کلک یا میر عماد؟

sobhan_250

Active Member
من با کلک کار کردم اما هنوز با میر عماد نه!

یه کم دل چرکینم از اینکه با کلک قفقل شکسته کار کنم اما خدائیش خیلی محشره!(البته در حد خودش)

صحبت میر عماد رو شنیدم کسی هست باش کار کرده باشه؟
راستی قیمت کلک نسخه اصلیش چنده و از کجا میشه خرید؟

EMIRATES

Active Member
با سلام ،

من با مير عماد کار ميکنم ،

برنامه جالبی هست واسه تايپ کردن خط های ؛

نستليق ، ثلث ، و...

تو برنامه های مثل ؛

office ، نت پد و ...

اگه خواستی زنگ بزن شرکت مريم سافت بهت ميگن چيکار کنی ، آدرس وب سايت مريم سافت :

www.maryamsoft.com

با تشکر.

h-akhavan

Member
سلام
منم خوشم نمی اومد که از برنامه ایرانی قفل شکسته استفاده کنم به خاطر همینم یه نسخه از نرم افزار میرعماد رو خریدم. متاسفانه نرم افزار میرعماد به مراتب ضعیف تر از نرم افزار کلک هست به خصوص قلم های شکسته و نستعلیقش! ولی با اینحال برای کارهای عادی، نرم افزار مناسبیه به خصوص اینکه قلم میرعماد و تعدادی قلم جالب دیگه هم داره! پیشنهاد میکنم اول یه نسخه از میر عماد رو تهیه کن (توی همین سایت اگه جستجو کنی میتونی پیدا کنی) بعد اگه خوشت اومد یه نسخه اصلی بخر!! قیمت: میرعماد دوازده هزار تومن و کلک تقریبا یکصد و بیست هزار تومن.
موفق باشی

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
من هم با ميرعماد كار كردم و هم با كلك قفل نشكسته.
به مراتب از ميرعماد راضي ترم چون تنوع فونتش بيشتره و هم اينكه راحت در كرل كپي و پيست مي شه و به صورت وكتور مي توني باهاش كار كني .
اما رسم الخط كلك رو خداييش هيچ نرم افزاري نداره و هم اينكه تركيبهاي قشنگي داره
كلك قفل دار قيمتش فكر كنم اگر تغيير نكرده باشه 150000 تومانه و از شركت نرم افزاري سينا مي تونيد تهيه كنيد .

موفق باشيد
مهدي

omid_p30

Member
من توصيه مي كنم همون بخري بهتر باشه.
من مير عماد رو دانلود كردم و نصب كردم سيستمم خراب شد. مجبور شدم ويندوز عوض كنم.

sobhan_250

Active Member
آقا مهدی!
کلک قفل نشکسته نسبت به اینها که توی بازاره چه فرقی داره؟آیا امکاناتش اضافه تره؟

AhadGD

Well-Known Member
تا اونجا که یادم میاد از ابتدای راه اندازی این سایت همیشه این سئوال مطرح بوده و فکر میکنم بیش از 50 یا 60 تا تاپیک در مورد کلک و چلیپاو فونت نستعلیقی یا حتی آموزش در این مورد بوده و حالا هم که یه مدتی هستش که میرعماد اومده سئوال در مورد میر عماد میشه و به نظر من این سئولات یه جورایی مبتدی شده و در سطح و کلاس این سایت نیست ...(البته این نظر شخصی من هستش به کسی بر نخوره) و ما خودمون باید یه جورایی در این مورد سوالا ت تحقیق کنیم ببینیم کدوم یکی با شرایط کاری ما جور درمیاد یکی چلیپا رو میپسنده اون یکی کلک رو و حالا هم بعضی ها میر عماد رو می پسندن پس بنابراین باید خود فرد بره دنبالش ببینه کدوم بهتره و این رو هم بگم هرکدومشون یه خصوصیاتی دارن من به همه اون برنامه ها کار کردم و همشون رو هم نصب شده دارم پس هر جا که فونتی از اون برنامه رو لازم داشتم میرم سراغش ... حالا اینا رو گفتم که بقیه بچه ها بدونن نگاه کنید بچه ها من مدتی توی سایت نبودم شاید یکم شاید دوماه و به خاطر اینکه سوالاتی که میشد همگی تکراری شده بودن و قبلا چندین نفر اونا رو پرسده بودن خوبه که ما قبل از اینکه یه تاپیک بزنیم یه گشت و گذاری بزنیم توی سایت ببینمیم قبلا کسی در این مورد مطلبی نوشته یا نه ؟ اینجوری کار خودمن هم راحتتر میشه و زودتر به مقصد میرسیم.
ببخشید که پریدم تو بحثتون...

davoodonline

New Member
با سلام
من کلک 2000 رو به میر عماد ترجیح میدم.
قفل شکسته شده بدون ایرادش هم هست که mrt داره.
اما دوستمون مهدی آشتیانی گفتند که میرعماد راحت تر در کورل پیست میشه، میشه بپرسم چجوری؟
آخه میر عماد نسخه 2.1 خط معلا رو هم داره که خیلی خط قشنگیه.
من با کلک مشکل ندارم اما اگه از میرعماد راحت خروجی کورل بگیرم حتما از میرعماد هم استفاده می کنم.
این کلک جدید که میگین خط معلا هم داره؟

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
اما دوستمون مهدی آشتیانی گفتند که میرعماد راحت تر در کورل پیست میشه، میشه بپرسم چجوری؟
خيلي راحت شما در ورد تايپ مي كنيد فونت و اندازه رو انتخاب مي كنيد بعد كليد Alt+c رو مي زنيد و بعدش در كرل Ctrl+v مي زنيد . به صورت وكتور تو كرل مياد

این کلک جدید که میگین خط معلا هم داره؟
فونت معلي فقط مخصوص ميرعماده و هيچ نرم افزاري نداره

فرق كلك با نرم افزارهاي ديگه هم به نظر من مهمترينش داشتن محيط صفحه بندي هست

موفق باشيد
مهدي

جدیدترین ارسال ها

بالا