کمک برای خرید سیستم جهت رندر با 3ds max

lulhv

New Member
سلام دوستان
به نظرتون کدوم یک از این سیستم ها برای رندر و کارهای گرافیکی با 3dsmax بهتر جواب میده
[h=1]Lenovo IdeaPad Y510p - A[/h]
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 35 × 259 × 386 میلی‌متر - وزن: 2.69 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
[h=1]MSI GE60 2OE[/h]
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 37.6~32.3 × 249.5 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.4 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4800MQ 2.70GHz up to 3.70 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 7200rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

اگه پیشنهاد بهتری تا 4 میلیون دارین ممنون میشم راهنماییم کنید

lulhv

New Member
بله به خاطر شرایط کاری حتما باید لپ تاپ باشه
اون مدلی هم که mrdesigner عزیز معرفی کردن به نظر لپ تاپ خوبی میرسه و کارت گرافیک بالای GTX 850M داره که عملکرد بهتری از لنوو و msi نشون میده .
علاوه بر اینکه سیستم باید کانفینگ خوبی داشته و اجزاش متناسب با هم باشن ولی یه سوال داشتم که تو رندر گیری بیشتر گرافیک مهمه یا رم و cpu?
فقط از هارد های ssd پشتیبانی میکنه؟
یکی از دوستان هم می گفت تو مایا و تری دی مکس ابزار کناری رو اصلا نمیتونی نصفش رو توی رزولوشن1366x768 ببینی دوستان این مشکل براشون پیش اومده؟

آخرین ویرایش:
بسته به موتور رندری داره که شما باهاش کار می کنید داره . اگه از وی ری استفاده می کنید که سی پی یو خیلی مهمتره .

mrdesigner

New Member
داداش من این لپ تاپو خودم دارم
من خودم تاحالا با مکس کار نکردم ولی داداشم که با لپ تاپ من مکس کار میکنه میگه لپ تاپ عالییه و روون کار میشه تو رندرینگ و...

msaatchi

Member
در مورد لپ تاپ، همانطور که اشاره کردند، asus 550jk به لحاظ کانفیگ بسیار مناسب تر است.
برای رندر در تمام موارد CPU و RAM مهم ترین قطعات هستند. برای حداکثر بهره وری از این قطعات هم باید MB مناسبی وجود داشته باشد.
در مورد Resolution 1366 *768، مشکلی حداقل در مکس وجود ندارد و گمان نمی کنم برای هیچ نرم افزار رایج دیگری هم به وجود بیاید.
نقش اصلی کارت گرافیک در زمان کار با نرم افزار است.
نقش اصلی Hard Disk در زمان خوانش و ذخیره سازی فایل است.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا