کمکککککککککک کنید (دهنم سرویس شده)

mohsen654

New Member
:sad:سلام.حدود یک هفته پیش کامپیوترم ویروس گرفته بود(همون ویروسی که فولدر میسازه)با هزار بدبختی پاکش کردم ولی از اون موقع گزینه فولدر اپشن بسته شده بدن هر درایوی رو که میخام باز کنم محتویات داخل اون درایو یا فولدر تو یه صفحه جدید باز میشه لازم به ذکر که ویندوزمم 2 -3 بار عوض کردم ولی وقتی ویندوز میاد بالا تا چند دقیقه فولدر اپشن بازه ولی بعد از چند دفیفه دوباره بسته میشه.جون مادرتون یه کمکی کنین.
یا حق.

NAKOOT

Well-Known Member
یک کرم وجود داره که از طریق ای میل منتقل می شه.اسمش هم W32/Brontok-A هستش ...
فایل زیر رو بگیر اجرا کن:
www.sophos.com/support/cleaners/brontgui.com

برای برگشت فولدر آپشن:
توی run برو به gpedit.msc
سمت چپ قسمت User Configuration بعدشAdministrative Templates و Windows Explorer و روی Remove the folder option menu from tools option کلیک کن.
صفحه جدید که باز شد Disable رو انتخاب کن و ok کن.
موفق باشی داداشی

maysam.m

Well-Known Member
دوست عزیز لینک اشتباهه اصلاحش کن
در ضمن داش محسن این کرم در هر درایو تو موجود است و با عوض کردن ویندوز پاک نمیشه بلکه باید ابتدا این ویروس را که به طور مخفی در ویندوز اجراست ببندی و سپس دنبال یه فولدر به گردی که اختمالا در C:\Program Files است و به صورت اشتراک شده میباشد یعنی ایکون این فولدر دارای یک ایکونی شبیه ایکون دست است . و اون را پاک کنی و از رجیستری هم در قسمت استارت اپ پاکش کنی و یه پیشنهاد جالب اینه که هر چی فایل exe در کامپیوتر است در قسمت سرچ به این روش بگردی *.exe
که باید اون کلمه رو بگردی و در قسمت تنظیمات سرچ هم گزینه جستجو در فایلها و فولدرهای مخفی را هم فعال کنی
من خودم صد بار با این کرم مواجه شدم و به این تجربیات دست پیدا کردم
موفق باشی

NAKOOT

Well-Known Member
دوست عزیز لینک اشتباهه اصلاحش کن

لینک کاملا درسته!
127fs4573872.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا