کلبه...؟!!! حمید رضا (3dmax,ps,ae,)

martin eco

Well-Known Member
Origami hut,حمید رضا (3dmax,ps,ae,)

سلام..من هنوز هیچی نمیدونم از کارم..نه ایده نه اسم نه موتور رندر..فقط جو مسابقه سنگین بود منم درگیر شدم:green:

خب...واقعیت من قصد داشتم کاری بکنم با نام مسخ کلبه چیزی شبیه کارهای دالی...ولی هم دوستان تقلب رسوندن هم دیدم به لحاظ مدل واقعن ضعیفم و در حد توان و زمانی که من دارم نیس...:snap:
واسه همین ما همون کار معماری خودمون رو انجام میدیم و یه کار کوچیک و جمع و جور انجام میدم...یه ایده فولدینگ دارم نزدیک به اریگامی یا همون هنر تا کردن کاغذ...
فعلن هم اسم کار رو میزارم کلبه اریگامی

آپدیت :

فضای کلی کار و کلبه...دوستان و اساتید فرای...اسکتر فرای اگر میشناسید معرفی کنید(مثل مولتی اسکتر)

پیوست ها

• hut-up.jpg
    hut-up.jpg
    484.6 کیلوبایت · بازدیدها: 69
آخرین ویرایش:

martin eco

Well-Known Member
خیلی هم خوب

خوش اومدین به جمع مسابقه دهندگان:rose:

به به مهندس خوب کار کردی شرکت کردی آورین حتما طرح خیلی عالی میشه

سلام بر آقای martin eco و...
سال نو مبارک :rose:
منم ورودتون رو تبریک میگم و مطمئنن همین جوی که باعث شد وارد مسابقه بشین, سبب میشه یه کار خوب ازتون ببینیم...
موفق باشید :rose:.

سلام
موفق باشین
ممنون از همه دوستان گل...آدم اینجا انرژی میگیره
اینجور که معلومه کارو باید فانتزی کار کنم و از معماری جدا بشیم...تمرین و تلاش خوبیه واسه یاد گرفتن کار از شما دوستان...موفق باشید:oops:

حمید حان یک نظر اینه که داور مسابقات خانم نادمی یکی از معمارای برجسته ایرانیه پس کمی بیشتر به معماری اهمیت بده :green:
تقلب رسوندم

martin eco

Well-Known Member
آپدیت:
اسم کار و نوع کار تعیین شد...
کلبه اریگامی (فولد)

دوستان فرای کار مجموعه ای ،گیاه و درخت برای فرای میشناسن؟؟

martin eco

Well-Known Member
آپدیت :

خب....این فضای کلی کار منه....البته تغییرات کوچکی محیط میکنه...مثل جای سنگها و غیره...خود کلبه هم به اسکلت اصلیش رسیدم ولی جداره ها هنوز کار داره....یه صندلی مخصوص هم واسه کار با همین سبک کلبه ایشالا در راهه:paint:
امیدوارم رندر ها به مسابقه برسه اگر که به رندر فرای برسم چون این تست رو با وی ری زدم....چون هنوز یه اسکتر واسه فرای پیدا نکردم.:sad:
دوستان کافه و اساتید فرای کمککککککککککککککککک..مقسی:rose:

پیوست ها

• hut-up.jpg
    hut-up.jpg
    484.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی کار قشنگی شده.حجمش خوب شده.فضا سازیش عالی شده.پس کی میخوای جمع کنی کارو؟

martin eco

Well-Known Member
سلام.خیلی کار قشنگی شده.حجمش خوب شده.فضا سازیش عالی شده.پس کی میخوای جمع کنی کارو؟
سلام عارف جان...مرسی
والا نمیدونم...هنوز اساتید فرای نیومدن به این فریاد کمکمون پاسخ بدن....:cry:

سلام درود بر شما چه موتور سرسختی رو انتخاب کردی :green:
متاسفانه آبجکت فرای که نداریم ولی حمید جان رو متریال سازی بیشتر تمرکز کن متاسفانه چیزی به اسم اسکاتر فرای وجود نداره
یک اسکریپت بود به اسم crowded که اونم واسه فرای عمل پروکسی رو انجام نمیده و کل صحنه رو روی رم سوار می کنه و خیلی قوی نیست مثل وی ری اسکاتر تو فرای خیلی تو مدلینگ دقت کن وبیشتر سعی کن به روش بازی ها کامپیوتر عمل کنی نزدیک دوربین شلوغ وبا کیفیت فاصله از دوربین کم حجم وسبک :wink:

martin eco

Well-Known Member
سلام درود بر شما چه موتور سرسختی رو انتخاب کردی :green:
متاسفانه آبجکت فرای که نداریم ولی حمید جان رو متریال سازی بیشتر تمرکز کن متاسفانه چیزی به اسم اسکاتر فرای وجود نداره
یک اسکریپت بود به اسم crowded که اونم واسه فرای عمل پروکسی رو انجام نمیده و کل صحنه رو روی رم سوار می کنه و خیلی قوی نیست مثل وی ری اسکاتر تو فرای خیلی تو مدلینگ دقت کن وبیشتر سعی کن به روش بازی ها کامپیوتر عمل کنی نزدیک دوربین شلوغ وبا کیفیت فاصله از دوربین کم حجم وسبک :wink:

سلام سعید جان...آره والا من اشتباهی شدم:green:
متریال کلبه سخت شده..هر وجهش ساز خودشو میزنه...چه کنم؟؟
این کم حجمو و سبک در دور جمله قصار بود انصافا...واسه همین جمله درختارو چطور لوپلی کنم که در دور بکارم؟؟
مقسییییییییییییییییییی

سلام حمید جان واسه دور دست می تونی از درخت های tiff یا پروکسی استفاده کنی
به نظرم می تونی یک ویو بگیری که فقط یک درخت بیفته متریال کلبه هم هر کدوم از وجهاشو Detach کن بعد آنرپ کن باز دوباره attach کن
روش های دیگه هم داره که من بلد نیستم :green:

martin eco

Well-Known Member
سلام حمید جان واسه دور دست می تونی از درخت های tiff یا پروکسی استفاده کنی
به نظرم می تونی یک ویو بگیری که فقط یک درخت بیفته متریال کلبه هم هر کدوم از وجهاشو Detach کن بعد آنرپ کن باز دوباره attach کن
روش های دیگه هم داره که من بلد نیستم :green:
ممنون سعید جان..خیلی گلییییییییییییییییی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا