کمک جهت بازیابی اطلاعات

ahoorass

Member
دوستان و اساتید عزیز سلام

من برای بازیابی اطلاعات روی هارد دیسکم دچار مشکل شدم .
1- اطلاعات من فرمت های word , exel
2- اطلاعات ریکاوری شده ولی هنگام باز شدن با office پیغام خطا میده که فایلها معیوب شده .
3- اطلاعات من فقط delet شده بود که حتی با undelet بازیابی شده و چند نرم افزار مختلف ولی فایلهای هیچ کدوم متاسفانه باز نمیشه .

لطفا هر کی تونسته این مشکل حل کنه - کمک کنه خیلی ممنون میشم .
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::rose::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

turtel

Member
جواب

سلام شما می توانید از مای ریکاور استفاده کنید فقط یکم طول می کشد .ونرم افزار های زیادی هم وجود دارد که یک سرچ تو وب بزنید بهتون نشون می ده.

ahoorass

Member
با تشکر از تمام دوستان عزیز - ولی فقط majid-a95 کامل سوال من رو خونده - دوستان عزیز من با نرم افزارهای get databack recaver my file - active file recavery , ... چند برنامه دیگه ریکاوری انجام دادم و اطلاعات کامل اومده ولی فایلها هنگام باز شدن با word , exel پیغام معیوب شدن میده . من نرم افزاری رو میخوام که مخصوص فایلهای office باشه . :)

SajadCG

کاربر فعال
با تشکر از تمام دوستان عزیز - ولی فقط majid-a95 کامل سوال من رو خونده - دوستان عزیز من با نرم افزارهای get databack recaver my file - active file recavery , ... چند برنامه دیگه ریکاوری انجام دادم و اطلاعات کامل اومده ولی فایلها هنگام باز شدن با word , exel پیغام معیوب شدن میده . من نرم افزاری رو میخوام که مخصوص فایلهای office باشه . :)

این نرم افزار را هم تست کردید؟؟
easy recovery Professional
توی توضیحاتش نوشته مخصوص اسناد (word,..) هست.
موفق باشید.

nima_dsnr

کاربر VIP
نرم افزار openoffice همه فایلهای آفیس رو باز میکنه
نرم افزار free opener هم هست که اگه آفیس نصب نداشته باشی برات فایلهای آفیس رو باز میکنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا