کلاه برداری هستش یا نه؟!

parmishost

Member
دوستان این را بدونید که هیچ ارزونی بی دلیل نیست تو را خدا این قدر دنبال هاست ارزان نباشید و کمی هم به کیفیت کار فکر نمایید.

amolhost

Member
سایت شما مثل اینکه حذف شده ولی

دیتاسنتر کجا بوده مصرف بیش از حد سی پیو مگه چقدر بوده اونم هرچقدر بوده ربطی به دیتاسنتر نداره به مدیر سرور بستگی داره این هاستینگ هم فکر نکنم اصلا ریسلر هم بوده یه بازاریاب ساده فکر کنم باشن که از سایت
behsazanhost.com
خرید میکردن
گفت دیتاسنتر حتما منظورش همین سایت بالایی بوده که دادم شما با ایشون صحبت کنید شاید بک آپ را گیر اوردید چون اگر سایت حذف بشه حداقل بک آپ رو که دارن
گرفتن جریمه هم کاملا بیخودی بوده حذفشم بیخودی بوده چه برسه به جریمه در کل بک آپ حتما باید بدن
امیدوارم برای کسی چنین اتفاقی پیش نیاد

Milad

Well-Known Member
اولشم گفتم دارن چرت میگن :green: آخه اگه مشکلی برا سرور ایجاد کرده باشی با مدرک بهت نشون میدادن ، قبل از پاک کردن بک آپ هم چند بار اخطار میدن ... حالا بهشون بگو من 60$ میدم ببین چی میگن !؟

mojtaba0511

New Member
من یک وب سایت راه انداختم از شانس بدم واسه یک سازمانیه حالا هاستینگ یهو زده Account suspend حالا من باید چه خاکی بسرم بریزم هنوز 2 ماه اسم شماره هاستینگمم دارم shatellhost.com:sad:

pasargadteam

Active Member
سایت شما مثل اینکه حذف شده ولی

دیتاسنتر کجا بوده مصرف بیش از حد سی پیو مگه چقدر بوده اونم هرچقدر بوده ربطی به دیتاسنتر نداره به مدیر سرور بستگی داره این هاستینگ هم فکر نکنم اصلا ریسلر هم بوده یه بازاریاب ساده فکر کنم باشن که از سایت
behsazanhost.com
خرید میکردن
گفت دیتاسنتر حتما منظورش همین سایت بالایی بوده که دادم شما با ایشون صحبت کنید شاید بک آپ را گیر اوردید چون اگر سایت حذف بشه حداقل بک آپ رو که دارن
گرفتن جریمه هم کاملا بیخودی بوده حذفشم بیخودی بوده چه برسه به جریمه در کل بک آپ حتما باید بدن
امیدوارم برای کسی چنین اتفاقی پیش نیاد

بله من براشون پیدا کردم از کجا سرویس دارند, به بهسازان هاست هم زنگ زدند و اونا گفتن فقط از ما پشتیبانی میگیرند یعنی یه جورایی پیچوندند. :lol:

اولشم گفتم دارن چرت میگن :green: آخه اگه مشکلی برا سرور ایجاد کرده باشی با مدرک بهت نشون میدادن ، قبل از پاک کردن بک آپ هم چند بار اخطار میدن ... حالا بهشون بگو من 60$ میدم ببین چی میگن !؟

آقا ببخشید اینطور میگم بازار هاستینگ رو چهارتا بچه جغله که زیر 16 سال هستند خراب کردند و تند و تند داره اضافه میشه به سایت های هاستینگ و فقط از هاستینگ کلمه دیتاسنترشو خوب بلدند بقیه مسائلش رو ول معطل هستند.

من یک وب سایت راه انداختم از شانس بدم واسه یک سازمانیه حالا هاستینگ یهو زده Account suspend حالا من باید چه خاکی بسرم بریزم هنوز 2 ماه اسم شماره هاستینگمم دارم shatellhost.com:sad:

این روزها همه ساسبند میشوند شما چطور؟ :):)

دوست من مطالب این قسمت رو کامل بخون متوجه میشی چی کار باید بکنی.

amolhost

Member
من یک وب سایت راه انداختم از شانس بدم واسه یک سازمانیه حالا هاستینگ یهو زده account suspend حالا من باید چه خاکی بسرم بریزم هنوز 2 ماه اسم شماره هاستینگمم دارم shatellhost.com:sad:

این کاری نداره همانطور که دوستمون گفتند این تپیک رو بخونید متوجه میشید اما برای اینکار میتونید به هاستینگ اطلاع بدید که دلیل مسدود کردن چی بوده و بازش کنند

---

Active Member
هاست وارز که سالی 800 هزار تومان است

هاست سالی 800 تومان به حق چیزای ندیده و نشنیده :lol:
شما بهتره از یه جای مطمئن خرید کنید که دیگه از این مشکلات براتون اتفاق نیوفته

با تشکر و احترام

جدیدترین ارسال ها

بالا