Fa کمک به یه کار معنوی خواهشا

adam1442

New Member
با عرض سلام خدمت دوستان گل ببخشید یه سوال دارم
من دارم گنجینه شهدای شهرمون رو می سازم و تمام اطلاعات رو از بنیاد شهید گرفتم حالا که کار رو می خوام شروع کنم به یه مشکل خوردم
شهرمون 307 شهید داره و اگه من به خوام فقط برای هر شهید یک صفحه بزارم حجم کارم خیلی زیاد میشه پس شما به من چه پیشنهاد میکنید؟
مثلا یه صفحه داشته باشم اسم شهدا و یه صفحه داشته باشم که در صفحه قبل روی هر شهیدی که کلیک کردم در صفحه بعد اطلاعات همون شهید لود بشه یعنی با دو صفحه بتونم 307 شهید رو اطلاعاتشون نشون بدم./

دوم اینکه چطوری یه کد بنویسم که صفحه مثلا بعد 5 ثانیه به صورت خودکار به صفحه بعد

سوم اینکه پس زمینه هر چد ثانیه یک بار عوض بشه

قبلا از همکاری شما متشکرم

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
اینطوری کار سخت میشه چون شما هم تازه کارید بهتره یه چند روزی وقت بزارید و کار با توابع و ... رو یاد بگیرید بعد استارت بزیند و همچنین نمونه مثال های مربوط به سوال هاتون رو هم میتونید از انجمن دریافت کنید

ولی در کل به احتی میشه این کار هایی رو که خواستین پیاده کرد

adam1442

New Member
ببخشید من خودم در ضمینه برنامه نویسی وی بی دات نت و اس پی دات نت کار میکنم از برنامه نویسی یه چیزا سر در میارم اگه به شه یه راهنمای کوچیک بکنبد همینجا ممنون میشم

hamedroy

Member
دوست عزیز برای هر شهید یک صفحه وب بسازید. صفحات رو با اعداد نامگذاری کنید که اگر لازم شد توسط تایمر به صفحات بعد برید کارتون راحت تر باشه. حتی اگر دوست داشته باشید میتونید توی اون صفحات وب هر صفحه ای رو به دیگری لینک کنید.
فکر کنم این کار براتون راحت باشه. موفق باشید.

hamedroy

Member
میتونید 307 صفحه رو بسازید. روش دیگه استفاده از یک بانک اطلاعاتی هست که برای کار شما لزومی به این کار نیست. به هر حال انتخاب روش با شماست.

MahmoodM30

307 صفحه رو بسازید اصلا پروژتون ارزشی نداره و کار درستی نیست همون اول بهترین راهنمایی رو واستون کردم

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
از بانک اطلاعاتی استفاده کنید برای هر شهید یه آیدی در نظر بگیرید همون رو به صفحه نمایش پاس بدید و اطلاعات آیدی رو از بانک بگیرید استفاده کنید

آخرین ویرایش:

adam1442

New Member
307 صفحه رو بسازید اصلا پروژتون ارزشی نداره و کار درستی نیست همون اول بهترین راهنمایی رو واستون کردم

ببخشید منظورتون از اینکه ارزش نداره یعنی چی؟؟؟؟ کار من ارج نهادن به مقام شهداست و ارزشش رو من یا شما مشخص نمیکنید!!!!

MahmoodM30

ببخشید منظورتون از اینکه ارزش نداره یعنی چی؟؟؟؟ کار من ارج نهادن به مقام شهداست و ارزشش رو من یا شما مشخص نمیکنید!!!!

منظور من رو اشتباه متوجه شدید من اصلا کاری ندارم که برای چه کاری ساخته میشه منظورم این هست که اگه 307 تا صفحه بزارید کلا کار اشتباهی هست و خودتون رو به دردسر انداختین و از این نظر میگم که ارزش نداره

و منظورم این هست که باید با اصول و روش درست برید جلو همین

adam1442

New Member
منظور من رو اشتباه متوجه شدید من اصلا کاری ندارم که برای چه کاری ساخته میشه منظورم این هست که اگه 307 تا صفحه بزارید کلا کار اشتباهی هست و خودتون رو به دردسر انداختین و از این نظر میگم که ارزش نداره

و منظورم این هست که باید با اصول و روش درست برید جلو همین
خوب محمود جان من هم متوجه شدم توی پاسخ اول چی گفتی اما من اون کار رو راحت می تونم توی vb.net پیاده کنم اما نمی تونم تو مالتی مدیا حد عقل یه نمونه کار برام بزار یا بگو چجوری این کار میشه انجام داد

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
بهترین راه پیاده سازی این کار بانک اطلاعاتی هستش ساخت حتی دو صفحه که روند کارشون مثل هم هستش اصلن کار منطقه ای توی برنامه نویسی نیست چه برسه به این تعداد صفحه
اگه با VB.net آشنایی دارید و میتونید این کار رو با اون انجام بدید پیشنهاد میکنم که اصلن درگیر ساخت این کار با بیلدر نشید

شاد و موفق باشید

booyebaran

Well-Known Member
راه عاقلانه اینه که از فراخوانی آبجکت ها استفاده کنید. ینی بیاید با یه صفحه تمامی 307 موضوعو فراخونی کنید. که البته باید با اسکریپت نویسی ها کاملا آشنایی داشته باشید شما میتونین 307 موضوع رو توی یه صفحه به نمایش بذارین.و حتی زمینه دسکتاپ همون صفحه رو عوض کنین و حتی هر 5 ثانیه یه موضوع دیگه رو فراخونی کنید. که البته زمان بره ولی خوب واسه mmb مقرون به صرفه ترین راهه.

من توی امتحاناتم هستم اگرنه قدم به قدم کمکتون میکردم ولی اینجا بچه ها زیادن و به کمکتون میان . این مطالب راه کار ها و ایده های من بود شاید راه بهتری هم باشه ولی فک کنم بهترین راه همینه.

MahmoodM30

در مورد سوال اولتون اطلاعات هر شهید رو بخ صورت اچ تی امل در بیارید و نامی براش در نظر بگیرید
مثلا shahid1.html و اسم این شهدا رو هم با نام این فایل های اچ تی ام ال وارد دیتابیس کنید ( نحوه کار با دیتابیس وارد کردن اطلاعات هم کاری نداره و تو سایت آموزشش هست ) حالا به راحتی میتونید لیست همه شهیدا رو داشته باشید با نام فایلشون و میتونید به راحتی همه رو تو لیست ویو نمایش و حتی عملیات جستجو رو انجام بدید و تنها کاری که میکنید اینکه مسیر ثابت رو تو یک متغییر دخیره میکنید و نام فایل اچ تی امل رو هم که از دیتابیس میخونید و ترکیب میکنید و توی بروزر نشون میدید یه کدی تو مایه های این
کد:
MasriSabet$='<SrcDir>\FolderShohada\\'+HtmlName$
Browser("Browser","MasriSabet$")

اگه خودتون نتونستید بگید یه نمونه ساده بزارم واستون

حالا در مورد سوال بعدی کافیه از کد PageTimer استفاده کنید یا از اسکریپت تایمر همین

برای سوال سوم هم کافیه یه اسکریپت بزارید و توش کد تغییر تصویر رو بنویسید و با استفاده از کد اسکریپت تایمر هر 5 ثانیه اون اسکریپت رو اجرا کنید

باز نتونستین بگید برای همه اینها براتون نمونه بزارم

درکل میخوام خودتون تلاش کنید و یاد بگیرید همین ، منم امتحان دارم برای این زیاد نمیتونم وقت بزارم

جدیدترین ارسال ها

بالا