کمککک. از جا کنده شدن ورودی usb هارد اکسترنال

با دروددد

کمکککککککککککککککککک

دوستان از اونجایی که ورودی usb هارد اکسترنال WD من قطعی داشت. من هاردو باز کردم و اون مبدل (بورد تبدیل ساتا به usb) رو از روش برداشتم و الان با کابل ساتا و برق مادربرد به رایانه وصلش کردم. ولی هارد و درایو 1 ترابایتی به صورت unallocated در اومده و داده های درون هارد رو نمی تونم بخونم

8ea5f53c1b1e.jpg

(یک سری از دوستان گفتن ریکلاوری کن که این جواب نمی دهههههه)

یکی از دوستان راهنمایی کرد که:

عزیز مگه شما هارد رو پاک کردی که دنبال ریکاوری می گرید آخه؟
ببین اون سخت افزار یک کلید هم هست که اطلاعات رو کدگذاری شده روی هارد نوشته و نتیجتا چون سیستم نمی تونه Table ها رو تشخیص بده شما نمی تونی اطلاعاتت رو برگردونی بدون اون سخت افزار!
در این عکس می بینید که ورودی یو اس بی از روی بورد کنده شده:

b66e8931c93d.jpg

من چکار باید بکنم؟؟؟؟؟ اگر بخوام لحیم کنم که نمی شه اینها خیلی به هم نزدیک هستند. باید چکاتر کنممممممممممممم

این هم یک عکس از هارد و بورد که من بورد رو جدا کردم و کابل ساتا و برق رو از مادربرد گرفتم و زدم بهش:

2005ea31710d.jpg

unknown_i3oy

Well-Known Member
دوست عزیز تعمیر این هارد امکان پذیره ... نگران نباشین
میتونین بدین واستون تعمیرش کنن
چیزیش نشده که !

دوست عزیز تعمیر این هارد امکان پذیره ... نگران نباشین
میتونین بدین واستون تعمیرش کنن
چیزیش نشده که !

آخه امروز رفتم و دادم قطعه ی جدا شده رو وصل کنند دوباره ولی هارد داده هاش خونده نمی شه. می ترسم این بورد سوخته باشه. اگر هم سوخته باشه رایانه توانایی خواندن داده ها رو نداره. این بوردها گیر میاد توی بازار واسه خرید؟

با سپاس

دوستان گرامی من با چندین نرم افزار پُرآوازه بازیابی هارد 1 ترابایتی که نزدیک به 700 گیگ داده درونش بود رو بازیابی کردم. تنها نرم افزاری که یک حجمی نزدیک همون اندازه به من می ده این نرم افزار هست که نزدیک به 450 گیگ رو بازیابی می کنه. ولی ببنید فایل هایی که تحویلم می ده اینها هست. با این فایل ها که تحویل گرفتم باید چکار کنم؟
1f2585b0ebcf.jpg

با سپاس

دوستان گرامی من از این نرم افزار (GetDataBack for NTFS) هم بهره برده بردم. مراحل رو اینجوری می گذرونم:

1-

eaa260fddcc1.jpg

2-

b36ea1c9b7a1.jpg

3-

9ba3f0df1447.jpg

4-

face8385abbf.jpg

این چیزهایی هست که برای من میاره!

شما رو همون فایل ها راست کلیک کنید ی گزینه میبینید که نوشته save همون رو بزنید و ذخیره کنید
البته تو برنامه ها مختلف فرق میکنن ولی خوب سازوکار اکثرشون تو ذخیره فایل ها به یک نحو است

درود

آخه این فایل هایی که پیدا کرده رو بازیابی می کنم اصلا چیز خاصی نیستن و حجم ویژه ای ندارن.

دوست گرامی این نرم افزار GetDataBack for NTFS چیزی رو نتونست برای من پیدا کنه.

1- قرار شده یک بورد درست مانند برد هارد اکسترنال برام پیدا کنند و بندازم روی هارد. آیا اگر برد مبدل ساتا به usb هارد WD my book رو پیدا کنم و بندازم روش می تونم داده ها رو بهتر بازیابی کنم؟

با توجه به این موضوع که من با این نرم افزار چون هاردم در my com نشون داده نمی شد گزینه ی create volum رو زدم و الان دیگه هارد یک ترابایتی درون my com نشون داده می شه ولی خالی.

84401ad27c4c.jpg

آیا اگر اون برد رو پیدا کنم داده ها رو به خوبی می تونم بازیابی کنم؟

2- دارم با نرم افزار EASEUS Data Recovery Wizard Professional داده ها رو که 450 گیگ هستن بازیابی می کنم ولی همون طور که در عکس می بینید فایل ها نه نام دارن و نه پوشه ها نام دارن و یک سری فایل ها رو که به صورت عدد شماره گذایر شدند و پسوند های عجیب تر دارن (RWF و SWF) برای من بازیابی می کنه. این داده ها و فایل هایی که با پسوند RAW و SWF ذخیره می شن و بالاترین حجم ها رو هم دارن با چی می شه اجراشون کرد؟ یا بازیابیشون کرد و ..

1f2585b0ebcf.jpg

mohsen_online_007

Active Member
بهت پیشنهاد میکنم برای رسیدگی هرچه سریع تر به فروم بازی سنتر یا اورکلاک مراجعه کن

جدیدترین ارسال ها

بالا