کمک برای فشرده کردن فایل یا تیکه کردن فایل های بزرگ برای رایت بر روی دی وی دی

mehdialoneboy

New Member
سلام دوستان
من یه برنامه Adobe Creative Suite 5 Master از سایت وطن دانلود گرفتم که شامل 3 دی وی دی یا بهتره بگم قسمت بود
دی وی دی اول بدون اینکه از حالت فشرده خارج کنم 4.35 گیگ هست و بعد از اینکه از حالت فشرده دربیارم میشه یه فایل ایزوی 5.15 گیگی
و همینطور دی وی دی شماره 2 حجمش 6.01 بعد از فشردگی 7.01
و دی وی دی 3 435 بعد 538
خود سایت داره همینو به صورت دو دی وی دی میفروشه
حالا چیکار کنم که بتونم این فایل ها رو روی دی وی دی رایت کنم فرقی نمی کنه رو چند دی وی دی فقط رایت بشه ؟
معمولا اینجور سایت هایی از چه برنامه ای برای فشرده کردن و تیکه کردن به پارت های مختلف استفاده می کنند ؟
(همچنین بازی سیمز 3 هم هست که 2 قسمت با حجمی حدود 5 گیگ و خوردی هر کدام می باشد)

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان
من یه برنامه Adobe Creative Suite 5 Master از سایت وطن دانلود گرفتم که شامل 3 دی وی دی یا بهتره بگم قسمت بود
دی وی دی اول بدون اینکه از حالت فشرده خارج کنم 4.35 گیگ هست و بعد از اینکه از حالت فشرده دربیارم میشه یه فایل ایزوی 5.15 گیگی
و همینطور دی وی دی شماره 2 حجمش 6.01 بعد از فشردگی 7.01
و دی وی دی 3 435 بعد 538
خود سایت داره همینو به صورت دو دی وی دی میفروشه
حالا چیکار کنم که بتونم این فایل ها رو روی دی وی دی رایت کنم فرقی نمی کنه رو چند دی وی دی فقط رایت بشه ؟
معمولا اینجور سایت هایی از چه برنامه ای برای فشرده کردن و تیکه کردن به پارت های مختلف استفاده می کنند ؟
(همچنین بازی سیمز 3 هم هست که 2 قسمت با حجمی حدود 5 گیگ و خوردی هر کدام می باشد)

می توانید از DVD های 8.5 گیگابایتی استفاده کنید که دو لایه هستند (با DVD دو طرفه که هر دو طرفشان Write
می شود اشتباه نگیرید). تقریبا تمامی DVD Player/Writer های فعلی توانایی خواندن/نوشتن DVD دو لایه را دارند.

جدیدترین ارسال ها

بالا