته کینگ12 محصول شرکت پرند، آخه هر شرکتی از راه مرسه یه کینگ می ده بیرون که....

(نکته اخلاقی: من از دی وی دی رایت شده اصلا استفاده نکردم و فقط این کارو کردم به خاطر بوتیبل بودن dvd، الان هم کل پک رو هدیه کردم به یکی از دوستان و خودمم هیچ کپی ازش ندارم) (هر چند تمام نرم افزارهای این مجموعه کپی های غیر مجاز نرم افزارهای خارجیه و آدم رو یاد مثل «رطب خورده منع رطب نکند» می ندازه)

k2-4u

Well-Known Member
سلام دوستان خوبم
می خواستم ببینم اکر ما از ران بریم ریجستری بعد SoftWare بعد یاهو و کاری کنیم که 2 تا یاهو باهم باز شه ساین این شیم
واسه ویندوز بده خوبه فرقی می کنه؟
برای این کار برنامه هست به اسم Multilogin یا magic login
هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی بیشتر از4 تا ID باز نکن .
چون یاهو همه ID ها رو قفل می کنه

3.حذف ایدی از لیست دیگران
از برنامه Dab3 استفاده کن (ضمیمه کردم)

پیوست ها

• DaB3.zip
    304.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

جدیدترین ارسال ها

بالا