کمک ایده در ساخت یک تبلیغ بانک

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
سلام دوستان
من تو ساخت یه تبلیغ برای بانک به کمک شما احتیاج دارم

یه محیط سیاه دارم که توش چند نفر دارن کار میکنن
چند نفر در حال تردد هستن ؛ چند نفر نشستن (مثلا اینجا بانکه)

حالا این محیط باید ساخته شه (حالا چطوری سوال اینجاست)
.. بشه بانک و بقیه اتفاقات دوباره بیفته (یعنی که میره سراغ ادامه پلانها )

حالا به نظر شما من این آمدن کف و دیوار و ستون و صندلی و پیشخون بانک رو چطوری بسازم ؟؟ از پارتیکل استفاده کنم ؟؟ از شوک الکترونیک ، از وایر فریم ؟؟ از چی ؟؟

کسی روش خاص جدیدی دیده که بشه باهاش این کارو کرد ؟؟
روش منحصر به فرد یا مجموعه ای از افکتها یا پریست های منحصر به فرد
ممنونم :)

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام مهرداد
اگر دنبال پریست و چیزای آماده هستی همین الان فکر نکنم کار جون داری از آب در بیاد
توضیحاتت خیلی خیلی ابتدایی بود،معمولا این کارها رو از ترنسفورم همراه با رشد استفاده میکنن
به طور مثال یه میز اول مکعب باشه بعد جزئیاتش کامل بشه و متریالاش مشخص بشه
نکته بعدی اینجاست که تو باید فضاهاتو عین فضای بانکی که بعدش میخوای ببینی بسازی یا حداقل میتونی از پلان هایی که بعدا داری تو فضا سازیت الگو بگیری
اما در کل این سناریو خیلی جای کار نداره،منظورم این نیست که ضعیفه هاااا
منظورم اینه کار این سبکی زیاد ساخته شده
یه تبلیغ واسه موسسه مهر دید،طرف تو تاکسی نشسته بود با موبایلش کار میکرد یهو همه جا تبدیل به بانک شد،بعدش که کاراشو انجام داد دوباره تاکسی شد و راننده گفت کجا بریم؟
طرف گفت فرودگاه،یه زیر گذر باز شد و تاکسی از داخل ترافیک به سادگی گذر کرد
نکته خیلی خیلی مهم که میتونه ایده رو بسازه اینه که هدفت از ساخت آگهی چیه؟صرفا نشون دادن فضای بانک؟خدمات الکترونیک؟یا....

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
سلام مهرداد
اگر دنبال پریست و چیزای آماده هستی همین الان فکر نکنم کار جون داری از آب در بیاد
توضیحاتت خیلی خیلی ابتدایی بود،معمولا این کارها رو از ترنسفورم همراه با رشد استفاده میکنن
به طور مثال یه میز اول مکعب باشه بعد جزئیاتش کامل بشه و متریالاش مشخص بشه
نکته بعدی اینجاست که تو باید فضاهاتو عین فضای بانکی که بعدش میخوای ببینی بسازی یا حداقل میتونی از پلان هایی که بعدا داری تو فضا سازیت الگو بگیری
اما در کل این سناریو خیلی جای کار نداره،منظورم این نیست که ضعیفه هاااا
منظورم اینه کار این سبکی زیاد ساخته شده
یه تبلیغ واسه موسسه مهر دید،طرف تو تاکسی نشسته بود با موبایلش کار میکرد یهو همه جا تبدیل به بانک شد،بعدش که کاراشو انجام داد دوباره تاکسی شد و راننده گفت کجا بریم؟
طرف گفت فرودگاه،یه زیر گذر باز شد و تاکسی از داخل ترافیک به سادگی گذر کرد
نکته خیلی خیلی مهم که میتونه ایده رو بسازه اینه که هدفت از ساخت آگهی چیه؟صرفا نشون دادن فضای بانک؟خدمات الکترونیک؟یا....

هدف نشان دادن خدمات الکترونیکیه
من فقط اون چیزی که ازم خواستن و میخواهم انجام بدم
گفتن محیط سیاه بشه بانک
ایده میخواهم اینو اجرا کنم :)

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
هم درخواست اون ها هم کار شما مشکل داره الان
تا فضاهای بعدی و رفرنس از استایل و چیدمان بانکشون نداشته باشید اجرا به هیچ دردی نمیخوره
به طور مثال میگم بانک پاسارگاد الان دکوراسیونشون داره همش استیل میشه،نمیشه که داخل تیزر ام دی اف اجرا کنی و همه اینا میتونه در جهت ایده مهم باشه
ایده هم تا فضا و نوع دکوراسیون دستت نباشه نمیتونی به خوبی در بیاری

آخرین ویرایش:

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
همه چی موجوده عکس و فیلم و کروماکی و اینا من سوالم اینه که چطور ظاهرش کنم ساده ترین راه ممکن اینه که یه فلش بخوره ظاهر شه یا توایچ بزنی رو کار اما میخواهم منحصر به فرد ظاهر بشه :) به نظرت چیکارش کنم منحصر به فرد باشه ؟

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام

ایده من...

اول محیط کاملا تاریکه بعد دونه دونه چراغهای بانک روشن میشه تا همه چراغها مثلا 4دسته چراغ روشن میشن و محیط بانک کاملا واضح میشه... *(اول باجه جلوی اون شخص روشن میشه و همینجور روبه عمق روشن میشه!)
اون شخص روهم تو محیط کروماکی طبق زمانبندی مشخصی که قراره چراغها روشن بشه باید نورپردازی کرد..

مشکل اینه که شما میگی همه چی رو دارید و برای اجرای این کار شاید بخشی سه بعدی لازم بشه ویا از نو تصویربرداری بشه!

----------------------------------------------------
یاهم بتونی بااین چیزهایی که داری :

قسمت های مختلف رو ماسک کنی از نزدیک به دور ، و یه جوری ظاهر یا روشن کنی...
یا هم بعد ماسک از Morph استفاده کنی(تیکه به تیکه)

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
دوستان چیزی که برام مهمه اینه که چه شکلی ظاهر بشه
ترتیبش رو که میدونم چطوریه .. .:)

اگه فیلم بردار از حرکات حرفه ای برای ظبط کردن استفاده کنه از نظرم بهترینه ..
در ضمن با جناب sabalangraphic کاملا موافقم

جدیدترین ارسال ها

بالا