کلافه شدم .. این cms رو میخوام !!!

karenjak

New Member
اول سلام
دوم خسته نباشید.
سوم سوال !!

میخواستم اساتید یه سیستم مدیریت محتوا به من پیشنهاد بدن . (خیلی دارم میچرخم توی انجمن ها ولی از بس زیادن قاطی کردم:razz: گفتم تاپیک بزنم اگه اشتباهه شرمنده)

من میخوام یه سایت برای دانلود قالب سایت و وبلاگ راه اندازی کنم.
افراد بتونن به هر قالب نمره بدن و میخوام بهترین و جدید ترین قالب ها رو نشون بده البته نه فقط لینک مطلب . مثلا
نام قالب
یه عکس کوچولو که هنگام آپلود فایل ها مشخص کردیم رو نشون بده
و دفعات دانلود فایل
تاریخ ارسال
و میکانگین نمره بازدید کنندگان..

و دسته بندی قالب ها (خیلی پیچیده شد؟؟؟؟ )

نمیدونم منظورم رو متوجه شدید یا نه ؟
سایت گیم اسپات رودیدید ؟ البته نه اوونج جوری !!!:eek:
منظورم اون قست پایینه سایته که بهترینه ها و جدید ترین ها رو چه جوری لیست کرده.:)

میشه چنین چیزی معرفی کنید
اصلا میشه ؟؟؟؟
.نام سی ام اس . اگه اسکریپت خاصی داره یا هرچیز دیگه...
ممنون میشم کمک کنی:oops:د خیلی وقته کلافه شدم ...

hajmohammad

Member
اگه خودت قالب میتونی طراحی کنی ام تی رو پیشنهاد میکنم
والا برو سراغ وورد پرس

alimosavi

Active Member
نگاه کن. با اکثر cms ها می تونی اینکار رو انجام بدی. باید راهشو بلد باشی.
من برای دروپال راهشو می گم.

اولا برای دسته بندی از ماجولی به همین نام که در هسته دروپال هست
برای امکان امتیاز دهی از ماجول امتیاز دهی و یک ماجول دیگر هم نصب می کنی تا این امتیاز دهی بصورت آژاکس بشه چیزی که توی گوگل ویدیو هست
برای چینش مطالب هم می تونی از همین ماجول امتیاز دهی استفاده کنی.

کلا هر جور مطلبی که خاصتی به یک نوع محتوا اضافه کنی از قبیل عکس .لینک دانلود . نام نویسنده . و .... می تونی با استفاده از ماجول cck این کار رو انجام بدی
تعداد دفعات بازدی یا دانلود هم با یک ماجول دیگر.

خلاصه هر چیزی که می خواهی.

شما بهتره استفاده از یک سیستم رو یاد بگیری و همون رو ادامه بدی . مطمئن باش اکثر سیستم ها این چیزایی که شما گفتید رو دارند
برای گرافیمکی تر شدن می تونی از ماجولی استفاده کنی که در صورت کلیک روی عکس کوچک عکس بزرگتر با حالتی گرافیکی کم کم بزرگ می شه.

karenjak

New Member
اگه خودت قالب میتونی طراحی کنی ام تی رو پیشنهاد میکنم
والا برو سراغ وورد پرس
والا الان هم دارم از سیستم وردپرس استفاده میکنم ! وبلاگ خودم
و قالب هم که آره خودم طراحی میکنم.... همین وبلاگ میتونید یه نمونش رو ببینید...

ولی ورد پرس اون چیزی نیست که من میخوام..
راستش بعضی چیز ها رو نداره که خیلی برام مهمه مثل

یه عکس کوچولو که هنگام آپلود فایل ها مشخص کردیم رو نشون بده
و دفعات دانلود فایل
------------------------
به نظرم جوملا می تونه کمکت کنه
میشه چند تا سایت که با این سیستم طراحی شدن نام ببرید

نگاه کن. با اکثر cms ها می تونی اینکار رو انجام بدی. باید راهشو بلد باشی.
من برای دروپال راهشو می گم.

اولا برای دسته بندی از ماجولی به همین نام که در هسته دروپال هست
برای امکان امتیاز دهی از ماجول امتیاز دهی و یک ماجول دیگر هم نصب می کنی تا این امتیاز دهی بصورت آژاکس بشه چیزی که توی گوگل ویدیو هست
برای چینش مطالب هم می تونی از همین ماجول امتیاز دهی استفاده کنی.

کلا هر جور مطلبی که خاصتی به یک نوع محتوا اضافه کنی از قبیل عکس .لینک دانلود . نام نویسنده . و .... می تونی با استفاده از ماجول cck این کار رو انجام بدی
تعداد دفعات بازدی یا دانلود هم با یک ماجول دیگر.

خلاصه هر چیزی که می خواهی.

شما بهتره استفاده از یک سیستم رو یاد بگیری و همون رو ادامه بدی . مطمئن باش اکثر سیستم ها این چیزایی که شما گفتید رو دارند
برای گرافیمکی تر شدن می تونی از ماجولی استفاده کنی که در صورت کلیک روی عکس کوچک عکس بزرگتر با حالتی گرافیکی کم کم بزرگ می شه.

ممنون دوست عزیز میشه چند تا نمونه برام معرفی کنید (سایت)

خیلی از سایت ها رو دیدم که مثلا برای هر مطلب یه عکس انتخاب میکنن (جدا از عکس گروهبندی) و اینکه مثلا همین مجید انلاین توی صفحه اول باری اخرین مقالات جای نام مطلب از عکس استفاده میکنه....
راستش اگه سایت من روببینید متوجه میشید که من از قالب های معمولی خوشم نمیاد و میخوام سایتم یه قالب خاص داشته باشه...

اگه میشه به همراه معرفی cms یه سایت با طراحی که به نظرتون عالیه از اون cms برام بزارید...
ممنون میشم

آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
من به شما جوملا رو پیشنهاد میدم
در صورت تمایل شما دلایلم رو می گم

karenjak

New Member
من به شما جوملا رو پیشنهاد میدم
در صورت تمایل شما دلایلم رو می گم
من این سوال رو کردم که شما دوستان عزیز راهنمایی کنید خوشحال میشم دلایلتون رو بگید

irlogo

Active Member
هسته جوملا رایگان و به نحوی طراحی شده که کمترین فشار را به سرور می آورد
جوملا به نحوی طراحی شده که ضریب امنیت آن 99%999999 می باشد
جوملا دارای مامبوت ها ، کامپونت ها ، ماژول ها و قالب های رایگان و پولی فراوانی هست
جوملا دارای انعطاف گرافیکی و برنامه نویسی فوق العاده بالایست !

در صورت تمایل می تونم در این زمینه به صورت رایگان کمکتون کنم
می تونین در پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید

karenjak

New Member
جناب irlogo مثل اینکه دریافت پیام خصوصی رو غیر فعال کردید !!!
من نتونستم براتون پیام بزارم
ولی در کل بهتره اینجا مطرح کنم.
من از جوملا خوشم اومد یعنی سایتهایی که بوسیله اون طراحی شده والبته قالبهاش زیبا بودم وهمینطور شما میگید که هسته خوبی هم داره !!!
میخواستم بدونم چه مامبوت هایی رو رو باید برای اون چیزهایی که گفتم رو روش نصب کنم.....مرسی

دوستان اگه سیستم های دیگه ای رو هم پیشنهاد بدن ممنون میشم البته با یه سایت نمونه ممنون.

راستی این سایت از چه سیستمی استفاده میکنه http://skin.pictofx.com/ البته نمیخوام تقلید باشه فکر اشتباه نکنید !!!!!

آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
دوست عزیز
جوملا از این قالب ها زیاد داره
مثلا بگم 5000 هزار تا خوبه ؟؟؟؟

من اکانتمو چک می کنم ببینم پر نشده باشه

karenjak

New Member
میشه بگید من این فایلهای مورد نیاز رو از کجا بیارم ...
من توی سایت جوملا دات ای ار عضو شدم ولی توی قسمت دریافت فایل از نام کاربریم ایراد میگیره..
توی سایت جومفا هم عضو شدم و فایلی با پسوند joomla-1.5-beta2-joomfa-may.tar گرفتم نصب هم کردم اما توی مدیریت مجوعه ها میاد به صفحه وارد کردن رمز و نام کاربری !!!!

در ضمن من لوکال نصب کردم... با easyphp ....

در مورد اون قالبهایی که گفتید آیا اون امکاتنات اون سایت رو داره مثلا موقع دربیافت فایل نام و ایمیل طرف رو بخواد یا اونجوری آخر صفحه نشون بده..
اگه میشه کامل راهنمایی کنید که چه جوری اون کارها رو انجام بدم.....
میشه چند تا قالب هم معرفی کنید

آخرین ویرایش:

zanyar

Member
با توجه به چيزايي كه دوستان فذمودند من اين امكانات رو در سيستم نيوك ديدم و تجربه كردم .
نمونشو ميتوني تو سايت من ببيني ولي تو ميتوني مختص به خودت ازش استفاده كني يعني موضوع من دانلود و مال تو ...

اين سايتم
www.fadownload.ir
اينم نسخه فارسي
www.irannuke.com

irlogo

Active Member
میشه بگید من این فایلهای مورد نیاز رو از کجا بیارم ...
من توی سایت جوملا دات ای ار عضو شدم ولی توی قسمت دریافت فایل از نام کاربریم ایراد میگیره..
توی سایت جومفا هم عضو شدم و فایلی با پسوند joomla-1.5-beta2-joomfa-may.tar گرفتم نصب هم کردم اما توی مدیریت مجوعه ها میاد به صفحه وارد کردن رمز و نام کاربری !!!!

در ضمن من لوکال نصب کردم... با easyphp ....

در مورد اون قالبهایی که گفتید آیا اون امکاتنات اون سایت رو داره مثلا موقع دربیافت فایل نام و ایمیل طرف رو بخواد یا اونجوری آخر صفحه نشون بده..
اگه میشه کامل راهنمایی کنید که چه جوری اون کارها رو انجام بدم.....
میشه چند تا قالب هم معرفی کنید
جوملا در دو سال متمادی به عنوان بهترین cms جهان شناخته شده!

دوست من شما در کدام شهر تشریف دارین؟
شاید بتونم حظوری کمکتون کنم

karenjak

New Member
با توجه به چيزايي كه دوستان فذمودند من اين امكانات رو در سيستم نيوك ديدم و تجربه كردم .
نمونشو ميتوني تو سايت من ببيني ولي تو ميتوني مختص به خودت ازش استفاده كني يعني موضوع من دانلود و مال تو ...

ممنون دوست عزیز ولی من نمیخوام قالب سایتم اینجوری باشه یعنی اینجور سایت ها زیاد هست منظورم قالب و نحوه قرار گیری مطالب هست
البته یه وقت به شما بر نخوره :cry:من اصلا قصد ندارم زحمت شما رو توی سایتون ناچیز عنوان کنم :shock:

ولی خوب میدونید من اون امکانات که توی این سایت هست رو خوشم اومد میشه بگید از چه سیستم و چه قالبی یا چه کامپوننتی استفاده کرده
skin.pictofx.com

جوملا در دو سال متمادی به عنوان بهترین cms جهان شناخته شده!
من هم حوملا رو انتخاب کردم....

دوست من شما در کدام شهر تشریف دارین؟
شاید بتونم حظوری کمکتون کنم
من خودم اهل بندر عباس هستم ولی الان ساکن رامسر هستم فکر نکنم حضوری بتونم خدمتتون برسم!!!!!

میشه یه سری قالب که برای اون موضوعی که گفتم به من پیشنهاد بدید.....

آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
در صورت تمایل مشخصات سایت خود را در پیام خصوصی بفرستید
می تونم جوملا را به صورت رایگان براتون نصب کنم ! در مورد کامپونت و مامبوت و ماژول و قالب بهتره کمی با جوملا کار کنین بعدن نیاز هاتون مشخص می شه ...

موفق و پیروز باشید

karenjak

New Member
ممنون دوست عزیز شما خیلی لطف دارید
گفتم که من جوملا رو روی لوکال نصب کردم.... توی نصب مشکلا ندارم چون تا حالا سیستم های زیادی رو امتحان کردم...

شما گفتید خیلی از این قالب ها رو میشه پیدا کرد....
میشه چند تا سایت برای دانلود این قالب ها به من پیشنهاد بدید... ممنون میشم...البته به قول شما من نیاز هامو میدونم...

persianebay

Active Member
سلام دوستان این نمونه فروشگاهی با جوملاست فکر میکنم هیچ نمونه ای نتونه با هاش رقابت کنه
راستی لینک تو امضاء هست موفق باشید

isat

Member
من بيشتر فکر ميکنم تو اين انجمنها هر کي از هر سيستمي استفاده ميکنه يا توي اون تيمه با تعصب تعريف ميکنه که اين خيلي بده نتيجه اي هم نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا