غیره کلبه .....

سلام
والا عقده کرده بودم از بس کارهای بروبچ خوب سایت رو دیدم ..و ما هم فقط تحسین کردیم و لایق تحسین هم بودن :paint:
یه کار هویجوری:green: دست گرمی زدم برای آماده شدن :)اخه 10 روزی نبودم باز تنبل شده بودم البته تنبل بودم ولی نه به این شدت:mad::snap:
کار کاملا معمولی و چیزی برای گفتن نداره ولی گفتم کارو بزارم در دید عموم :rose:
کلبه و درخت مدل اماده ....
چمن رو با VRayDisplacementMod زدم
vray 2
max2011
پست پروداکشن هم فقط خورشید رو با فتوشاپ اضافه کردم....

پیوست ها

• b1.jpg
    b1.jpg
    639.7 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:
سلامداوود.
بازم اتفاقی یه کار دیگه نصیب شد ازت ببینم. :)
حقیقتش یه جور عجیبیه. معماری به کنار. یه حس سفید و رنگهای غیر عادی میبینم کف دستت.:green: کنتراست موضعی یا بازی با اچ دی آر شاید پیشنهاد خوبی برای پست باشه.
شاید چون اینقدر یکدسته نمیتونم ایراد خاصی بتراشم.:lol: خب هیشکی هم چیزی ننوشته یه سرنخی داشته باشیم برا صحبت!
...:neutral: تنبلی با شارژ فنر فرق میکنه. یه فنر تنبل وا میره اما یه انرژی فشرده فقط با حرکت آروم میگیره.
موفقباشی
:rose:
یا علی

.:BehzAd:.

Active Member
سلام داود جان خوبی کم پیدایی؟

کارت خوبه فقط کاش یه خورده بامپ به آجر ها و متریال سقف میدادی و یه نمه هم کثیف شون میکردی.

چمن رو هم خوب در آوردی فقط کم شبز میزنه و اگه یه خورده سبزیش بیشتر بود بهتر میشد.

درخت ها رو هم سه بعدی کار کن اینا خوبن سبکنند ولی تا واقعیت خیلی فاصله داره.

در کل مرسی از کاره خوبت خسته نباشی.

poriaabaci

Member
سلام و خسته نباشید
1.کار زیادی روشن شده
2 .بامپ ندارن و کارت فلت به نظر میاد
3 .خورشید مصنویی شده
4 -کاشکی عمق میدان میدادی بهشون
5- درختای بکگراندت با بغیه درختات نمیخونن

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خیلی کاره خوبی شده افرین ...

اون درختای پشتو دوست نداشتم انگار اسکیل شدن..

پست پروداکشن کار هم میتونست بهتر باشه

موفق باشی عزیزم

men

Well-Known Member
سلام خسته نباشی.به نظر من که خیلی خوب شده.مخصوصا شیشه ها و چمن و آفتاب (سایه و روشن).خورشید خرابش کرده سمت در ورودی هم خیلی سفید شده.ایول

3d-max

New Member
ببخشید مثل این که توضیحاتش نخوندید !.... خورشید رو بعدا با فتوشاپ اضافه کرده برای همین خراب شده ( این کارت اشتباه بود ! )

جدیدترین ارسال ها

بالا