کلبه ی دنج رویایی من.ماندانا نیک سلیمانی.zbrush/blender/cycles render engine

Mandana

Active Member
سلام...
خوب منم بعنوان نخودی جمع شرکت می کنم.تصمیم گرفتم کلبه ی مورد نظرم رو جوری بسازم که همیشه به نظرم یک کلبه اون شکلی بوده.هنوز نمی دونم چه نمایی میخوام ازش بگیرم ولی می دونم دقیقن چی میخوام:green:
در ضمن در حال حاضر سیستم ندارم بنابراین باید صبر کنین سیستمم اوکی بشه بعد شروع کنم به ساخت و پاخت.
پس فعلن.موفق بباشین:rose:

پ.ن:شاید موتور رندر رو عوض کنم.ببینیم چی میشه:دی

::reza::

کاربر VIP
سلام
به به ماندانا خانم. خوش اومدید. سال نو رو بهتون تبریک میگم. ان شاالله سال پر از خوبی و خوشی پیش رو داشته باشید.
حتما کلبه قشنگ و جالبی میشه. منتظر سیستمتون هم هستیم :green:
موفق باشی:rose:

Hamed

Active Member
درود
خانوم...خوشحالم دارم تو این جمع میبنیمتون...من آرزوی بهترین ها رو برای شما تو این مسابقات دارم...اگرم کاری از دستم برای شما بزرگوار و گروهتون بربیاد حتما انجام میدم...اصلا هم به سایت و رنگ و این حرفا کار ندارم آدما با نوشتارشون نشون میدن چقدر بزرگواران...

علی یار شما...

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
ماندانا همیشه کاراش خوبه اگه وسطش براش کار پیش نیاد:green: منتظر کار خوبت هستم.. :)

Mandana

Active Member
کلبه ی خاصی نیست هنوز تصمیم نگرفتم ساب سون جان:دی
می شدیدن دوس داشتم یک عدد پارتنر! داشته باشم ولی باید کسی باشه مثل فرشید یا مانند اونها که مثل خودم جزو برگزار کنندگان باشه و اگر برنده شد در حق کسی اجحاف نشه.باسه همین دست تنها(اسمایلی آه سوزناک و نگاه به دور دست ها) کار رو پیش می برم.
کانسپت اولیه رو به زودی می کشم(روی غاغذ.اخه سیستم ندارم منه بیچاره)ولی سه بعدی کردنش رو یک هفته ی دیگه شروع می کنم...
ممنون از همه به آدم روحیه میدین:rose:

m0hammad

Member
من بگم من بگم من بگم ؟:)

حتما کلبش صورتیه آره ؟ آره ؟:green:

پیشنهاد برای کسایی که هنوز شروع نکردن : کلبه ی مسافر کوچولو را اون گل رزه یکی پیاده کنه :paint:

موفق باشید

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
میگم هم گروه بهتر از فرشید فرخ اینا نمیخوای :green:

بی شوخی امسال از زیرش در نرید پارسال هم ایده اولیه روی کاغذ خیلی قشنگ بود ولی اجراش نکردید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا