کلاس MP3 Player - دیگه پلیری رو که می خوای رو راحت و بدون دنگ و فنگ بساز

m0hsen.a

Member
من هي كليد تشكر زدم ولي خب آدم به يه جايي ميرسه كه تا اينجوري تشكر نكنه دلش آروم نميشه لامصب :)

دمت گرم. كارت و كارات حرف نداره
موفق باشي...
:rose:

biglybigly

New Member
سلام
با عرض پوزش لینک ورژن 3 خرابه اگه لطف کنید دوباره آپلود کنید ممنون میشم

biglybigly

New Member
من کلاس رو دانلود کردم ظاهرش رو خواستم عوض کنم
کارهای لازم رو انجام دادم ولی کار نکرد
نمیدونم چرا
براتون ایمیل کردم اگه نگاه کنید ممنون میشم

++Hadi++

Active Member
اون کلاس خیلی ایرادات داره و الانی که دارم نگاش می کنم می بینم از نظر طراحی خیلی جای کار داره ولی متاسفانه وقت نداشتم بازبینی کنمش.حالا امکانی که خواستید چیه ؟؟؟

biglybigly

New Member
آقا هادی همین که هست کاملا برای کار من کافیه
فقط میخوام ظاهرش عوض بشه
هر کاری هم می کنم کار نمیکنه وقتی ظاهرش رو عوض می کنم
اگه لطف کنید یک نگاه بکنید خیلی ممنون میشم

++Hadi++

Active Member
ببینید من تو اتوران کینگ پرند و اتوران یه شرکت بانک نرم افزاری ،از همین کلاس استفاده کردم با دو ظاهر متفاوت.کافیه شما به داخل مووی کلیپ ها یا sprite های اصلی یو آی اون تشریف ببرید و بدون اینکه مختصات اصلی مووی کلیپ ها و shape های داخل اونو عوض کنید ،فقط گرافیکشونو عوض کنید.البته چیزی که من می گم ،بیشتر در مورد حساسیت اسکرولر و اسلایدر زمانی هست.وگرنه یه دکه اینور اونر بشه که مساله ای پیش نمی یاد...حالا از اول اون fla اصلی رو باز کنید و جا و مختصات داخلی اشیای داخلی رو ببینید و از روش ،بسازید و حواستون باشه که مختصات shape های داخل مووی کلیپ های اصلی دقیقا مثل همین باشه ولی در مورد اشکالی مثل دکمه ها و ... مهم نیست...

سلام!

چرا پشتیبانی از زبان فارسی نمیکنه ؟
باید چه جور تغییرش بدم که از زبان فارسی هم پشتیبانی کنه و بتونم توی لیستم زبان فارسی رو دشاته باشم

++Hadi++

Active Member
از tlf باید استفاده کنید.فک کنم تو کدش هست...یه جایی باید به جای classicTest تو لوپ حلقه ،باید از tlf یا به بیان بهتر TlfTextField استفاده کنید...

جدیدترین ارسال ها

بالا