کمک درباره ی سیستم رندرینگ

HR3D

کاربر فعال
سلام به همه ی دوستان عزیز ، بچه ها من یه سایت پیدا کردم یکی از کانفیگ ها ی این سیستم رو (Hp Workstation Z420) با مشخصات زیر میده حدود 7 تومن :
CPU : Intel® Xeon® Processor E5-1620 ,3.60 GHz,10M Cache
Ram : 32GB DDR3 ECC
VGA : Nvidia Quadro 2000
اولین سوال ، آیا این سیستم برای رندرینگ و موشن کردن یه صحنه و رندرینگ سنگین فضاهای معماری مناسبه و جواب میده ؟ (ترجیحا با موتور رندر V-Ray)
2- آیا برای کار با موتور های بازی سازی مثلا UE 4 مناسب و کارآمد هست ؟
3- آیا تو این قیمت سیستم بهتر و با صرف تری میشه بست ؟
4- یا اصلا بهتره بجای این از رندر باکس استفاده کرد ( یه توضیحی هم در مورد قیمت این دستگاه ها و صرفشون بدید بی زحمت ! )
5- یا خطاب به من : کلا بی خیال شو داداش !!!
:cry::green:
6- یا شایدم همه ی موارد ؟!؟! :lol:

------------------
یه سوال دیگه این دستگاه Dell Precision T3610 تو بازار ایران اصلا گیر میاد ؟ اگه آره قیمت حدود چقدره ؟

با تشکر
:rose:

آخرین ویرایش:

reza_1001

Well-Known Member
سلام

E5-1620 به صورت تک سوکت هست
E5-26xxو نه اون چیزی که ما از زئون انتظار داریم (دو سوکت و قدرت دو برابر در مدلهای )

و قدرتش هم از سیستم شماره 1 که در این تاپیک توضیح دادم کمتره...(بنچمارک)

کلا این ورک استیشن که فرمودین به غیر از اینکه 32 گیگ رم داره در همه موارد از سیستم شماره 1 ضعیفتره....

Quadro 2000
هم مدل قدیمیه...

اگه واسه مدلسازیه که...gtx 780 قویتره اگه واسه رندر با گرافیک میخواین ....
که اونم مشخصه...Quadro 2000 در مقابل gtx 780 و یا حتی 770 حرفی برای گفتن نداره ...
اینم تاپیکی که دربارش توضیح دادم..

http://forum.majidonline.com/thread...ro-K6000-vs-GTX-TITAN-vs-Tesla-k20-vs-GTX-780

.. Dell Precision T3610هم که گفتین قیمت پایش از..1947 دلار شروع میشه...و مشخصاتش هم اصلا
چنگی به دل میزنه... k600کوادرو ...!!!:lol:

کلا خود خارجی ها هم در این رنج قیمتی که شما دنبالش هستین زئون نمیبندن ...چون به قدرت
core i7 نمیرسه و هم اینکه گرونتره
در مورد چیزایی هم که در مورد استقامت سیستم مطرح میشه....همونطور که توی پستهای قبل توضیح دادم
این سه سیستم نمونه کاملا تست شده هستند و خیلیها استفاده کردن
مثلا همون فن
crosairکه آبی هم بود... رو بنده خدا دو ساله داره استفاده میکنه.... اونم با اورکلاک و آخ هم نگفته...
موفق و سر بلند باشید...:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا