کلید میانبر ؟

Mohsen shf

New Member
آیا کسی می داند برای کپی کردن یک لایه و انتقال آن به فایل دیگر ( به غیر از درگ کردن ) دستور و یا کلید میانبر خاصی وجود دارد یا خیر ؟!:shock:

FashisT

Active Member
CTRL+C and CTRL+V
and more:

13.gif
فعلا

Mohsen shf

New Member
سلام گرم بنده بر fashist T مدیر انجمن [/B].
گویا شما منظور بنده را در سوال مورد نظر متوجه نشده اید .
با کلید های Ctrl+c و Ctrl+v یا بقولی کپی پیست ؛ نمی توان یک لایه را بدون سلکت کردن جابجا کرد .
بنده می خواستم بدانم آیا کلید میانبری وجود دارد که بشود با آن بدون آنکه لایه را select ( Ctrl + click ) کنیم کار کپی را آنجام دهد .
البته باید بدانید که سلکت کردن یک لایه و کپی کردن آن مشکلاتی را در خود لایه ایجاد می کند ( مانند وقتی که لایه بزرگتر از کادر ما میباشد و ...)
بهر حال از پاسخ شما ممنون هستم و تقاضا مندم اگر راه دیگری غیر از دراگ کردن سراغ دارید به بنده هم بگویید .

adame_haji

Member
Ctrl+J
این دستور یاعث میشه از لایه جاری بدون سلکت کردن یا چیزی یه نسخه کپی شود و در لاسه یالاتر قرار گیرد
فکر کنم منظورتون همین باشه
شهرام جان بابت عکسه هم دستت درد نکنه
یا علی

FashisT

Active Member
حاجی جان فکر کنم منظور ایشون کپی یه لایه به سندی جدید هست که ctrl+j کپی لایه در همون سند هست..
فکر کنم با duplicate کارت هم بشه!
فعلا

adame_haji

Member
راست میگی من درست متوجه نشده بودم
اما تو این مسائل ما دونوع duplicate داریم
یکی منوی Image و گزینه duplicate که کل سند رو duplicate میکنه
و یکی هم راست کلیک روی لایه و گزینه duplicate Layer و انتخاب گزینه new یا این کار فقط یه لایه مشخص به یه سند جدید کپی میشه

mostafa_az

Well-Known Member
شهرام منظورشون كپي از يك لايه در يه سند ديگست . آقا مگه درگ چشه كه دنبال اين هستي ؟

مخلصيم
مصطفي

Mohsen shf

New Member
بچه ها خیلی ممنون

من فکر میکردم کلید میانبری برای انجام مستقیم این کار وجود دارد .که بلد نیستم !
اما گویا اینطور نیست !؟ اما بقول آقا مصطفی مگه درگ کردن چشه ؟!
بحر حال از راهنمایی شما دوستان ممنونم .

جدیدترین ارسال ها

بالا