کلیپ امام زمان - موشن گرافیک

به دوستان پیشنهاد میکنم با این حجم دانلود کنن
دوست عزیز من تو باشگاه خبرنگاران قزوین کار میکنم اگه بخوای میتونم اونجا درخواست بدم تا تو شبکه پخش بشه البته باید اونا تایید کنند
در ضمن اگه تونستی دقیقه 4:10 اون لوگو وادرس سایت رو یایین سمت راست تصویر ،و همینطور
و ثانیه 49 سمت چپ یایین ، برداری خیلی بهتر میشه اینجوری کارت خیلی بهتر میشه
از لحاظ موشن گرافیک خیلی زیبا دراورده بودید بهتون تبریک وخسته نباشید میگم
یا علی

آخرین ویرایش:
به دوستان پیشنهاد میکنم با همین کیفیت وبا همین حجم دانلودی دانلود کنن
دوست عزیز من تو باشگاه خبرنگاران قزوین کار میکنم اگه بخوای میتونم اونجا درخواست بدم تا تو شبکه پخش بشه البته باید اونا تایید کنند
در ضمن اگه تونستی دقیقه 4:10 اون لوگو وادرس سایت رو یایین سمت راست تصویر ،و همینطور
و ثانیه 49 سمت چپ یایین ، برداری خیلی بهتر میشه اینجوری کارت خیلی بهتر میشه
از لحاظ موشن گرافیک خیلی زیبا دراورده بودید بهتون تبریک وخسته نباشید میگم
یا علی

باسلام خدمت دوست گرامی
اول تشکر میکنم که نظر ارزشمندتون رو فرمودید
زمان ساخت خواستم که لوگوهای تصاویر پاک نشه آخه دیدم بخاطر ساخت تصاویر،سازنده آن یا وب سایتی که این عکسوگذاشته توی سایتش،زحمت فراوانی کشیده و باید احترام بزارم به زحمت این دوستان واسه همین هرجا لوگوی عکس بود اونو تاحد امکان حذف نکردم...
هرچی سرچ میکنم آدرس ایمیلتونو نمی بینم متاسفانه، اگه لطف کنید یه ایمیل بزنید به من خوشحال میشم باهاتون صحبت کنم درمورد مطالبی که بالا نوشتید و پخش در تی وی
ایمیل من : [email protected]
منتظر شما.بازم ممنون

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام واقعا تشکر و ممنون از کار بسیار زیبایی که انجام دادید

از اینکه هر سکانس با اینکه 4 5 ثانیه هم بیشتر نبود رو با اون همه افکت و زیبا انجام دادید تشکر میکنم و امیدوارم بهترین کارها رو بازم هم از شما دوست خوب ببینیم

خیلی ممنون Soheil_2034 عزیز

تازه همین امشب میخواستم برای شما کلیپ رو با حجم کمتر آپ کنم روی سرور تادوستانمان بتونن با حجم کمتر دانلود کنند ، بازم مثل اینکه منت گذاشتیدو با حجم بالا دانلود کردید.
هرچه زودتر لینک جدید رو قرار میدهم.
تشکر فراوان :rose:

متاسفانه بعضی از دوستان کلیپ رو بدون ذکر منابع روی وب سایت خودشون قرار میدهند ، امیدوارم به احترام آقامون ...........

آخرین ویرایش:
لینک دانلود را به روز کردم
اینبار فایل حجمش 95 مگ هست با کیفیت Avi امیدوارم لذت ببرید.
با همان لینک قدیمی که در پست اول گذاشتم میتونید دانلود کنید (لینک عوض نشده)

با سلام خدمت دوستان عزیز

با عنایت خداوند و یاری امام زمان ، بلاخره با اعمال تغییرات در کلیپ ، این کلیپ امشب از مرکز صدا و سیمای استان فارس پخش گردید.

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
وای که من چقدر عاشق این نوا هستم. واقعاً قشنگه.
دست شما هم درد نکنه، خیلی خیلی زیبا بود. اجرتون با حضرت مهدی (عج). :rose::rose:
موفق باشید؛ یا علی :rose:

shirini_forush

Well-Known Member
فقط خواستم دست مریزاد بگم.
آقا دمت واقعا گرم.
امروز صبح تماشا کردم کلی گریه کردم.

از سلیقه خوبت و نگه داشتن لوگوی بقیه هم خیلی خوشم اومد.

ایشالا هزار تا دیگه از این ویدئوها بزنی. خواننده هم هزار تا دیگه از این صوت ها تولید کنه. شاعرش هم هزار تا دیگه از این شعرا بگه.

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز...

والا راستشو بخوای من هر شب موقع خواب این صوت رو هم زمان ساخت کلیپ و هم بعدش گوش میدادم.....

اصلا یه جوری تکان دهنده هست...

خیلی خوبه بتونیم بهش عمل کنیم....

در آخر هم تشکر میکنم که لطف کردید کلیپ رو دانلود کردید

rasool_jelve

Active Member
سلام من این فایل رو با این همه حجو داانلود کردم ولی در موقع باز کردن از حالت فشرده ارور میده

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام بر شما دوست عزیز من کامل دیدم کلیپ رو اما اینقدر که شما چه از موسیقی چه از خود کار تعریف میکردید ، نبود من که تعریف هارو خوندم گفتم او دیگه چی هست ...
در مورد موزیک هم هیچ ارزشی نداره چون صدای خواننده 90% دیجیتال شده و این در واقع یعنی از لحاظ هنر هیچ !!!
نمیدونم والا ...
به حر حال کار نسبتا حرفه ای بود ممنون
ارزوی موفقیت بیشتر شما ...

سلام بر شما دوست عزیز من کامل دیدم کلیپ رو اما اینقدر که شما چه از موسیقی چه از خود کار تعریف میکردید ، نبود من که تعریف هارو خوندم گفتم او دیگه چی هست ...
در مورد موزیک هم هیچ ارزشی نداره چون صدای خواننده 90% دیجیتال شده و این در واقع یعنی از لحاظ هنر هیچ !!!
نمیدونم والا ...
به حر حال کار نسبتا حرفه ای بود ممنون
ارزوی موفقیت بیشتر شما ...

سلام برادر.
متشکرم هم بخاطر اینکه واسه ما ارزش قائل شدیدو کلیپ رو دیدید و هم اینکه نظر خیلی خوبتونو نوشتید.
من در مورد موسقی این نظر رو دادم :
""
والا راستشو بخوای من هر شب موقع خواب این صوت رو هم زمان ساخت کلیپ و هم بعدش گوش میدادم.....

اصلا یه جوری تکان دهنده هست...
""

خوب این نظر من بود حالا اگه با این صحبتم باعث شدم که شما این کلیپ رو دانلود کنید، معذرت
من در مورد موسقی نمیتونم دفاع کنم ،چون من نظر شخصی خودمو دارم و اصلا دخالتی نمیکنم...به هر صورت افراد متفاوتند دیگه با سلیقه های متفاوت شاید دوستانی که گوش کردند خوششون اومده بوده.... و اینکه ارزش این صدا رو هیچ نمیدونم چون همین صدا الان حدود چند ماه هست که دائم توی صدا و سیما پخش میشه......(حداقل کم با این صدا و این نوا مردم یکم یادآوری میشن به سمت آقا امام زمان (عج))

درمورد کلیپ باید عرض کنم ، من جایی از این پست تعریف کارم نکردم که شما فرمودید : اینقدر که شما چه از موسیقی چه از خود کار تعریف میکردید ، نبود

و همینطور تشکر فراوان میکنم از دوستان عزیز،محبت کردن نظرشون رو درمیون گذاشتن

حالا بازم میگم که {اشخاص ها متفاوتند ....} شما اگه نپسندیدید من معذرت میخوام.

منم همچنین برای شما آرزوی موفقیت میکنم.انشالله که این صحبت های من باعث دلخوری نشه و اینکه ما رو ببخشید

آخرین ویرایش:

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان
کار رو دیدم ولی نمیخام کار رو کوچیک کنم اما به جز اولش که با افتر هست خوب شده که متنها توس آسمان هست و عمق داره بقیش رو به راحتی میشه با نرم افزار پریمیر ساخت
و وقتی با افتر کار میکنید کار ها و عکسها باید عمق بیشتری داشته باشن

یه سوال حالا کاری به این حرفا نداریم برای همچین کاری چقدر هزینه میگیرید
من برای کار خودم می پرسم چون تعرفه رو نمی دونم آیا فرمت دوی وی از لحاظ هزینه با اچ دی تفاوت داره

جدیدترین ارسال ها

بالا