کلیپ ای مبارک آیه ی اکمال دین-به مناسبت غدیر

smomeni_rad

Member
با سلام و عرض تبریک عید غدیر !

کلیپ ای مبارک آیه ی اکمال دین به مناسبت عید غدیر با صدای سید هادی گرسویی به سفارش سایت monjiclip.ir توسط اینجانب ساخته شد !

شما میتونید این کلیپ رو در آدرس زیر ببینید و یا دانلود کنید !

http://netgr.net/archives/1085

خوشحال میشم که نظرات و پیشنهاداتتون رو مطرح کنید !

massomeh1

Member
خوب بود . اما چندتا نکته به نظرم میاد که بگم.
اول اینکه اگر از تصاویر حرم و گل هم به نحوی در کارت استفاده کنی بهتر میشه چون احساسا کردم استفاده از تکست خیلی زیاد و یکنواخت شده با اینکه پلانها متفاوه اما تکستها خیلی بیشتر از تصاویرند. اگر تکست و تصویر در اکثر پلانها باهم همراه باشه و عکسهای بریده شده گل و یا بوته های درحال رشد در کارت باشه بهتره.

بازهم اگر کارهای جالب و متفاوت با این کار داری لینک بده ببینم خیلی خوب کار می کنی البته من قبلا بخشی از این رادر نمونه کلیپ کران بی کران منجی کلیپ دیده بودم اما نمی دونستم کی کار کرده .بازهم از حسن نیتی که به این جانب داشتید درباره کارم صادقانه نظر دادین بسیار سپاسگزارم.

آخرین ویرایش:

smomeni_rad

Member
خوب بود . اما چندتا نکته به نظرم میاد که بگم.
اول اینکه اگر از تصاویر حرم و گل هم به نحوی در کارت استفاده کنی بهتر میشه چون احساسا کردم استفاده از تکست خیلی زیاد و یکنواخت شده با اینکه پلانها متفاوه اما تکستها خیلی بیشتر از تصاویرند. اگر تکست و تصویر در اکثر پلانها باهم همراه باشه و عکسهای بریده شده گل و یا بوته های درحال رشد در کارت باشه بهتره.

بازهم اگر کارهای جالب و متفاوت با این کار داری لینک بده ببینم خیلی خوب کار می کنی البته من قبلا بخشی از این رادر نمونه کلیپ کران بی کران منجی کلیپ دیده بودم اما نمی دونستم کی کار کرده .بازهم از حسن نیتی که به این جانب داشتید درباره کارم صادقانه نظر دادین بسیار سپاسگزارم.

ممنون از اینکه کار رو دیدید و نظرتون رو هم بیان کردین !

باید بگم که استفاده از گل و بوته و درخت و ... به عنوان عکس پی ان جی ! و در بهترین حالت استفاده از آرت بیت رشد سریع گل تقریبا که نه ، کاملن خز شده ! و سعی میکنم کار هایی رو که انجام میدم با نوآوری باشه ! مثلن ترک کردن عکس هوایی حرم توی اون بخش اسمونا نوعی نوآوریه نامحسوسه !!!!

بازم ممنون از اینکه پیشنهاداتتون رو با من درمیون میزارین !

massomeh1

Member
یک نونه کار دارم که نمی دونم کار کیه اما با لوگوی شورای معارف سیما که مربوط به شبکه قرآن هست پخش میشه مثلا عید غدیر یک نمونه حدیث بود از شبکه 1 پخش شد که خیلی به نظرم زیبا و جالب بود اگر بشهاونو می زارم اینجا ببینید چطوره البته نصفه موفق شدم ضبط کنم شاید شما بدونید کی کار کرده کلا سبک کاراش اینطوریه چون چندتا کار ازش دیدم احساس می کنم همه رو خودش کار می کنه سبک معینی و جالب داره. اتفاقا از گلهای آبرنگی و وکتور هم به شکل خاصی در کارش استفاده می کنه که خیلی طراوت و زیبایی و لطافت به کارهاش میده و اصلا کارهاش رو زنده می کنه.وقت بشه میزارم اینجا.
باتشکر

mohammad moeini

Active Member
عرض سلام و ادب و ضمن تبریک به مناسبت عید مبارک غدیر
کارتون واقعا زیباست و صد البته مثال زدنی
براتون آرزوی موفقیت دارم...:rose:

yas_d

Member
دوست عزیز شما هم امضات خلاف قوانین هم لینکی‌ که برای دانلود گذاشتی
لطفا قوانین رو رعایت کنید
ضمنا اگه می‌خواید دانلود بشه کلیپ شما حتما جایی‌ آپلود کنید که راحت دانلود بشه
در هر صورت مهمتر از همش قوانین هستش که باید همه رعایت کنن:rose:

smomeni_rad

Member
دوست عزیز شما هم امضات خلاف قوانین هم لینکی‌ که برای دانلود گذاشتی
لطفا قوانین رو رعایت کنید
ضمنا اگه می‌خواید دانلود بشه کلیپ شما حتما جایی‌ آپلود کنید که راحت دانلود بشه
در هر صورت مهمتر از همش قوانین هستش که باید همه رعایت کنن

دوست خوبم لینک به سایت خودمونه که میتونین کلیپ رو ببینید و یا همونجا با لینک مستقیم دانلود کنید ! مشکل دانلود هم نداره ! من هم فضای هاستم رو گذاشتم و با ۲ تا کیفیت آپلود کردم ! این خوبا یا اینکه برم تو مدیا فایر با یه کیفیت معمولی آپلود کنم و شما هم سر دانلودش بیشتر وقتت گرفته شه ؟!؟!؟

امضای من مجوز هایی که پایین ویرایش امضا نوشته رو داره ! مشکل چیه ؟!؟!؟

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
کار نسبتا ساده هستش و به جر اون قسمت ابرها چیز نوا اورانه ای داخلش دیده نمیشد
البته به قول خودتون استفاده از فوتیج هایی که خز شده رو به هیچ وجه قبول ندارم
میشه با یه ترکیب جدید و فضا سازی به نتیجه هایی بدون عیب و نقص رسید

smomeni_rad

Member
سلام
کار نسبتا ساده هستش و به جر اون قسمت ابرها چیز نوا اورانه ای داخلش دیده نمیشد
البته به قول خودتون استفاده از فوتیج هایی که خز شده رو به هیچ وجه قبول ندارم
میشه با یه ترکیب جدید و فضا سازی به نتیجه هایی بدون عیب و نقص رسید

با سلام و تشکر از اینکه وقت گذاشتید و کلیپ رو دید!
در مورد نوآوری باید بگم که نمیشه برای هر کلیپی که میسازم تمام ایده هام رو خرج کنم ! عمدتا ایده هایی که یه دفه به ذهنم میرسن رو یه جا مینویسم و سعی می کنم توی کلیپ هام یکی دوتاش رو استفاده کنم !

در مورد استفاده از فوتیج ها باید بگم که من عددی نیستم که بخوام از اینجور نظرات بدم و خودم اوله اوله اوله راهم ! اما واقعا استفاده از فوتیج و ترکیب اونا با گل و درخت و ... چجوریه عمدتا ؟!؟؟! اگه با سلیقه از اونا استفاده بشه عالیه و خیلی خوب میشه ولی در بیشتر موارد که عمدتا هم توی کارهای صدا و سیما دیده میشه این کار خروجیه خوبی نداشته ! به هر حال من خودم هم از دیجیتال جوس ها توی کارام زیاد استفاده میکنم و به نوعی این چیزا ابزار کار هستن و نمیشه ازشون استفاده نکرد !

بازهم تشکر میکنم از اینکه نظراتتون رو صادقانه بیان میکنید ! من همین چیز هارو عامل پیشرفت خودم میدونم !

جدیدترین ارسال ها

بالا